Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2005, 01:11   #46
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
[...]Sam mam ich duzo dzieki wszystkim Ale tu nie chodzi o dawanie na prawo i lewo.
Na prawo i lewo się nie da.
Tylko 5 dziennie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2005, 01:14   #47
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Ale reputki mialy pokazywac poziom wiedzy i trafnosc udzielanych rad danego uzyszkodnika. A jest calkiem inaczej. Sam mam ich duzo dzieki wszystkim Ale tu nie chodzi o dawanie na prawo i lewo.



No to ja już nie wiem co robimy ...

Płaczemy? Piszemy wiersze? Wyzywamy się? Czy co?

Czy zamawiamy pizzę i skaczemy przez okno?





Albo wiecie co?

Dajmy już temu spokój!

A słowo REPUTKA na tym forum to powinno być ocenzurowane i zabronione regulaminem pod karą śmierci


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 28.03.2005, 11:41   #48
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Domyślam się, że prawda kole w oczy i ktoś... coś....
Pewnie tzw. "dupek" z nieuzasadnioną merytorcznie ilością reputek?
Wnoszę o oficjalne nadanie statusu DUPKA userom tego forum, posiadającym ilość reputek nieadekwatną do prezentowanego poziomu merytorycznego... 8 )
Rozumiem twoje obawy ale pamietaj ze nie wszystcy musza sie znac na wszystkim dobrze na forum jest wiele dzialow w jednym moze byc ten sam user jak to mowisz dupkiem zolednym ale dostal reputacje w innym dziale gdzie jest guru w tym temacie .
Dla mnie reputki nie sa wcale potrzebne jezeli cie to meczy to pomysl sobie ze ich niema i problem z glowy naprawde nie ma co sie tym przejmowac a po drugie reputy nie swiatcza o ty ze ktos jest wspanialy .
Wiec dla swietego spokuju ja proponuje zrobic sonde tak jak to mowil ktorys z kolegow wczesniej i najlepiej jakby modowie to zrobili

Ostatnio zmieniany przez legion : 28.03.2005 o godz. 11:47
legion jest offline  
Stary 28.03.2005, 11:59   #49
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
Wiec dla swietego spokuju ja proponuje zrobic sonde tak jak to mowil ktorys z kolegow wczesniej i najlepiej jakby modowie to zrobili
A moja propozycja jest taka:

Jeżeli ktoś czuje się niedowartościowany lub przewartościowany

Niech zwróci się o wyzerowanie swoich reputek, liczby postów i czego tam jeszcze chce

A władni tego forum nich w miarę dostępności czasu i chęci umożliwią zrealizowanie tych marzeń

Świat przez to stanie się piękny i kolorowy

A forum w końcu przestanie schodzić na psy

I odzyska swój czar i urok


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:00   #50
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to ja też chyba jestem dupkiem... a najgorsze jest to ze mam 15 lat więc jestem normalnie Jedi Dupek Już zmieniam podpis.

Ps Co do reputek:

Możecie je skasować i tak na to nie patrze pewnie jak wiele innych osób....
__________________
Podpis niedostępny
kodziu jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:09   #51
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja tam na liczbe postów i reputek nie patrze...olewam to ... bo były takie akcje jak 100pts na nowy rok (chyba, lub Boże Narodzenie)...i każdy kazemu dawał reputy za damke....ech

a posty? wiadomo...ja prosiłem o reset... tak bym miał juz 3500 postów
bakupl jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:30   #52
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
panowie widze ze podobny drazliwy temat ja moj na temat modow ale mysle tak moze tak zrestartowac cale forum co wy na to a pozostawic tylko temat oczywiscie restart tyczy sie userow podobnie jak mowi @viz ale mi chodzi o sens globalny
legion jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:44   #53
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD

Czy zamawiamy pizzę i skaczemy przez okno?
Zwariowales! Pizza sie zmarnuje !

