Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2003, 17:16   #1
Zigbo8
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 52
Zigbo8 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation adobe Acrobat pro i ploskie znaki

mam maly problem.
posiadam adobe acrobat pro 6.0 ale nie moge przerobic na pdf pliki np. txt lub doc by rozpoznalo nasze rodzime znaczki (ą,ć,ż,ś itd.)
ma kto moze pliki rozwiazujacy ten problem, jakis "slownik" z fontami czy cos innego.


jeli mona to bardzo prosze o ten plik na poczte:

Zigbo8@poczta.fm
__________________

Zigbo8@poczta.fm
Zigbo8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2003, 17:18   #2
Zigbo8
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 52
Zigbo8 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sorki za zamieszanie ale sa dwa moje posty jeden ciut uciety!!!
__________________

Zigbo8@poczta.fm
Zigbo8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2003, 18:20   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a to stange
kaz wydrukowac plik przez Adobe Acrobat Distiller zamiast kozystac z makr - powinno byc git
no - chyba ze masz niedokonca legalna wersje przeznaczona na rynek taiwanski wtedy moze nie byc suportu dla polskich czcionek
w wersji anglojezycznej na europe polskie czcionki sa obslugiwane (dawniej na polske byly specjalne wersje tego programu)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.