Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.03.2005, 19:59   #1
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
wiem, takich topicow bylo full, ale mimo wszysto zaryzykuje

Stwierdzilem, ze w koncu przydalo by sie wymienic sprzet
Potrzebuje:
-plyte
-proc
-grafe
-pamiec

Nie ma to byc jakas petarda, ale co w miare uczciwego
Zdecydowanie AMD

Przez ostatni okres zulepnie wypadlem z rynku hardware, wiec czekam na propozycje
Gdybym ja miał tyle reputek co Ty (ale nie mam tylu kolesi, i tu jest problem techniczny) to bym się wstydził zadawać takie pytanie...
Albo coś reprezentuję na tym forum (bo mam aż tyle reputek, więcej niż ustawa przewiduje) albo potwierdzam, że w moim indywidualnym przypadku reputki o niczym nie stanowią... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.03.2005, 20:08   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
....... albo potwierdzam, że w moim indywidualnym przypadku reputki o niczym nie stanowią... 8 )
Czuje ukryta aluzje do przyznawania reputacji na forum
Trafilem
yahol jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:10   #3
Victorek
Nadszyszkownik
 
Avatar użytkownika Victorek
 
Data rejestracji: 27.09.2002
Lokalizacja: Żyrardów, mazowieckie
Posty: 312
Victorek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Esem prowadzi prywatną vendettę 8 )
Victorek jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:16   #4
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Victorek
Esem prowadzi prywatną vendettę 8 )

Chyba nie (?) Próbuję wykazać, że im ktoś ma więcej reputek to jest mniej kompetentny w temacie...
czyl: masz dużo reputek: tak, bo jesteś skorumpowany... i poprostu nie masz pojęcia o tym co piszesz...
Proste ostrzeżenie dla nowych userów.... Unikaj dupków ze zbyt dużą ilością reputek... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:24   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Chyba nie (?) Unikaj dupków ze zbyt dużą ilością reputek... 8 )
Jako dupek zoledny sle czym predzej posta PW do ThanatoSa co by mi po raz kolejny reputki wyzerowal

Esem - popieram cie w tej jakze slusznej a bezcelowej i skazanej na kleske-krucjacie.
Masz moje moralne poparcie.

A nawet slowem pisanym - tez cie wespre
yahol jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:36   #6
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Jako dupek zoledny sle czym predzej posta PW do ThanatoSa co by mi po raz kolejny reputki wyzerowal

Esem - popieram cie w tej jakze slusznej a bezcelowej i skazanej na kleske-krucjacie.
Masz moje moralne poparcie.

A nawet slowem pisanym - tez cie wespre
Dzięki...
Ale i tak dupki na tym forum mają więcej tzw. reputek niż Ci co faktycznie mają coś dopowiedzenia...
I tak sobie myślę: co ja ma się tutaj wpypowiadać skoro dupki żołędne (czytaj;asolutne zero merytoryczne) mają tyle rpeutek: i nikt nie wie za co (?) Bo to by warto ujawnić: za co dupek pt.xxx ma reputek 2536xxx (?)
To aż wstyd podejmować dyskusję merytoryczną z dupkiem który ma 5x tyle repputek co ja...
Święta chyba są dobrą okazją na rozliczanie się z przeszłóścią (?) Pora na emeryturę... Dupki niech żądzą a reputki będą wyznacznikiem... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:48   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Dzięki...
Cholera! Przez dobre 15 sekund intensywnie wysilalem swoja mozgownice, czy aby nie do mnie ten tekst
Ale - domyslilem sie - NIE to nie do mnie
Choc pewnie kilka a moze nawet -nascie osob bedzie twierdzilo inaczej

Ps: Esem - ty na emeryture? No cos ty! Forum straci swoj filar!
I wcale nie zartuje, tak jak ty jestes potrzebny forum, tak i forum potrzebuje ciebie!


Ps: chyba znow cos pokrecilem.

