Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2005, 22:59   #91
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
nio ale jeden do przodu
ale tak calkiem serio to myslalem ze juz nie bedzie dalej rozmowy na ten temat widze ze cieszka dyskusia jedni sa za reputkami inni sa obojetni a jeszcze inni przeciw to moze tak jak mowia ze ankieta byla by najlepszym wyjsciem z tego tematu
Tu nie chodzi o ankietę: były już... Wyniki ankiety nie są wiążące dla nikogo: to po co kolejna ankieta?
Reputki szkodzą obrazowi tego forum ale zwiększają oglądalność... I tu właściciele forum mają dylemat: marketing... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2005, 23:03   #92
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,815
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
[...] ankieta byla by najlepszym wyjsciem z tego tematu
Proszę więc jeszcze raz moderatorów o dołączenie ankiety z topicu:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=45454
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:04   #93
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Reputki nie szkodzą !
Nie ma działów tematycznych co do spraw komputerowych w szerszym zakresie
niż palenie płytek.
Przykład dział DVD-video ! kupa rzeczowych informacji.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:04   #94
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,177
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Tu nie chodzi o ankietę: były już... Wyniki ankiety nie są wiążące dla nikogo: to po co kolejna ankieta?
Reputki szkodzą obrazowi tego forum ale zwiększają oglądalność... I tu właściciele forum mają dylemat: marketing... 8 )
Zwiększają oglądalność? A niby w jaki sposób? Nawet żadnych statystyk ogłądalności nie ma podłączonych do forum. Jedyne dane, jakie mamy, to te pochodzące z Google Ads (które i tak sporo osób blokuje). Tak więc niezbyt trafne to było.

Co do samych reputek - chcieliście reputacje, włączyliśmy reputacje. Znudziły się Wam, możemy je bez problemu wyłączyć. Mnie ani nikomu z administracji nie są one na nic potrzebne.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:09   #95
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
to moze tak jak mowia ze ankieta byla by najlepszym wyjsciem z tego tematu
No ale teraz to dopiero się zacznie w kwestii formalnej:


Ile czasu ma trwać ankieta?

W jakim dziale ją zamieścić?

Czy głosowanie ma być jawne czy tajne?

Czy głosować będziemy tylko przez kliknięcie czy też i przez podniesienie ręki?

Czy prawo do głosu będą mieli wszyscy czy tylko DUPKI?

Ilu uczestników będzie się musiało wypowiedzić, żeby wyniki były wiążące?

Jaka ma być przewaga głosów żeby cokolwiek zadecydować?

Jak uniknąć kolejnych kłótni niezadowolonych z wyników?

Czemu takie posunięcia mają służyć i co to zmieni w czymkolwiek?

Co wyniki i konsekwencje tej ankiety zmienią na forum - jeżeli ludzie i ich zachowania dalej pozostaną bez zmian?


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:25   #96
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Bartez wstaw ankiete jezeli oczywiscie mozesz. Jawna, glosowac moze kazdy ale musi podac powod dlaczego mysli tak a nie inaczej. Kropka
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:32   #97
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ja jestem przeciwny ankiecie, bo generalnie pomijając niektóre przypadki, wydaje mi się, że reputacje spełniając swoją rolę. Ale nie rozumianą jako - o, on ma dużo reputek, to dużo wie. Nie, to nie o to chodzi. Ale miło jest dostać reputację od kogoś jako wyraz wdzięczności za pomoc w czymś. Na przykład - Patrix zapytał się dzisiaj o tytuł jednej piosenki na mp3, której podał kawałek. Wydał mi sie on znajomy, więc poszukałem, znalazłem i podałem. Teraz jeszcze dodatkowo mu ją przesłałem i za to mi dał reputację. I to jest według mnie, jak to powinno działać. Jako wyraz wdzięczności, czasami sympatii. A nie wymiana, ja dam Tobie, a Ty mi. To rzeczywiście jest bez sensu.

W każdym razie ja jestem przeciw ankiecie, ale róbcie jak chcecie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:39   #98
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
@Bartez wstaw ankiete. Jawna, glosowac moze kazdy ale musi podac powod dlaczego mysli tak a nie inaczej. Kropka
A kto będzie oceniał trafność uzasadnienia wyboru?

I czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na wyniki?

Jeżeli nie - to te uzasadnienia są całkiem niepotrzebne






Poza tym tak naprawdę zastanówcie się nad wymyślaniem sobie sztucznych problemów

Czy tematy z serii: reputki, nudno, schodzi na psy, kiedyś było inaczej ...

Są siłą napędową tego forum?

