Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia > Zdjęcia



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.06.2007, 20:00   #1
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool [ZDJĘCIA] Wycieczki

no to może taki nowy temat

Wycieczka rowerowa.

Zdjęcia już po przejechaniu z Wawra na lewą stronę Wisły Mostem Siekierkowskim, jazda po wale przeciwpowodziowym, potem droga wzdłuż i ciekawe tory kolejowe (coś te tory w sobie mają ) idące wzdłuż wału. Tory służą do dowożenia węgla do E.C. Siekierki (przyp. moje)





Odbiłem w prawo od Wisły (jechałem na południe) i dojechałem do Parku Kultury w Powsinie - nuda i trzeba rower prowadzać, co akurat jest uzasadnione, bo dużo ludzi z wózkami i małymi dziećmi. Potem Las Kabacki...




ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.06.2007, 20:01   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dalej Las Kabacki (znowu zakaz peda***322;owania ^_^), miejsce katastrofy lotniczej i wyjazd do Natolina pod tysi***261;cletni d***261;b Mieszko I, kt***243;rego p***243;***322; nadal ***380;yje a p***243;***322; nas***261;czyli konserwantem do drewnianych podk***322;ad***243;w kolejowych (taki ma zapach) i zabetonowali dziury...







Jad***261;c przez Pola Wilanowskie postanowi***322;em zobaczy***263; z bliska budow***281; ***346;wi***261;tyni Opatrzno***347;ci, ale Wszechmog***261;cy podda***322; mnie pr***243;bie b***322;ota w zwi***261;zku z tym






Fajny ameryka***324;ski grat i porzucone przez w***322;a***347;ciciela Mini (stoi tam bardzo d***322;ugo i kto***347; na szybie prosi o kontakt)




ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 08:12   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
je***347;li mog***281; skopiowa***263; te dwa ostatnie zdj***281;cia - to umieszcz***281; je na forum mini
mo***380;e kto***347; si***281; znajdzie

P.S.teraz bez OT - bardzo przyjemne fotki
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 08:35   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak go***347;***263; nie zagl***261;da do swojego samochodu to w***261;tpi***281; czy na forum zagl***261;da a fotki s***261; do u***380;ytku wszystkie

jeszcze widoczek na miasto z daleka...

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 09:44   #5
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
uprzedzi***322;e***347; mnie z tym tematem
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 10:25   #6
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja na wycieczki rowerowe nie bior***281; aparatu... Szkoda mi go, zepsu***322; by si***281;
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 10:33   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Matefusz Podgląd Wiadomości
Ja na wycieczki rowerowe nie biorę aparatu... Szkoda mi go, zepsuł by się
a co
często zaliczasz wywrotki
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 10:36   #8
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac Podgląd Wiadomości
a co
często zaliczasz wywrotki
Nie tyle, że wywrotki ale często z niebezpiecznych górek zjeżdżam i boje się, że się w plecaku poturbuje ;P
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 11:58   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Matefusz Podgląd Wiadomości
Nie tyle, że wywrotki ale często z niebezpiecznych górek zjeżdżam i boje się, że się w plecaku poturbuje ;P
plecak + torba fotograficzna to już niezłe zabezpieczenie. wczoraj jechałem w strasznej ulewie i ledwo plecak przemókł (wilgotny od środka tylko) a torba ma grube, miękkie ścianki. wiadomo, jak się człowiek cielskiem zwali na aparat to może mu zaszkodzić. w takim razie trzeba upadać na paszczę

