Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2005, 17:07   #76
Mily_
Formatowiec...
 
Avatar użytkownika Mily_
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Lokalizacja: PO
Posty: 1,878
Mily_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
formatc: !! format c: !! eeee... a o co chodzi??
__________________
"Usuń ze swojego słownika słowo problem
i zastąp słowem wyzwanie.
życie stanie się nagle
bardziej podniecające i interesujące"
Donna Watsonon
Mily_ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2005, 17:19   #77
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mily_
formatc: !! format c: !! eeee... a o co chodzi??
Pomoge!
Dołączone obrazki
ahh te reputki...-prikol_021.gif 
yahol jest offline  
Stary 28.03.2005, 17:55   #78
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Gdybym ja miał tyle reputek co Ty (ale nie mam tylu kolesi, i tu jest problem techniczny) to bym się wstydził zadawać takie pytanie...
Albo coś reprezentuję na tym forum (bo mam aż tyle reputek, więcej niż ustawa przewiduje) albo potwierdzam, że w moim indywidualnym przypadku reputki o niczym nie stanowią... 8 )
ESEM DO KU*** NEDZY!!!!!!!! to trzeba go bylo zjechac i tyle........... jejku kolejny temat tupu "dajcie mi moda" albo "forum jest do dupy" albo "inni maja lepiej" w ciagu ostatniego tygodnia bodajze, nie chcialo mi sie niczego tu czytac........ ludzie dajcie sobie spokoj

i owszem, masz racje, w zyciu tez jak mnie sie kolega spyta o cos durnego to go inaczej traktuje niz przechodnia, co w tym dziwnego
Predi jest offline  
Stary 28.03.2005, 18:34   #79
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
ESEM DO KU*** NEDZY!!!!!!!! to trzeba go bylo zjechac i tyle........... jejku kolejny temat tupu "dajcie mi moda" albo "forum jest do dupy" albo "inni maja lepiej" w ciagu ostatniego tygodnia bodajze, nie chcialo mi sie niczego tu czytac........ ludzie dajcie sobie spokoj

i owszem, masz racje, w zyciu tez jak mnie sie kolega spyta o cos durnego to go inaczej traktuje niz przechodnia, co w tym dziwnego
Popieram - ludzie, dajcie już sobie spokój..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:23   #80
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Widac ze dla wiekszosci reputki nie maja znaczenia. Wiec po co je utrzymywac, zeby co jakis czas znowu ktos robil o nie wojne?? Bez sensu.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:33   #81
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
popieram

Bezsensowne nabicie posta

Może mała ankieta?? I dwa pola do wyboru: reputki zostają, usunąć reputki.
Jeżeli będzie znacząca przewaga za usunięciem to chyba można sie tego pozbyć. Tylko żeby nikt potem żadnych medali i tym podobnych nie wprowadził...
__________________
Podpis niedostępny
kodziu jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:39   #82
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Arrow

@kodziu, sonda jest tutaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=45454
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:43   #83
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Pomoge!
ja też !!!
format brain:


PS
kiedyś jak byłem nowy na forum, to były inne czasy...inny klimat...
Rejestrowali się tu ludzie, aby się czegoś dowiedzieć...którzy maja co na temat do powiedzenia...
bardzo mi sie podobał post Czołgisty (post nr 61) dokładnie opisuje na innym przykałdzie to co zaczyna się tu dziać...DOSŁOWNIE
są tacy/takie co sie rejestruja aby pisać o niczym na OT...
no bo jak za mało lasek na forum...owszem mało ale takich znajacych sie na temacie [do żadnej/żadnego nie pienie ale tak jest]

teraz dostać moda to skazanie na klęske...czy to komuś pomogło ?? bo nie sądze...ilu modów już tępiliście....rozumiem jakieś bezmózgi ale przecie Ci co kiedyś byli/a nawet teraz są to to ludzie posiadający wartościowe informacje/doświadczenia...