To *******enie o dupie Maryni i kolejny z wytworów tych, których to forum wyraźnie już nudzi

Jeżeli tak bardzo ktoś chce być aktywistą forum - to może nie w tym temacie




Pisze się o niskim poziomie i małej wiedzy userów

To może ci co takową wiedzę posiadają - miast udzielać się w OT tematach o reputkach i pochodnych

Czas ten przeznaczą na sklecenie jakiegoś FAQ na jakikolwiek temat?


Panowie!

Sława, szacunek, laury i pieniądze czekają


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 28.03.2005, 23:49   #99
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,177
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
A kto będzie oceniał trafność uzasadnienia wyboru?

I czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na wyniki?

Jeżeli nie - to te uzasadnienia są całkiem niepotrzebne



...ciach...
Zgadzam się z tym i poprzednim postem VIZZARDa. Zamiast marudzić, że jest źle, można zrobić coś, żeby było dobrze. Można próbować uporządkować nieco forum, utworzyć tematy, które będą kompendium na jakiś temat. Oczywiście wymaga to czasu - nawet sporo, ale przez ten czas, jaki tracicie na użalaniu się, jak to kiedyś było, a już nie jest, moglibyście sporo zrobić.

W tym miejscu podziękowania m.in. dla Beriona, M@Xa i innych osób, które przyczyniły się do powstania świetnego poradnika dotyczącego konsol wszelakich. To tak tylko dla przykładu wymieniłem, żeby pokazać, że jednak się da. Link do tej dyskusji pojawił się dzisiaj na głównej stronie cdrinfo.pl.

Tak więc przestańcie się zachowywać jak dzieci w piaskownicy i spróbujcie zrobić coś pożytecznego.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 29.03.2005, 00:10   #100
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
zgadzam sie tu z kolegami @bartezem i @vizzardem
ciagle ktos marudzi ze cos jest nie tak ze forum na psy schodzi no trudno to trzeba dbac o jego poziom
legion jest offline  
Stary 29.03.2005, 00:18   #101
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
A ja jestem Dupek bez reputek

Wiecie jaki napis znaleziono w grobowcu dostojnika egipskiego sprzed 5 tysiecy lat:
"Wszystko idzie ku gorszemu, mlodziez nie szanuje starszych, obyczajow.
Swiat chyli sie ku upadkowi"


Facet mial przewidywanie, tylko o forum nie bylo ani slowa.

To normalne - raz jest lepiej, raz gorzej - nic sie na to nie poradzi.
Z doswiadczenia wiem - dawniej, panie, to bylo inaczej, lepiej i w ogole.

Przestancie marudzic - wezcie sie do roboty.
Pozdrawiam.
Y.
yahol jest offline  
Stary 29.03.2005, 00:23   #102
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
A ja jestem Dupek bez reputek
Yahol Ty zawsze oryginalny jesteś
starsi bywalcy skumają moje przesłanie hehe
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  
Stary 29.03.2005, 04:20   #103
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Reputki szkodzą obrazowi tego forum ale zwiększają oglądalność... I tu właściciele forum mają dylemat: marketing... 8 )
Tak zwiekszaja ogladalnosc bo trzeba dodatkowo jeszzce na nie patrzec.
Wiec napewno zwiekszaja.
Esem zbyt powaznie podchodzisz do niektorych rzeczy.I mimo tego, ze masz jakas tam wiedze.To ci odpowiem dlaczego masz ich tak malo.Bo odpowiedzi, ktore dajesz mimo tego, ze sa dobre to sa wyrazane z poczuciem wyzszosci.Tego, ze to ja jestem najlepszy.Zobacz ile potrafie.Ton Twoich wypowiedzi wlasnie to powoduje.A nikt czegos takiego nie lubi.I ta emotka z ta fajka. Jak dla mnie symbol owej fachowosci i poczucia wyzszosci nad innymi.U mnie w pracy tez jest taki jeden czlowiek.Wiedze to fakt ma on ogromna notabene w Twoim wieku lub troche starszy.I strasznie mnie wqrwia.Ale tam to musze sie dostosowac do niego.Bo inaczej moment bym wylecial.Mimo tego, ze pracy tej nie lubie, nie odpowiada moim kwalifikacjom, ktore sa wyzsze, szukam caly czas nowej to jednak z czegos musze zyc.Wiec zmuszony jestem sie do niego dostosowac.Tutaj zas nie musze do nikogo sie dostosowywac jesli mi to nie odpowiada i nie mam wcale takiego zamiaru.Radze CI, zebys przemyslal swoje zachowanie.To moze w koncu do Ciebie dotrze dlaczego masz ich tak malo.Przemysl to.


Podobala mi sie wypowiedz Czolgisty.Jak byla grupka pasjonatow to bylo wszystko dobrze ale jak juz stalo sie to zbyt powszechne to ci pozostali, nowi, ktorzy doszli niedoceniali tego i spiepszyli calosc.