ja wczoraj zjeżdżałem po kamieniach ze skarpy na Pola Wilanowskie - zjazd jest po dużych kamieniach i tak stromy jak w dobrych górach, zwykły hamulec tylny nie daje rady, a dotknięcie przedniego zakończyło by się lotem więc szybkość hardcorowa i rzuca nieźle na boki - myślałem, że będę leżał ale by bolało! ale jakoś dałem radę. szkoda, że na ramę do zwykłych hamulców nie da się V-brake założyć...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 12:01   #10
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Na pewno nie mo***380;na za***322;o***380;y***263; V-brake? Ja my***347;la***322;em coby tarcz***243;wek sobie nie sprawi***263; ale nie wiem czy jest sens...
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 19:42   #11
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@ed zdjecia fajne szczególnie tego forda ranchero z 1977r - na prawde rarytas
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 23:23   #12
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Więc opowiadam jak było. Było super Cel: Krzyżne. Wyruszyliśmy z Kuźnic o 8 rano. Trasa wiodła przez Dolinę Jaworzynki do Przełęczy między Kopami, stamtąd do Hali Gąsienicowej gdzie znajduje się schronisko Murowaniec. Dochodząc tu każdy był jeszcze pełen zapału do dalszej drogi. Po drodze kolega wspominał coś o wychodzeniu kolejnych piw. Jak te piwa wychodzą to ja nie wiem. Po posileniu się kwaśnicą ruszyliśmy w dalszą drogę. Widoki są przefantastyczne. Mógłbym tu zamieszkać ale nie ma tu dostępu do neta. Drogą przez las i odkryte skały, po przekroczeniu Żółtego potoku dotarliśmy do Zadniegu Upłazu. Tutaj mała przerwa na posiłek i odpoczynek. Idziemy. Mijamy Czerwony Staw. Spotkaliśmy turystę i zapytaliśmy się ile jeszcze drogi przed nami. Odpowiedź: ok. 2h i na koniec mocne podejście - podobno krótkie ale strome. Drogi ubywa, ale końca nie widać. Zaczynają puszczać co niektórym nerwy. Słychać od czasu do czasu inwektywy i przekleństwa kierowane w moją osobę. Moje tłumaczenie na trasę jest jedno, stałe i prawdziwe: trasy nie znam, bo nie chodziłem tędy, pytałem o fajną trasę mojego przyszłego szwagra, który tędy szedł i polecił ją. Do nikogo to nie dociera, ale każdy idzie dalej - w końcu jakie mają wyjście Mogą tylko zawrócić Chwilami stąpamy po resztkach śniegu - daje to dobry znak, że chyba się zbliżamy, ale na nikogo to nie działa, bo końca nie widać. Nerwy u koleżanki puściły. Dobrze że chodzę szybciej bo kamieni po drodze pod dostatkiem i mógłbym którymś dostać. Jest podejście - hura, to już koniec. To nie koniec. Parę kroków dalej mały przystanek na zebranie sił. Skończyła się woda. Dobrze, że koleżanka nie ma siły po podejściu bo by mnie zabiła. Zaczyna majaczyć bo coś wspomina o byciu kozicą i skakaniu po górach Koledzy też nie mają zbytnio humoru ani sił. Mi tylko zaczyna brakować sił Ale hart ducha pozostał. Po ominięciu Wielkiej Kopki (1856 mnpm) zobaczyliśmy podejście Ściana płaczu. Nic tylko mnie zabić. Różnica poziomów prawie 350 m na odcinku ok 700 m. - to wyżej niż PKiN . Nikt nic nie mówi tylko myśli - chyba o tym jaką śmierć mi zgotować. Chyba jak wyjdziemy to mnie zepchną. Kolega (ten wyższy) zobaczył kozicę na przeciwległym stoku. To była chwila odpoczynku przed podejściem. Ale znalazłem ją, tak się skubana schowała. Wychodzimy. Kumpel z dziewczyną już wysoko - my zaczynamy. Prawie ich dogoniliśmy. Zbocza za nami przybywa, ale przed nami nie ubywa. Po drodze spotykamy kobietę z córką (), która twierdzi że zazdrości mi tych widoków - niech się wróci. Wyszliśmy. Zajęło to nam 5h30m. Jest cudownie, fantastycznie, przepięknie, bajkowo. Piękny widok na Dolinę Pięciu Stawów oraz Dolinę Roztoki. Koleżanka zaczyna bredzić - chce w dół zjeżdżać na sankach. Chyba to nie ta pora roku, poza tym śniegu niema. Wspominała też coś o lataniu i jeździe na gołej dup*. Gość, który był na szczycie słuchał kolejnych inwektyw i "słów" w moim kierunku. Poradzili się go i powiedział im, aby zawrócili Chyba nie ma gość pojęcia co mówi. To co z tego że do Schroniska w Dolinie 5 Stawów jest stromo - to tylko trochę ponad 400 m, do Doliny Roztoki prawie 700 m. Oni wracają, ja schodzę do Stawów. Przynajmniej nie będę słuchał pewnej pani. W Schronisku szarlotka + gorąca herbata. Potem w dół do Doliny Roztoki i laskiem do Wodogrzmotów. Stąd już chwila i jestem na Polanie Palenickiej. Do Busika i do Zakopca. Było super. Do chwili obecnej trójka zawróconych nie może uwierzyć że wróciłem przed nimi Po spacerku pozostało: obtarta i opuchnięta kostka, po jednym dużym bąblu na każdej u stóp, dające się we znaki prawe kolano i lewy staw biodrowy oraz zakwasy. Na koniec: wracam tam w październiku.

1234
567
8910
1. - dolina jaworzynka
2. - wszyscy z humorem i siłami
3. - czasami było stromo
4. - kasprowy, murowaniec, giewont
5. - chwila na sen
6. - ściana płaczu
7. - w połowie ściany płaczu (tyle za nami)
8. - dolina 5 stawów
9. - dolina roztoki
10. - prawie 700 m
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2007, 23:30   #13
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Wycieczka ***347;wietna, sz***322;am t***261; tras***261; 2 lata temu. W Tatrach b***281;d***281; ju***380; za 3 tygodnie wi***281;c te***380; powstawiam zdj***281;cia
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2007, 08:01   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wycieczka pi***281;kna, ale jak zobaczy***322;em te buciki to si***281; za***322;ama***322;em

kto idzie w wysokie g***243;ry w adidaskach? dobrze, ***380;e si***281; tylko obtart***261; kostk***261; sko***324;czy***322;o
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2007, 08:13   #15
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
wycieczka piękna, ale jak zobaczyłem te buciki to się załamałem

kto idzie w wysokie góry w adidaskach? dobrze, że się tylko obtartą kostką skończyło
ja byłem w butach odpowiednich na zdjęciach mnie nie ma bo nikt nie potrafi obsługiwać mojego aparatu
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.