Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2006, 15:25   #1
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jaki net na zadupiu...?

Witam!

Za jakis miesiac wyprowadzam sie poza obszary miejskie mojego miasta, czyt. na wioche

Pytanie moje dotyczy neta.
Co moge wziac do takiego domku jednorodzinnego za miastem. Od razu mowie, ze linii tel nie bedzie, bo na razie za malo tam mieszkancow, zeby linie ciagnac.
Telewizja to bedzie jakas platforma, prawdopodobnie cyfra+ - jest w niej jakis net?

Jak to jest z netem poza miastem?
Z jakich firm?
Po ile?
i przede wszystkim jak to jest z jakoscia, tez nie chce zeby mi co chwile polaczenie zrywalo.

Generalnie, co polecacie .

Od razu mowie, ze modem odpada

Z gory dzieki za odpowiedz
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2006, 15:34   #2
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero Podgląd Wiadomości
Witam!

Za jakis miesiac wyprowadzam sie poza obszary miejskie mojego miasta, czyt. na wioche

Pytanie moje dotyczy neta.
Co moge wziac do takiego domku jednorodzinnego za miastem. Od razu mowie, ze linii tel nie bedzie, bo na razie za malo tam mieszkancow, zeby linie ciagnac.
Telewizja to bedzie jakas platforma, prawdopodobnie cyfra+ - jest w niej jakis net?

Jak to jest z netem poza miastem?
Z jakich firm?
Po ile?
i przede wszystkim jak to jest z jakoscia, tez nie chce zeby mi co chwile polaczenie zrywalo.

Generalnie, co polecacie .

Od razu mowie, ze modem odpada

Z gory dzieki za odpowiedz
Go internet.
Coś takiego jest.
Brzuszki miały ten problem kiedyś.
Czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...949#post389949
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 15:41   #3
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zale***380;y czy b***281;dziesz ***347;ci***261;ga***263; pliki czy nie. Bo je***380;eli nie, lub ma***322;o to co***347; w rodzaju BlueConnect?
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 15:45   #4
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@rycho, dzieki, poczytam

@Ice, no wlasnie o to chodzi ze pewnie bym sciagal i to duzo.

Generalnie chcialbym zeby bylo tak jak na neostradzie, ale nie wiem czy cokolwiek oferuje taka opcje bez linii tel czy kablowki
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 18:46   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,400
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Radi***243;wka?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 20:05   #6
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
No to masz czape :-(.
Na zadupiu i bez neostrady bedzie napraaawde ciezko, a na dodatek chcesz sciagac dane liczone w kilkudziesieciu GB..

Jak cos znajdziesz to daj znac, bo sam jestem ciekaw czy cos sie uda.

Pzdr.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 22:25   #7
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie ma nic... chyba ze akurat u niego cos sie trafi ale ogolnie nie ma nic ogolno polskiego... niestety... ale o tym to przecie wszyscy wiedza...
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2006, 22:48   #8
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W Cyfrze+ netu nie ma. Nadaje do Ciebie z zadupia w gorach po Orange Biznes Evry.....(zbyt skomplikowana nazwa). Jezeli to tylko noclegownia a pracujesz w miescie i masz dostep do szybkiego netu problem rozwiaza sieci komorkowe. Na wieczor do kontaktow miedzyludzkich, poczytania czegos wystarcza. W pracy zasysam pliki.
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:02   #9
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Oj, ciezko z tym netem....

Chyba bede zmuszony na radiowke, przynajmniej puki nie pociagniety zostanie telefon .

Ehhh, jak mniej wiecej stoja ceny radiowki za dane predkosci?
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:09   #10
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ale do radi***243;wki tez musi by***263; jaki***347; dostawca ot tak nic si***281; nie bierze.
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:21   #11
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero Podgląd Wiadomości
Ehhh, jak mniej wiecej stoja ceny radiowki za dane predkosci?
Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę..

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać...
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:38   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę..

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać...
[OT] ale za to w jakim pięknym miejscu mieszkasz!!! [/OT]
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 21:35   #13
Dudi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dudi
 
Data rejestracji: 25.02.2002
Posty: 159
Dudi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę..

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać...
Jeżeli masz słaby sygnał to rzeczywiście tak będzie... a jeżeli masz normalny (z małym zapasem właśnie na te warunki atmosferyczne, które też strasznie dużego znaczenia nie mają) to nie będziesz widział różnicy czy net leci po kablu czy nie.
Dudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.