Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   1 listopada - podobno koniec swiata (https://forum.cdrinfo.pl/f5/1-listopada-podobno-koniec-swiata-58265/)

joujoujou 01.11.2005 11:45

U mnie też kosmitów nie widać. :nie:

Damianos L 01.11.2005 11:53

az sie boje przez tych kosmitow wyjsc z domu....

ale coz, ide :D

hmm a moze ten gosc sie pomylil , moze zamiast 1 zaatakuja nas 11 listopada :>

Kosmici zaatakuja w dzien niepodleglosci...;)

hmm, skad ja to znam... :>

andrzejj9 01.11.2005 11:58

cholera.. kumpel u mnie był i przegapiłem... Rozumiem, że jak ktoś przegapia koniec świata, to go nie dotyczy? ;)

joujoujou 01.11.2005 12:01

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
cholera.. kumpel u mnie był i przegapiłem... Rozumiem, że jak ktoś przegapia koniec świata, to go nie dotyczy? ;)

Wygląda na to, że tak, ale nie martw się, na pewno niejeden jeszcze się zdarzy! ^_^

ed hunter 01.11.2005 12:06

a ta inwazja kosmitów to trwa już trochę...

Cytat:

Dowody XX wiekuPiszę ten artykuł, aby przedstawić intensywność pojawiania się UFO nad Polską w minionym XX wieku. Przypadków tych jest mnóstwo, jednak wybrałem te najbardziej interesujące. Mam nadzieję, że to zestawienie będzie kolejnym dowodem na to, że fenomenem UFO warto się interesować, a tym samym nie przechodzić wobec tego faktu obojętnie.