Co do calego poziomu.Nigdy nie zaczynalem takich dyskusji, ze to i tamto.Mimo tego, ze nie podoba mi sie wiele rzeczy.Zawsze ktos wyskoczy z jakims dziwnym problemem.Fakt, ze zabieram glos w takich dyskusjach.Bo jestem uzytkownikiem tego forum i mam prawo wyrazic swoje zdanie.

Mallow odchodzi.Przeczytalem tamten post.Jego powody rezygnacji.Coz szkoda go.Lubie go ale szanuje jego zachowanie i nie bede za duzo na ten temat sie rozpisywal.Byc moze po prostu znudzilo mu sie.

Co do samych reputek.Tak jak bylem poprzednio za tym aby byly.To teraz jestem tez za tym aby byly.Jesli sie komus one nie podobaja.A wiadomo, ze sa tacy uzytkownicy to ich sprawa.Nigdy wszystkim sie nie dogodzi.A lepiej, zeby wzieli sie za inne sprawy na forum niz jakies detale, ktore maja umilic pobyt na tym forum.Reputki napewno w jakims stopniu polepszaja zabawe.Tylko smutasy maja z tym problemy( o tych smutasach to tez juz ktos pisal).Napewno tez nie mam zamiaru sobie ich zerowac.Mam swoje zdanie na ten temat i jego bede sie trzymal.Uwazam takze, ze zlikwidowanie ich byloby wielkim bledem.Bo oznaczaloby, ze grupka osob stawia warunki reszcie.Wiec ta grupka niech lepeij zacznie pracowac nad tzw. poziomem(ktory w sumie nie wiadomo tak do konca jaki jest bo zadnej skali jak do tej pory dla niego nie wymyslono).

Na koniec chcialem dodac, ze bardzo podoba mi sie postawa nowego Moderatora Andrzeja.Jak do tej pory uwazam, ze znakomicie wywiazuje sie z tej roli.Swietnie roziwazuje problemy jakie sie pojawiaja.I mam nadzieje, ze jesli czas mu na to pozwoli bedzie nadal kontynuowal to co tak dobrze zaczal.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 29.03.2005, 09:33   #104
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Esem daj na pw numer swojego fonu i odezwij się na pw. Po drugie znam metodę na uzdrowienie forum cdrinfo.....a więc należy zaostrzyć regulamin wprowadzić system ujemnych punktów, i każde odejście od tematu powinno być przez moda traktowane ostro, po za tym usuwanie postów dążących do awantur i nie wnoszących niż do tematu. Powinny być przyklejone najczęściej zadawane pytania aby nowi userzy znaleźli coś czego szukają. Po trzecie wszyscy powinniśmy sobie pomagać a nie żreć , się jak psy o sukę. Dlatego ja wykonam z mojej strony pierwszy krok. Będę odpowiadać treściwie i logicznie na te tematy co mam wiedzę, i bez zbędnych docinków jak kiedyś
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 29.03.2005, 09:49   #105
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Esem daj na pw numer swojego fonu i odezwij się na pw. Po drugie znam metodę na uzdrowienie forum cdrinfo.....a więc należy zaostrzyć regulamin wprowadzić system ujemnych punktów, i każde odejście od tematu powinno być przez moda traktowane ostro, po za tym usuwanie postów dążących do awantur i nie wnoszących niż do tematu. Powinny być przyklejone najczęściej zadawane pytania aby nowi userzy znaleźli coś czego szukają. Po trzecie wszyscy powinniśmy sobie pomagać a nie żreć , się jak psy o sukę. Dlatego ja wykonam z mojej strony pierwszy krok. Będę odpowiadać treściwie i logicznie na te tematy co mam wiedzę, i bez zbędnych docinków jak kiedyś
I to mi się podoba, powodzenia

Ale co do tego rygorystycznego trzymania się tematu, nie mogę się zgodzić. Wprowadzilibyśmy tym samym rodzaj "terroru" na forum, a to w nieuniknionej konsekwencji zaowocowałoby tym, że ludzie zaczęliby się stąd wynosić. Zresztą, pewnie byłbym jednym z nich. Życie jest wystarczająco stresujące, miałbym przychodzić tu, żeby stresować się jeszcze bardziej?

Forum ma być miejscem dla przyjemnego spędzania czasu. Oczywiście, są pewne granice przyzwoitości, których nie należy przekraczać i być może trzeba je jaśniej sformułować, natomiast generalnie nie ma sensu na siłę się wzajemnie ograniczać. Po prostu się nazwajem szanujmy, to i na przyjacielskie pogawędki "bez sensu" znajdzie się miejsce.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.