Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   5 lat CDRinfo.pl - ZLOT ( lista społeczna ) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/5-lat-cdrinfo-pl-zlot-lista-spoleczna-53566/)

CIAPEK 21.06.2005 23:15

Krakow?
w cholere drogi.
moj wolny czas zalezy od tego co bedzie w pracy. a praca jest pokrecona.
jak narazie lipton

frog 21.06.2005 23:17

Ze slaska panowie Frog Zabrze City jak najbardziej CHETNY :> Tylko okreslcie sie ktore to dokladnie dni bo jedyne co moze mi przeszkodzic to PRACA dlatego termin dokladny by musial byc znany...
@Air, @Epol przygarneli byscie jednego KROPKA ;) Sjakis transport wspolny i ta jak juz nimal powiedzial :D "...zaczac omawiac strategie zapisu dla roznych nosnikow
... " ;)

Czołgista 21.06.2005 23:23

A jest jaki¶ program artystyczny przewidziany ?
np.
taniec modów na linie, albo ¶piewy gregoriańskie w wyk. administracji ?

Czy tylko tradycyjne podnoszenie ciężarów :piwo:

?

frog 21.06.2005 23:32

Ja proponuje TROJBOJ SILOWY - ONE DWIE i :piwo: :> NO moze Dwie nie starczyc hehe ;) Nie no mysle ze jestesmy "TWORZCZE TOWARZYSTWO " i napewno cos ciekawego sie wymysli hehe :idea:

shuma02 21.06.2005 23:38

Cytat:

Ja proponuje TROJBOJ SILOWY
juz nie wspomne o pięcioboju.. co to by bylo...

blasfobias 21.06.2005 23:42

Witam wszystkich, a szczególnie psubraci z Zabrza!!!
Znakomity pomysł :piwo: Rano postaram się zakręcić mojego
evil paymastera :bicz: (czyt. szefa) aby pozwolił mi opu¶cić kołchoz w pierwszy lipcowy weekend :)

hehe @Air, @Epol, @Frog + ja: 4-osobowa horda...już boję się podróży :piwo: ;)

M@X 22.06.2005 00:40

Cytat:

Napisany przez blasfobias
hehe @Air, @Epol, @Frog + ja: 4-osobowa horda...już boję się podróży :piwo: ;)

Przypominam ze zaden z Was poza Air'em nie potwierdzil obecnosci na PW dlatego nei ma Was na liscie - potwierdzac jesli bedziecie!

frog 22.06.2005 03:05

Max mozesz podac ten termin kurcze bo jak mam ci potwierdzic cosik co nie wiem kiedy bedzie. Napisz od do...... when and i`m ready...

nimal 22.06.2005 06:38

zeby sie zglosic trzeba znac termin :(
ustalmy cos - wiadomo ze jednym bedzie pasowac ten dzien innym ten... cos trzeba przyjac i sie tego trzymac, inaczej albo spotkanie nie wypali, albo pojedzie na niego kilka osob majacych pernamentnie wolny czas :D kazdy ma plany - u mnie jest urlop, chrzciny Malej, wiec zalezy jak mi sie Zlot wpasuje...

Ormianin 22.06.2005 07:27

Cytat:

Napisany przez nimal
zeby sie zglosic trzeba znac termin :(
ustalmy cos - wiadomo ze jednym bedzie pasowac ten dzien innym ten... cos trzeba przyjac i sie tego trzymac, inaczej albo spotkanie nie wypali, albo pojedzie na niego kilka osob majacych pernamentnie wolny czas :D kazdy ma plany - u mnie jest urlop, chrzciny Malej, wiec zalezy jak mi sie Zlot wpasuje...

Jesli Nimal jedzie, przez trase Wroclaw - Opole to ja sie zabralbym, mam nadzeje ze bede mogl... co do terminu rowniez nie mam danych, ten kto organizuje musi naprawde sie okreslic... oraz jakie nalezy poniesc koszta,


temat chyba pownien byc przypiety i wiecej ludzi musi go przeczytac... a termin dopasowac po jakims czasie do chetnych

nimal 22.06.2005 07:38

Ormianin - oczywiscie ze Cie zabiore, jesli bede jechal - mam 4 wolne miejsca (i bagaznik jesli braknie || )
ale musze znac termin... pozatym fajnie by bylo juz z Poznania z kims jechac - benzynka juz przy dwoch osobach bedzie tansza niz pociag :) no i pyt do organizatorow: bedzie gdzie zaparkowac?
koszty ocywiscie tez chcialbym poznac - napoje wyskokowe, wieadomo - ile kto zmiesci w zoladku :D ale nocleg itp?

Ormianin 22.06.2005 08:09

Cytat:

Napisany przez nimal
Ormianin - oczywiscie ze Cie zabiore, jesli bede jechal - mam 4 wolne miejsca (i bagaznik jesli braknie || )
ale musze znac termin... pozatym fajnie by bylo juz z Poznania z kims jechac - benzynka juz przy dwoch osobach bedzie tansza niz pociag :) no i pyt do organizatorow: bedzie gdzie zaparkowac?
koszty ocywiscie tez chcialbym poznac - napoje wyskokowe, wieadomo - ile kto zmiesci w zoladku :D ale nocleg itp?

:) oraz kto kogo odniesie... i bedzie czuwal nad spokojnym snem:)

A tak serio, nei ma rady, koszty nalezy poznac,.... musi byc jakies orientacyjne wyliczenie, bo przeciez trzeba sie jakos przygotowac psychicznie, fizycznei i finansowo :)

M@X 22.06.2005 08:17

Termin zalezy od Barteza, dajcie mu pare dni na dopiecie wszystkiego, koszty beda znane niedlugo i na pewno zostaniecie poinformowani. Mysle ze raczej nie ma sensu "uszczesliwiac forumowiczow na sile" i robic jakiejs zbiorki na zaopatrzenie - podejrzewam ze kazdy spokojnie zaopatrzy sie na miejscu!

woitas 22.06.2005 08:30

będę z wami duchowo :)
jutro wyjeżdżam za granicę i raczej...

3mcie się, nie spijcie za bardzo, bo izba jest droga... :P

demek 22.06.2005 10:13

@nimal

jesli noclegi jak pisali chca zeby byla na agh to jest duuuuuuuuuuuzo miejsca do zaparkowania samochodu:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.