1922.06: Warszawa - Obserwacja przyziemienia obiektu w kształcie spłaszczonej kuli.
1949.08.16: Wola Drzewiecka - Lądowanie obiektu, dotknięcie jego powłoki palcem przez świadka (dziewczynkę), który pozostał zaczerwieniony jak po oparzeniu.
1954.07: Węgierska Górka - "Wzięcie" nastoletniej dziewczynki na pokład obiektu w kształcie walca. Prawdopodobny lot i powrót w to samo miejsce.
1955: Zatoka Gdańska - Obserwacja radarowa dwóch poruszających się z prędkością 2300 km/h obiektów, które skręciły nagle pod kątem 90 stopni.
1959.01.21: Gdynia - "Incydent gdyński" - prawdopodobna katastrofa NOLa w basenie portowym, w wyniku której wojsko przejęło jedną (lub dwie) istotę z załogi obiektu.
1966.08.26: Stary Folwark - Obserwacja srebrzystego dysku tkwiącego nieruchomo na niebie, a następnie jego błyskawiczny odlot. (Według jednego ze świadków, czołowego polskiego ufologa, Krzysztofa Piechoty, prędkość obiektu w chwili odlotu wynosiła około 40000 km/h).
1974 (lub 1975): Janowice - Obserwacja przyziemienia (lub lądowania, ale bez śladów na ziemi) obiektu w kształcie walca lub prostokąta, a następnie jego odlotu.
1979.01.17: Zakopane - Przelot kulistego obiektu wydzielającego snop światła, który "wyłączył" na chwilę elektrownię w Kuźnicach (o godz. 6.08). Nieco później (o godz. 6.20) Antoni Szreder wykonał zdjęcia świetlistego obiektu nad Tatrami.
1979.08.10: Człuchów - Obserwacja dwóch idących istot, a następnie odlotu obiektu w kształcie prostopadłościanu.
1979.08.20: Polska - "Przelot meteorytu z roju Perseid", jak to określili astronomowie. Rejestracja litologiczna wykazała, iż obserwowany był przelot srebrzystego cygara.
1980.02.08: Witkowice - Wizyta czterech istot w mieszkaniu świadka, rozmowa werbalna. Brak obserwacji obiektu.
1980.08: okolice Białczyna - Obserwacja "kuli z pasami", wystąpienie luki czasowej ("missing time"). Prawdopodobne wzięcie, lecz świadkowie odmówili zgody na szczegółową rejestrację i regresję hipnotyczną.
1981.08.08: Chałupy - Dwukrotne lądowanie obiektu, ślady na piasku, prawdopodobne "wzięcie" świadka.
1982.08.08: Wychodź - Obserwacja obiektu nisko nad ziemią (próba lądowania?).
1982.08.24: Wisełka - Obserwacja przyziemienia obiektu na plaży. Stwierdzono jego oddziaływanie na otoczenie.
1983 jesień: Łęczyca-Powidz-Witkowo - Pościg śmigłowców wojskowych za NOLem, jego lądowanie w Witkowie, odlot w kierunku zachodnim (ślady na ziemi w miejscu lądowania, czasowe wyłączenie energii elektrycznej na lotnisku wojskowym w Powidzu).
1983.12.02: Polska - Przeloty "świateł" obserwowane w wielu miejscowościach - różne trajektorie wskazują na kilka przelotów o tej samej porze.
1986.04.23: Szczecin - Wizyta dwóch istot w mieszkaniu, obserwacja obiektu na zewnątrz domu, luka w czasie i prawdopodobne wzięcie jednego ze świadków.
1988.10: Stara Jarząbka - Obserwacja obiektu w kształcie dysku stojącego na ziemi oraz istot w jego pobliżu, które weszły do niego, po czym obiekt odleciał.
1991.01.18: Polska - Obserwacja przelotu "kuli z ogonem" - w Murowni obiekt widoczny był w kształcie elipsy (CE-I), zaś w Częstochowie obserwowano 2 istoty za oknem (CE-III). Obiekt widoczny był na terenie Polski południowo-zachodniej i południowej, a także w Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.
1991.07.31: Lublin - Obserwacja manewrów obiektu w kształcie spodka, który w pewnym momencie zawisł nieruchomo. Zakłócenia w odbiorze radia, słyszalny hałas, drżenie szyb.
1992.06.09: Ubiad - Wzięcie świadka z domu na pokład obiektu przez zamknięte okno balkonowe. Rejestracja niekompletna ze względu na to, że świadek odmówił dalszej współpracy.
1993.08.26: Wąsosz Grajewski - Obserwacja przelotu obiektu na niewielkiej wysokości nad ziemią - wykonanie trzech fotografii.
1994.01.19: Mirsk - Obserwacja "spodka" lecącego na wysokości około 100 metrów. Zgaśniecie silników samochodu i ciągnika.
1994.10.07: Nadarzyce - Obserwacja świateł wirujących na obrzeżu obiektu (w kształcie dysku?), zniżenie obiektu i oświetlenie terenu, obserwacja grupy świateł (wykonanie nagrania kamerą wideo). Zjawiska świetlne odnotowano również w innych miejscowościach Wielkopolski.
1995.07.24: Alwernia - Obserwacja obiektu stojącego na ziemi i dwóch istot, które po rozmowie ze świadkiem wróciły do obiektu, który następnie odleciał.
1996.01.01: Łódź - Obserwacja dziwnych świateł na niebie wykonujących różne ewolucje połączona z wykonaniem nagrania kamerą wideo.
1997.04.19: Ostroróg - Obserwacja "cygara" lecącego na niewielkiej wysokości nad ziemią dokonana przez pilotów wojskowych.
1998.07: Polanka - Pojawienie się czterech "kręgów zbożowych" w pszenżycie.
1999.07.29: Pigża - Obserwacja świateł nad polem, a w następnych dniach odkrycie czterech "kręgów zbożowych" - również w pszenżycie. Podobnie jak w Polance największy krąg znajdował się około 400 metrów od pozostałych trzech.
2000.07.01: Kielanówka - Kolejne "kręgi zbożowe" - również cztery. Tym razem był to piktogram, ponieważ kręgi połączone były "korytarzami". Także w tym przypadku nad polem obserwowano w nocy dziwne światła.
2003.05.18: Wylatowo - Przelot UFO nad miejscowością Wylatowo.
2003.06.07: Wylatowo - Pojawienie się pierwszego w 2003 roku piktogramu na tym terenie.
2003.06.20: Wylatowo - Pojawianie się latających kul.
2003.06.26: Koło Inowrocławia - Powstanie piktogramu (przypuszczalna powierzchnia ok. 20 - 30 m2).
2003.07.06: Wylatowo - Powstanie nowego piktogramu.
2003.07.06: Wylatowo - Przelot jasnych kul nad polami Wylatowa.
2003.08: Gdynia - Doszło do obserwacji dziwnego obiektu nad Gdynią.
2003.08: Twierdziń k. Mogilna - Kolejny piktogram (Znak składa się z pięciu kół połączonych korytarzami. Ma około 55 m długości i 30 m szerokości.)
:hahaha:

rycho 01.11.2005 12:32

2005.11.01: Szczecin-Zaczyna mi się "merdać przed oczami". Oni tu są!

Predi 01.11.2005 12:49

kurcze az sie boje z domu teraz wychodzic...

rycho 01.11.2005 13:21

Cytat:

Napisany przez Predi
kurcze az sie boje z domu teraz wychodzic...

Poprawiam.
One tu są .
Żona i córka. :'(

Patrix 01.11.2005 13:55

ja dopiero z rowerka wrocilem :D
coś szarego w krzakach widziałem tylko zwiało ||

joujoujou 01.11.2005 13:59

Cytat:

Napisany przez Predi
kurcze az sie boje z domu teraz wychodzic...