To wszysto przez to swiateczne jedzenie!
yahol jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:54   #8
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ps: Esem - ty na emeryture? No cos ty! Forum straci swoj filar!
I wcale nie zartuje, tak jak ty jestes potrzebny forum, tak i forum potrzebuje ciebie!
No jasne że nie na emeryture, kto będzie sie pytal czy dysk nie padl po zabawie PM ^_^
__________________
Podpis niedostępny
kodziu jest offline  
Stary 27.03.2005, 20:56   #9
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Esem,
naprawde wisi mi za co/kogo mnie uwazasz... nie obraze sie o to, ze nazywasz mnie dupkiem.
Czy ja mam "kolesi"? moze i tak, ale na pewno chamstwem tych reputek nie uzbieralem - teraz to aluzja do Ciebie.
Byc moze uwazasz sie za goscia kompetentnego jesli chodzi o sprzet, moze stac Cie na pomyslke, mnie natomiast nie.

aha... wstyd to jest sadzic sie na alfa i omege, a nie pytac

To chyba TY napisales: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...5&postcount=37
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 27.03.2005, 21:02   #10
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mnie również esem'a nie będzie żal...jedyny co mi pomagał to dawał mi linki do tweak.pl... żebym kliknał a nie musial wpisywać...
bakupl jest offline  
Stary 27.03.2005, 21:07   #11
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Dokładnie, to moja wypowiedź a dokładniej mojego ś.p. Ojca...
@mr_spock: bez żaluzji ozobiztych: tu codzi o coś więcej: albo to forum ma być kategorii podwórkowej albo takiej jak było gdy do niego się zapisywałem... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 27.03.2005, 21:11   #12
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
esem.. pamiętasz co mnie spotkało kiedy zacząłem walczyć o to samo? pewnie doskonale pamiętasz, sam chyba mi dokładałeś troszkę [choć pamięć mnei tu zawodzi, dawno to było]

to forum NIGDy nie będzie merytoryczne, jeśli będzie tu więcej przytakiwaczy niż ludzi z wiedzą.. zmiana tego stanu rzeczy to albo zamordyzm [odpada, przerabiałem, nie wychodzi] albo.. zamordyzm.. bo po dobroci nie idzie

więc dobra rada - nie stresuj się tym, ty się nastresujesz a podmioty literackie najazdu napiszą, że cię nie żałują bo zamiast im wylizać buty ty im śmiałeś dać link do odpowiedzi na innym forum... naprawdę - nie warto, szkoda twojego czasu, zwłaszcza, że szybko się okaże, że tylko tobie na tym zależy..

ale i tak - pełen podziw, żę wziąłeś się za to, szczerze
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 27.03.2005, 21:24   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ale i tak - pełen podziw, żę wziąłeś się za to, szczerze
Ode mnie nie... Dostałem zgłoszenie o niewłaściwymi poście i skargę na Ciebie (esem) i widzę, że nie musiała być bezzasadna.. Częściowo zgadzam się z tym, co piszesz, ale nie zdecydowanie ze sposobem, w jaki to robisz. Wyzywanie ludzi od dupków nie jest dobrą drogą na osiągnięcie czegokolwiek, nawet jeśli cel jest dobry (a w tym wypadku jest).

Nie rozumiem też uwagi do Mr_Spocka, co ma duża ilość reputek do takiego pytania? Czy automatycznie oznaczać ona musi podążanie za najnowszymi trendami na rynku? Przecież chyba sam widzisz, że nie.

Co do autora postu zacytowanego przez Spocka. Jeśli to, co wynikało z Twojej wypowiedzi na jego temat jest prawdą, to, patrząc na jego datę, współczuję. Jednak forum nie jest miejscem do odreagowywania, przynajmniej nie w ten sposób.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 27.03.2005, 22:09   #14
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
...
Domyślam się, że prawda kole w oczy i ktoś... coś....
Pewnie tzw. "dupek" z nieuzasadnioną merytorcznie ilością reputek?
Wnoszę o oficjalne nadanie statusu DUPKA userom tego forum, posiadającym ilość reputek nieadekwatną do prezentowanego poziomu merytorycznego... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 27.03.2005, 22:15   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Domyślam się, że prawda kole w oczy i ktoś... coś....
Pewnie tzw. "dupek" z nieuzasadnioną merytorcznie ilością reputek?
Wnoszę o oficjalne nadanie statusu DUPKA userom tego forum, posiadającym ilość reputek nieadekwatną do prezentowanego poziomu merytorycznego... 8 )
Jeśli to ma być żart, to moje poczucie humoru jest chyba dzisiaj na wyjątkowo niskim poziomie. Powiem więc krótko - przystopuj.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.