Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.08.2005, 08:30   #31
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed, porownaj zdjecia
ale ja bym raczej odczekal jeszcze miesiac albo odzalowal troche piwa i kupil S2
jedynie mialbym dylemat czy nie braz Nikona 8700 - cena identyczna (niestety jest to model zastapiony juz przez 8800 wiec nie latwo znalesc nowke, ale nowka jak juz jet to kosztuje tyle co S2)
oba aparaty ksoztuja miedzy 1900 a 2050 zaleznie od sklepu
jesli masz mozliwosc jechac do niemiec albo znajomego tam to pewenie dasz rade zaoszczedzic kolejne 300plnmniej wiecej (moze nawet wiecej - jak trafisz promocje)

ale przedewszystkim porownaj zdjecia, choc w tej cenie S2 nie powinno szumic ich za bardzo...
swietna Minolta A200 jest niestety poza zasiegiem w tej kategorii cenowej...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.08.2005, 08:43   #32
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przemyślałem wszystko: nie piję piwa, jem chleb z masłem i pomidorem, kupuję S2

a na poważnie to jazda do Niemiec nie jest zbyt opłacalna dla mnie (tylko 1 chętny by się znalazł po Sennheisery HD 595)

zadzwonię do kuzynki w Berlinie, ale czarno to widzę...

dzięki za odpowiedź.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 10:30   #33
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ed
a moze jednak A200 - znajomy kupil na allegro za niecale 2200 aparat jest wspanialy dzis mamy go testowac mysle, ze pod koniec tygodnia napisze cos wiecej o nim i moze jakies foty zapodamy
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 15:57   #34
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no i po robocie. mała pożyczka i S2 IS jest mój (1900 zł)

jedna z pierwszych (auto)

edit: mam jeszcze coś do zrobienia a potem idę się bawić

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 18:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 16:06   #35
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
no i po robocie. mała pożyczka i S2 IS jest mój (1900 zł)
w zyciu bym za niego tyle nie dal
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 16:27   #36
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
w zyciu bym za niego tyle nie dal
prosze o uzasadnienie
dlaczego nie - w czym jest gorszy albo co jest od niego lepsze albo tansze a porownywalne
posty nic nie wnoszace (jak ten) moga ulec naglej kasacji

ed - GRATULACJE
prosimy o recenzje i oczywiscie jak najwiecej super zdjec ktorymi mam nadzieje sie z anmi podzielisz dzail o aktach jest np pusty
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 19:21   #37
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
no i po robocie. mała pożyczka i S2 IS jest mój (1900 zł)

jedna z pierwszych (auto)

edit: mam jeszcze coś do zrobienia a potem idę się bawić
Ed bardzo dobry wybór. Życzę jak największej liczby udanych fotek

pozdr.
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 20:19   #38
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ed
gratulacje
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2005, 22:25   #39
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ciesze się jak kiedyś z kolejki elektrycznej
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 21:05   #40
El kurczako
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika El kurczako
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 4
El kurczako w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
eh widze, że wogóle nie wzieliście pod uwagę fotografii analogowej a szkoda ... ale jak już jesteśmy przy cyfrowej to lepszym wyborem moim zdaniem jest Fuji FP S5500 lub Nikon Coolpix 5400 ... bo cena taka sama a jednak te są lepsze ale to oczywiście moja opinia ... ale od canona trzymałbym się zdala jeżeli zamierasz kiedykolwiek zająć się od bardziej profesionalnej strony fotografią ...

ja raz skusiłem się na Canon Powershot Pro1 potocznie zwanym cepem :p i się zawiodłem, może dlatego iż w światku fotograficznym uchodzi iż canon ma mnóstwo bajerów i mocną elektronikę ale o wiele gorzej jest z optyką... najbardziej widoczne to jest w lustrzankach ale i tak wybiegłem poza temat ...

tak czy inaczej s2 nie był złym wyborem... może poprostu nienajlepszym ...
__________________
wiesz co robię puszczam Cię przodem byś śladu stopy nie widział ...
El kurczako jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 21:15   #41
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez El kurczako
eh widze, że wogóle nie wzieliście pod uwagę fotografii analogowej ...
Czy ja wiem, sam napisałem, co mam ze sprzętu analogowego.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2005, 11:02   #42
El kurczako
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika El kurczako
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 4
El kurczako w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodziło mi o ed huntera

ktoś tu napisał że na allegro można kupić taniej pierwsze słysze ... nie opłaca się kupować nawet jak w normalnym sklepie internetowym bo najczęsciej cena aparatu plus przesyłka jest równa rzeczywisctej cenie, kupując używany aparat narażamy się na ryzyko zakupienia bubla... który może być po przeglądzie a tak naprawde traci większość swoich walorów...