A ja muszę... do pracy. :|

kizio 01.11.2005 14:09

ja tam sie z domu nie ruszam... jeszcze by mnie kosmici porwali... hmm a ten koniec świata to już był? Bo chyba przegapiłem ;(

SpeedFreaK 01.11.2005 14:16

2003.08: Gdynia - Doszło do obserwacji dziwnego obiektu nad Gdynią.

:wow: nic nie widziałem :P

yahol 01.11.2005 14:47

Cytat:

Napisany przez processor
2003.08: Gdynia - Doszło do obserwacji dziwnego obiektu nad Gdynią.

:wow: nic nie widziałem :P

Zapewniam - to nie bylem ja!

pawelblu 01.11.2005 15:10

Konca swiata nie bylo, ale ze temat o 1. listopada to postanowilem napisac kilka moich spostrzezen o tym dniu. Spostrzezenia beda na podstawie jednego z wiekszych cmentarzy w Wawie (duzy cmentarz o bardzo duzej gestosci grobow).

Cmentarz na Bródnie. (Bródnowski, Kołowa)

Przed wejsciem TLOK JAK CHOLERA (mimo, ze ulica jest zamknieta i mozna isc cala szerokoscia drogi). Ludzie ida pingwinim chodem, slimacza sie strasznie bo ze wszystkich ston otaczaja ich inni ludzie ktorzy zdaja sie prawie nie poruszac w zadna ze stron. Co 5 minut (a w tym tlumie stalo sie dobre pol godziny - moze nawet godzine) slysze - 'przyjezdzam tu ostatni raz'. Slychac jakies klotnie ludzi z handlarzami ktorzy rozstawili sie na na chodnikach skoro i tak ulica jest zamknieta. Ale ludzie chcieliby isc rowniez chodnikiem bo ulica stoi. Dalej na szczescie jest juz policja. Utworzyli zapore po srodku jezdni by ludzie wchodzacy nie blokowali wychodzacych. Zawsze jednak zdarzy sie ktos kto pojdzie inaczej i bedzie szedl pod prad. Od czasu do czasu w tlum wjezdza karetka i wszycy spychaja sie na tych co ida po prawej, zeby robic jej miejsce po srodku. Niektorzy blokuja ruch skupiajac sie wokol: skorek panskich, paczkow, kasztanow, ciast, grilla, jakis innych ******* (jedno wielkie obzarstwo), az w koncu zniczy i kwiatow. Tlum jest coraz bardziej zirytowany. Padaja ciezkie zwroty w strone przepychajacych sie ludzi idacych w te sama strone, ludzi stojacych przy stoiskach i tamujacych ruch, ludzi idacych w druga strone ktorzy przeszkadzaja tym idacym 'w sluszna', handlarzom ktorzy rozstawili sie na chodniku. Po ciezkich znojach w koncu sie udaje dosc na miejsce. Wrazenia: smieci, bloto (rozlewajaca sie woda ze studzien) no i groby. Kolejki przed WC oczywiscie.

Ale jednak bylo cos fajnego :) Nie wiem czy u was tez tak bylo, ale ja u siebie zauwazylem niesamowicie duze natezenie ladnych dziewczyn :) 1. listopada widzialem wiecej super lasek niz przez caly rok, wlaczajac wakacje nad morzem.

Takze dla mnie w tym roku 1. listopada to tlum (w tym stres i klotnie), ladne dziewczyny, groby i obzarstwo na ulicy przed cmentarzem (kolejnosc celowa). Ale pewnie jak sie wiekszosc obzarciuchow spyta co mysla o Halloween, to zaraz zaczna wypominac o tradycji, podnioslosci dnia Wszystkich Swietych i poganstwie Halloween :)

ed hunter 01.11.2005 16:40

Cytat:

Napisany przez pawelblu
[...]Ale jednak bylo cos fajnego Nie wiem czy u was tez tak bylo, ale ja u siebie zauwazylem niesamowicie duze natezenie ladnych dziewczyn 1. listopada widzialem wiecej super lasek niz przez caly rok, wlaczajac wakacje nad morzem.
[...]

wytłumaczenie jest proste - jeśli idzie 10 kobiet z czego 9 ma po 90 lat a jedna jest w dacie przydatności do spożycia to zawsze będzie ładna :>

:P

edit: a jeśli chodzi o żarcie to jest potrzebne - ludzie czasami z daleka przyjeżdżają lub cały dzień jeżdżą od cmentarza do cmentarza więc gdzieś coś zjeść muszą.
natomiast cały syf typu sztuczna biżuteria, baloniki i inny badziew to przegięcie totalne. :\ tego kto to kupuje to ja nie szanuje...

edit2: ścisk na Cmentarzu Bródnowskim jest nieunikniony - 1.2 miliona pochowanych ludzi :O (może i więcej w zapomnianych grobach)
największy cmentarz w Europie (pod względem ilości pochowanych)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.