Ja nigdy skazanym nie chce zostać...bo do każdego kiedyś coś bedziecie miec...prędzej czy póżniej.
Jak tak dalej bedzie to faktycznie Ci znający temat znudzą się tym forum i zostanie cała reszta...swego czasu już tak było - starsi pamietaja.
A historia sie lubi powtarzać.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:48   #84
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Wiem, brałem w niej udział. Ale jak widzisz wyniki nie są jednoznaczne i to było dośćć dawno... warto zrobić to ostatni raz ale porządnie
__________________
Podpis niedostępny
kodziu jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:55   #85
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kodziu
Wiem, brałem w niej udział. Ale jak widzisz wyniki nie są jednoznaczne i to było dośćć dawno... warto zrobić to ostatni raz ale porządnie

taaak robmy co 3 miesiace taka ankiete
Predi jest offline  
Stary 28.03.2005, 19:58   #86
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Arrow

Cytat:
Napisany przez kodziu
Wiem, brałem w niej udział. Ale jak widzisz wyniki nie są jednoznaczne i to było dośćć dawno... warto zrobić to ostatni raz ale porządnie
No to wyzerujmy tamtą sondę albo prośmy modów o jej połączenie z tym wątkiem, bo do działu "propozycje..." mało kto zagląda
A jeśli chodzi o wyniki: są niejednoznaczne ale w pewnym sensie miarodajne.
Poza tym, co komu przeszkadzają reputki?
Są to są, nawet kasy żadnej za nie nie ma ^_^
W tamtej ankiecie głosowałem za utrzymaniem reput i nie zmieniłem zdania.
Czego są wykładnikiem już pisałem i nie będę się powtarzał
Miłego wieczoru
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 28.03.2005, 20:23   #87
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Hmmm...
Chciałem wywołać dyskusję ale poszła ona w złym kierunku... Stało się i nie odwróci się. Myślę jednak, że nie będziemy płakali nad rozlanym (przeze mnie) mlekiem.

Tych userów, którzy poczuli się obrażeni moimi wypowedziami: PRZEPRASZAM

Natomiast napewno formuła tego forum się wyczerpuje... Potrzebne są zmiany i to rewolucyjne - jeżeli chcemy być forum o duzej popularności. Jeszcze niedawno tak było... Jestem jeszcze na kilku innych forach i zawsze userów odsyłam od nas, w tematach w których jesteśmy fachowcami i którym to forum jest poświęcone... Tak samo, jak obrażonego na mnie usera odsyłałem do tweaka - bo tam jest (w jego problemi) wiedza a nie tu w off topic: gadaj z fachowcami - szybko Twoje wymądrzanie się sprowadzą do parteru... I zrobią to (ba, nawet zrobili) szybko i boleśnie...

Myślę, że czas aby wypowiedzieli się właściciele tego forum - liczba odwiedzających to forum oraz cel odwiedzin powinien mieć dla nich kluczowe znaczenie. Napewno dlatego wprowadzili reputki: niech ludzie tu zaglądają i zdobywają reputki... Oglądalność w rankingach wzrośnie...
Wypowiedzi moderatorów nie dadzą nam odpowiedzi na pytanie: Quo Vadis cdrinfo? 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 28.03.2005, 21:29   #88
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Na poprzedniej stronie tego tematu trochę powspominałem sytuacje które może trochę pasują do obecnego stanu.
Moja luźna myśl : działy tematyczne nie tylko o wypalaniu płyt !
Przy tej liczbie aktywnych forumowiczów pozwoli wprowadzić ład i pożądek.
Tak myślę.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 28.03.2005, 21:48   #89
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez kodziu
Bezsensowne nabicie posta
nio ale jeden do przodu
ale tak calkiem serio to myslalem ze juz nie bedzie dalej rozmowy na ten temat widze ze cieszka dyskusia jedni sa za reputkami inni sa obojetni a jeszcze inni przeciw to moze tak jak mowia ze ankieta byla by najlepszym wyjsciem z tego tematu
legion jest offline  
Stary 28.03.2005, 21:58   #90
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
taaak robmy co 3 miesiace taka ankiete

Nie o to chodzi...

A tam bede sie kłucił, róbcie co chcecie, mi tam te reputki ze tak powiem wiszą bo i tak na nie nie patrze.
__________________
Podpis niedostępny
kodziu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.