![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
![]() |
#1 |
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 38,353
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]()
Dobry wieczór.
![]() Noc taka piękna, na forum nic się nie dzieje, więc może by tak wyskoczyć na dwór i coś popstrykać? Obiekt pewnie się znajdzie, a że spora ilość kolegów na okoliczność makrofotografii zaopatrzyła się w statywy to i łatwo będzie wykonać nieporuszonę zdjęcie. ![]() Oto kilka moich nieudolnych prób z dawnych i niedawnych czasów: Zimowy Gdańsk z okna mojego mieszkania: ![]() ![]() Sylwestrowe fajerwerki: ![]() Z okna samolotu: ![]() Belfast: ![]() Wieczór i noc w Mullaghmore, czapy chmur na szczytach gór tworzą niesamowity widok: ![]() ![]() Komentarze i krytyka jak najbardziej wskazane. ![]()
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. ![]() Moje filmy są tutaj. Forum ZielonaIrlandia. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 01.08.2005 o godz. 01:55 |
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
Nocne grafiki | pali | Off topic | 6 | 22.07.2003 11:51 |