Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.10.2010, 07:35   #61
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trzeba bedzie sprobowac - empik mnie juz zdenerwowal kiedys, fotojoker jest nie do przyjecia (z uwagi na jakosc), jak na razie cena/jakosc rossmann u mnie wygrywal, ale od 3 (sic!) lat nie wywolywalem nic
a czas ten wlasnie nadszedl
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.10.2010, 11:59   #62
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Adalis Podgląd Wiadomości
Jestem laikiem jeśli chodzi o zdjęcia. Jak dla mnie fotki były w porządku, tak jak inne które wywoływałem w innych miejscach.
Musiałbyś spróbować :-) może na mniejszej ilości zdjęć. Na pewno realizacja zamówienia była błyskawiczna :-)
To następnym razem bo jednak skusiłem się znów na fotojokera, cena praktycznie ta sama wyszła przy aktualnej promocji.


Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
trzeba bedzie sprobowac - empik mnie juz zdenerwowal kiedys, fotojoker jest nie do przyjecia (z uwagi na jakosc), jak na razie cena/jakosc rossmann u mnie wygrywal, ale od 3 (sic!) lat nie wywolywalem nic
a czas ten wlasnie nadszedl
Ja znów mam uraz do Rossmanna. Fotki z zeszłych wakacji wywoływałem u nich i były kiepskie niestety, a wiele pozytywnych opinii słyszałem.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2010, 12:12   #63
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no widzisz, a ja Fotojokerowi dalem szanse 2 razy - raz klisza (ha - mialem takie cos! prawie jak z muzeum ) a raz cyfrowo
w przypadku kliszy poziom szumow byl tragiczny - nie odebralem odbitek
w przypadku cyfrowych zdjec byly przeostrzone i sprowadzone maszynowo do jednego poziomu jasnosci, czyli mowiac wprost - zje...ne
odebralem tylko dlatego, ze miedzy innymi byly tam paszportowki a czas mnie gonil i nie mialem czasu na ponowne skladanie zamowienia gdzie indziej

podsumowujac - moja myszka juz tego adresu nie kliknie
a biorac pod uwage, ze w sklepach nie prowadza osprzetu do Pentaxa, to takze moja stopa tam nie postanie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2013, 13:11   #64
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Skuszony dobrą ceną oraz wcześniejszą dobrą "współpracą" kupiłem na Grouponie wykonanie zdjęć w fotolabie Empik, o to:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...otopl/12978535

Wybrałem linie Premium, w której to jak i w standardowej są "Wszystkie fotografie wykonane na wysokiej jakości papierze firmy Kodak". Fotki przyszły na jakimś cienkim papierze "no name". Wcześniejsze fotki robione u nich faktycznie miały nadruk Kodak na odwrocie zdjęcia.

Zawiodłem się.

Będę tak czy siak składał reklamację.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2013, 16:13   #65
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tak to bywa niestety z Grouponami.
Trzeba uważać.
Warto reklamować.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2016, 14:36   #66
masertiger
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.06.2010
Posty: 1
masertiger w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez epol Podgląd Wiadomości
I jak wyszły zdjęcia?
Ja korzystałem z usług tej firmy. Jestem fotografem znam się na tej branży. Odbitki, które otrzymałem mają wysokie nasycenie kolorów i dobry kontrast, także, ja polecam
masertiger jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2016, 22:18   #67
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez masertiger Podgląd Wiadomości
Ja korzystałem z usług tej firmy. Jestem fotografem znam się na tej branży. Odbitki, które otrzymałem mają wysokie nasycenie kolorów i dobry kontrast, także, ja polecam
Skoro jesteś fotografem... to nie powinieneś mieć własnego sprzętu do wydruku fotografii?
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2016, 17:03   #68
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Nie, bo to fotograf amator, nie tylko robi zdjecia amatorsko ale rowniez slabo reklamuje fotolab
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.