ja proponuje zawsze poszukać sklepu z komisem ... we Wrocławiu najlepszy jest Number 1 ... gdzie dostaje się gwarancję oraz wystawiany jest sprawdzony sprzęt po atrakcyjnych cenach ... pozostaje także giełda na dworcu którą bym odradzał początkującym ...

myśle że fajnie byłoby jak każdy by podał lokalizacje takiego komisu w swoich okolicach ... bo allegro to zły wybór ... może niektórym szczęście dopisało ale wkońcu zakup sprzętu nie powinien na szczęściu się opierać ...


A teraz mam sam pytanie: Która waszym zdaniem lustrzanka cyfrowa jest najlepsza ?? Najlepsza oznacza stosunek ceny do oferowanej za nią jakość ...
__________________
wiesz co robię puszczam Cię przodem byś śladu stopy nie widział ...
El kurczako jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 08:56   #43
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pomysł zamieszczania sprawdzonych sklepów nie jest zły, tylko chyba powinny być w osobnym temacie?

http://www.fotoit.pl/

sklep internetowy w którym kupiłem aparat, sprzedaje też "do ręki". (adres w KONTAKT)

nie wygląda co prawda jak normalny sklep, ale liczy się cena. (jak się przyjdzie osobiście, zawsze można podyskutować )

S2 w MM kosztuje 2399, w Fotojoker to samo, ja zapłaciłem 1900.

więc jakie porównanie, koszty przesyłki to maksimum kilkadziesiąt złotych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2005, 07:48   #44
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
El kurczako
po pierwsze na allegro wiele skleow wystawia swoja oferte - ja w ten sposob kupilem - poszukalem najtanszego sklepu w poznaniu, zadzonilem i ponegocjowalem, po czy,m pojechalem kupic
oczywiscie nowke, komis w moim przypadku sie nie oplacal - roznica ceny byla smieszna, a nowka to nowka
pytasz jaka cyfrowka jest najlepsza? ale nie podajesz granicy cenowej
wiec krotko - Canon EOS1 Mark II tylko kogo na niego stac...
jego stosunek jakosc cena nie dotyczy - bo jako0sc jest na zupelnie innym poziomie niz reszta oferty (ma chyba tylko jednego konkurentan ktory ma ta sama zalete - matryca wielkosci 36x24)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2005, 08:25   #45
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie ma takiej cyfrówki Canon EOS1 MarkII - jest Canon EOS 1D Mark II lub Canon EOS 1Ds MarkII (chybą o tę ci chodziło).



Cytat:
Napisany przez El kurczako
ale od canona trzymałbym się zdala jeżeli zamierasz kiedykolwiek zająć się od bardziej profesionalnej strony fotografią ...

ja raz skusiłem się na Canon Powershot Pro1 potocznie zwanym cepem :p i się zawiodłem, może dlatego iż w światku fotograficznym uchodzi iż canon ma mnóstwo bajerów i mocną elektronikę ale o wiele gorzej jest z optyką... najbardziej widoczne to jest w lustrzankach ale i tak wybiegłem poza temat ...

tak czy inaczej s2 nie był złym wyborem... może poprostu nienajlepszym ...
Co do Canona jestem obecnie posiadaczem już czwartego modelu zaczynałem od EOS 1000, EOS 5, EOS 300,
obecnie D60 i mam bardzo dobre zdanie na temat produktów tej firmy - oczywiście mam na myśli lustrzanki.
Zaciekawiły mnie te uwagi ze świata fotograficznego co do jakości obiektywów - może byś podał źródło. Z ciekawością przeczytam.
Najtańsze obiektywy są rzeczywiście słabe optycznie oraz mechanicznie, a to dotyczy każdej tanizny, ale jak wydasz parę złotych więcej to nie będziesz zawiedziony.
Obecnie mam EF 17-40mm f/4L USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM oraz EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM i nie podzielam twojej opinii.




Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez para : 16.08.2005 o godz. 08:43
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
aparat, filtr

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.