Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.08.2005, 08:35   #46
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oczywiscie masz racje
mea culpa - piaslem z pamieci zamiastk kuknac na liste modeli... ale wole sie nie stresowac tym apratem ostatnio jak go ogladalem kosztowal 31000... w promocji...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.08.2005, 08:39   #47
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a ja tam i tak kupe sobie sobie canona a510, bo jest tani i wyczytalem ze dobry

a chcialbym canona 300D, lub 350D, lecz z powodu brakow finansowych (cos musze kupic na wyjazd na wczasy w pazdzierniku) kupuje to powyzsze
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 08:49   #48
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
a ja tam i tak kupe sobie sobie canona a510, bo jest tani i wyczytalem ze dobry

a chcialbym canona 300D, lub 350D, lecz z powodu brakow finansowych (cos musze kupic na wyjazd na wczasy w pazdzierniku) kupuje to powyzsze
No i dobrze, nie zawsze można sobie na wszystko pozwolić.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 08:54   #49
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bardzo dobry wybor na poczatek, Ice
pouzywasz go rok, dwa i wtedy bedziesz wiedzial czego bardziej potrzebujesz - nastepny aparat kupisz juz swiadomie, chocby 350D (znaczy jego nastepce) ze szklami odpowiednimi do Twoich zastosowan po co kupowac tele o stalym swietle robiac glownie krajobrazy? albo rybie oko fotografujac dziecko w piaskownicy
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 09:48   #50
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@nimal

swiadomie to kupilem lustrzanke eos 300 i jestem bardzo zadowolony a taraz "zabawka" a510 to mi na jakis czas wystarczy
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 09:53   #51
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
@nimal

swiadomie to kupilem lustrzanke eos 300 i jestem bardzo zadowolony a taraz "zabawka" a510 to mi na jakis czas wystarczy
sam kupiłem kilka dni temu A510! dokupiłem jeszcze 512 MB Kingston zwykly speed bo po co high w tym aparacie, statywik i futerał no i czekam na nowe accu.
wyczesany sprzęt tylko dużo chce jeść wiadomo czego baterii!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 09:55   #52
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
karte mam od mp3playera tez SD Kingstona 512

a z bateriami to na ile stykaja ??
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 11:05   #53
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
karte mam od mp3playera tez SD Kingstona 512

a z bateriami to na ile stykaja ??
mistrzu ja czekam na nówki Duracellki 2300 i na szybszą ładowarke z funkcją rozład i mam nadzieje ze zrobie na jednej parze z połowe karty.
Teraz ładowałem 600 i starszą ładowarką bez żadnych wskaźników to para stykała mi na jakies 20 zdjęć i troche zabaw w manualu więc rzeźnia.
Więc również obiektywnie nie powiem Tobie ile ujade na tych 2300 bo jeszcze nie wiem ale powiem.
Dołączone do zestawu alka Panasonica wystarczyly na kilka godzin zabawy i z 30 zdjęć i padły :/
Ogólnie czytałem na różnych stronkach to aparat lubi jeść i nieźle się nagrzewa (to już zdążyłem zauważyć). Kumpel ma Soniacza i do niego Sony accu chyba 800 i aparat jest super ekonomiczny, ale za Sony to ja dziekuje chyba że kamery to jak najbardziej.
pzdr
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 12:57   #54
_bakupl_
na cdrinfo od 2001 ;>
 
Avatar użytkownika _bakupl_
 
Data rejestracji: 04.06.2005
Lokalizacja: 53°10'08.02°N 18°09'34.32° E
Posty: 1,239
_bakupl_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
mistrzu ja czekam na nówki Duracellki 2300 i na szybszą ładowarke z funkcją rozład i mam nadzieje ze zrobie na jednej parze z połowe karty.
Teraz ładowałem 600 i starszą ładowarką bez żadnych wskaźników to para stykała mi na jakies 20 zdjęć i troche zabaw w manualu więc rzeźnia.
Więc również obiektywnie nie powiem Tobie ile ujade na tych 2300 bo jeszcze nie wiem ale powiem.
Dołączone do zestawu alka Panasonica wystarczyly na kilka godzin zabawy i z 30 zdjęć i padły :/
Ogólnie czytałem na różnych stronkach to aparat lubi jeść i nieźle się nagrzewa (to już zdążyłem zauważyć). Kumpel ma Soniacza i do niego Sony accu chyba 800 i aparat jest super ekonomiczny, ale za Sony to ja dziekuje chyba że kamery to jak najbardziej.
pzdr
Tez mam te Duracell 2300mAh....czy coś takiego... zarówno HP 435 jak 717 zrobie cała 256MB karte....z..troche mniej niż polową zdjęc z lampą błyskową...
__________________
Dobra, to jak już musisz to daj tą reputke no
_bakupl_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 14:39   #55
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To chcecie powiedzieć, że te aparaty są na zwykłe baterie, a nie specjalne akumulatorki? Przecież to rzeczywiście byłby pożeracz baterii...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 14:52   #56
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no tak
a510 jest na dwa akumulatorki AA lub dwie baterie AA

a co ??
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 15:47   #57
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
To chcecie powiedzieć, że te aparaty są na zwykłe baterie, a nie specjalne akumulatorki? Przecież to rzeczywiście byłby pożeracz baterii...
dwa słowa: nie czaje
domyślam się, ża napisałeś to żartem bo Twoja wiedza na temat fotografii jest dość głęboka jak sądze
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 16:58   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
dwa słowa: nie czaje
domyślam się, ża napisałeś to żartem bo Twoja wiedza na temat fotografii jest dość głęboka jak sądze
Wiesz, że to nawet nie był żart..

Owszem, dawno dawno temu, kiedy miałem jeszcze najzwyklejszego "głupola" to był on na zwykłe paluszki.. Ale potem już Pentax IQ-Zoom na te specjalne baterie fotograficzne (nie pamiętam symbolu), które mają o niebo większą pojemność, i podobnie kolejny aparat - lustrzanka Pentax MZ-6. I na tego typu aparaty to w zupełności wystarczało - na mniej więcej 10 rolek filmu, czasami o kilka więcej.

Ale kiedy kupiłem sobie cyfrówkę, w niej już był specjalny rodzaj akumulatorka, która ładuje się w specjalnej ładowarce. A ponieważ cyfry ze względu na wszelkie dodatkowe funkcje (chociażby kilkucalowy jasny ekranik, nagrywanie filmów i inne..) żrą baterię strasznie i zdarza się, że starcza ona na dosłownie 2 - 3 godziny intensywnej "zabawy" to do głowy by mi nie przyszło, że można do tego typu aparatu dać zwykłe baterie.. A jeśli tak jest, to jestem naprawdę zaskoczony..

Dlatego mimo wszystko powtórzę to pytanie - i nie w formie żartu - są aparaty, do których nie dołączane są specjalne akumulatorki?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 17:46   #59
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
no wiem o co chodzi
accu po prostu muszą być
Powtórze jeszcze raz... do mojego Canona dołączono dwa paluszki: Panasonic LR6-AA Industrial Alkaline (not for retail trade) czyli jednorazowe. Producent wyszedł z założenia że klient w swoje baterie accu musi zaopatrzyć się sam i tak też jest w moim przypadku. Jade na wlasnych accu i chyba zwykłej ładowarce.
pozdrawiam
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 19:15   #60
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
do Canona S2 wchodzą 4 AA, starczają na kilka dni (kilkaset zdjęć/zapełnienie 512MB)

kupiłem sobie ładowarkę BILORA taką jak na obrazku tylko z akumulatorami 2500 - ładuje je 3 godziny.

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
aparat, filtr

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.