Cytat:
Napisany przez Legion
ale mi chodzi o seks globalny
No nareszcie ktos sie ze mna zgadza
I pisze do rzeczy
yahol jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:57   #54
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Cytat:
Napisany przez Legion
ale mi chodzi o seks globalny

No nareszcie ktos sie ze mna zgadza
I pisze do rzeczy
fajnie by bylo globalizm w kazdym miescie w kazdym panstwie jak kobiety dla marynarza w kazdym porcie
legion jest offline  
Stary 28.03.2005, 13:09   #55
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Gdybym ja miał tyle reputek co Ty (ale nie mam tylu kolesi, i tu jest problem techniczny) to bym się wstydził zadawać takie pytanie...
Albo coś reprezentuję na tym forum (bo mam aż tyle reputek, więcej niż ustawa przewiduje) albo potwierdzam, że w moim indywidualnym przypadku reputki o niczym nie stanowią... 8 )
Esem nie użalaj się nad reputtami. Wiesz dobrze że to bzdury. Wiesz dobrze jak wiele reput jesteśmy ci winni. Ja uważam tak im mniej masz reputek to tym bardziej są one pewne, i zasłużone Napisz do mnie na maila kariza@tlen.pl Pogadamy jak dasz numer fonu, pamiętaj o przyjaciołach sią pamięta i reputek niemuszę ci dawać jesteś jedną z najbardziej przyjaznych osób na forum cdrinfo
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 28.03.2005, 13:16   #56
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Esem nie użalaj się nad reputtami. Wiesz dobrze że to bzdury. Wiesz dobrze jak wiele reput jesteśmy ci winni. Ja uważam tak im mniej masz reputek to tym bardziej są one pewne, i zasłużone Napisz do mnie na maila kariza@tlen.pl Pogadamy jak dasz numer fonu, pamiętaj o przyjaciołach sią pamięta i reputek niemuszę ci dawać jesteś jedną z najbardziej przyjaznych osób na forum cdrinfo
@memo jakie wyznanie chyba @Esem nie czuje sie nie dowartosciowany przez mniejsza ilosc reputek i chyba sie nie wyplacze na twoim ramieniu na tlenie
legion jest offline  
Stary 28.03.2005, 13:40   #57
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja nie wiem po czyjej stronie mam stanac

W pewnym stopniu zgadzam sie z esemem i yaholem, ale rowniez po czesci z Czołgistą.

A temat jest jakby to powiedziec zle sformulowany, bo tu nie o to chodzi.
__________________
epol jest offline  
Stary 28.03.2005, 13:40   #58
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moja propozycja jest taka, by kazdemu userowi, ktory sie oczywiscie zgodzi wyzerowac reputki i nastepne ktore by dostal powinny posiadac sensowne uzasadnienie

Nie mowie ze nie jest mile dostac reputke, bo kazda otrzymana od kogos mnie cieszy, ale jak to juz bylo pisane, ze ilosc reputek nie jest adekwatna do wiedzy, a to powinno byc tak jak w fizyce wiedza i ilosc posiadanej reputacji = constans

Zauwazylem rowniez ze z kazdej reputki na + wszyscy sie ciesza, ale jak juz dostana jakas na - to najchetniej rozpetali by wojne, zamiast tego taka dezaprobata powinna sklonic osobe, ktora ja otrzymala do jakis przemyslen, "dlaczego?", "za co?"

Ehh i niektorzy chyba maja wielka radoche z "dogryzania" komus ...
__________________
.::piotrek::. jest offline  
Stary 28.03.2005, 13:42   #59
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Moja propozycja jest taka, by kazdemu userowi, ktory sie oczywiscie zgodzi wyzerowac reputki i nastepne ktore by dostal powinny posiadac sensowne uzasadnienie
O tak, już to widzę (to mniej więcej tak, jak miało być i w tym momencie )
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 28.03.2005, 14:01   #60
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Moja propozycja jest taka, by kazdemu userowi, ktory sie oczywiscie zgodzi wyzerowac reputki i nastepne ktore by dostal powinny posiadac sensowne uzasadnienie
Wczoraj zostaly one wyzerowane u mnie - na moja prosbe. Dlaczego? Odpowiedz jest w ostatnim moim temacie.



Tu nie chodzi o same reputacje - tu pewnien cytat:
Cytat:
Mi chodzi o poziom tego forum a nie o drobiazgi
__________________
epol jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.