Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.07.2003, 12:03   #1
netkafejas
Gość
 
Posty: n/a
akwizytorzy - co jest grane?

wiec ostatnio juz dwa razy ktos do mnie do domu zapukal i raz reklama nowego sklepu a drugi raz zbieranie pieniedzy na dom dziecka czy temu mozna wierzyc?
skad do cholery mam wiedziec ze te pieniadze ida na dom dziecka - facetka usmiechnieta do przesady od ucha do ucha, jakis tam notes w reku z podczepionym identyfikatorem, jakies maskotki "o wartosci" 9zl sprzedawali - mizeria wygladajaca na 1 zl ale jak na dom dziecka to oki
skad mam do cholery wiedziec ze kiedy ja ide szukac pieniedzy to ta pani mi czegos nie kradnie abo co?
czy mieliscie takie przypadki?
czy to rzeczywiscie na "zbożny cel" czy to fake?
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.07.2003, 12:08   #2
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
u mnie problem nie istnieje - domofon i juz...
ale z zasady nie daje
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 12:14   #3
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
U mnie również jest domofon, ale niestety zawsze się ktoś zlituje i wpuści. Nigdy nie płacę.
Na szczęście przestali mnie nawiedzać Cygani.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 14:59   #4
Torwald
Internet Addict na odwyku
 
Avatar użytkownika Torwald
 
Data rejestracji: 03.10.2002
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Posty: 743
Torwald niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja mam problem jak wyzej. Tez jest domofon ale na 12 mieszkan zawsze ktos otworzy. Chodza po domach i ludziom kit wciskaja. Najgorzej jest z kolednikami. Trzyma taka banda wyrostkow jakis stroik i wyje jakby ich ze skory obdzierali. Jak nie dalem to mi zdewastowali stroik na drzwiach. Teraz zawsze sprawdzam czy napewno sobie poszli...
__________________
Duron 1600MHz@2000MHz 1.625V |
Abit NF7-S rev.2.0 |
1GB Geil DDR400 |
Radeon 9800 SE@PRO 380/600@450/750 |
Barracuda 160GB 8MB 7.7200 |
LTR-40125S | SOHW-1693S |LCD 15" Sony SDM-X52 |
Chieftec Matrix HiFi + PSU 360W DF
Torwald jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 15:11   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Po kilku naciagaczach, juz nigdy nie daje nic.
Grzecznie dziekuje i zamykam drzwi.
Przy nachalnych typach proponuje zaczekac na dozorce, przepraszam - na gospodarza domu, ew. prosze o telefon kontaktowy, jak maja plakietke, w celu sprawdzenia wiarygodnosci - zawsze pomaga.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 15:51   #6
GordonS
Gordon Shumway
 
Avatar użytkownika GordonS
 
Data rejestracji: 16.05.2003
Lokalizacja: Melmac
Posty: 74
GordonS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja pare lat temu sie naciąłem. Kupiłem krzyżówke bo kasa miała iść na dom dziecka. Później w telewizji mówili ze po całym mieście chodziła grupka naciągaczy z krzyżówkami do sprzedaży. Od tej pory nie daje pieniedzy. Jak chce komuś pomóc to najlepiej bez pośredników.
Ale najlepsza jest u mnie pewna staruszka. Od jakichs 2 lat przychodzi co pół roku i ściemnia ze właśnie dom jej sie spalił. Za pierwszym razem dostała 5 zeta i jakies stare ciuchy w torbie. Ale jak zobaczyłem ze po wyjsciu z bloku poszla z tą torbą prosto do śmietnika i ją wywaliła to teraz nie mam skrupułów zeby ją przeganiać. Juz nikomu nie można ufać.
GordonS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 15:59   #7
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Moj kumpel ma na to sposob. Otwiera drzwi:
- Dzien dob...
- <TRZASK!>
;-P
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 22:20   #8
impio
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika impio
 
Data rejestracji: 30.06.2002
Posty: 120
impio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja drzwi otwieram z pieskiem dosc groznie wyglada bestia a akwizytorzy odchodza na polowe korytarza a wiec skoro nikt nie nic nie mowi to trzask
impio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 22:55   #9
darsoon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: warszawa
Posty: 123
darsoon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tym co przychodzą do mieszkania i chcą kasę od razu zamykam drzwi przed nosem. Zaczyna coś nawijać i się pytam czy chodzi o $$ jak tak to do widzenia. Kupa naciągaczy i złodziei.
Jak już mam komuś pomóc to mogę wejść na www.pajacyk.pl i przynajmniej wiem, że ktos dostanie dzięki temu obiad.
Ewentualnie jakiś muzyk na ulicy ale to też bardzo rzadko.
__________________
.::darsoon::.
Athlon 2500+ Barton | Thermaltake Silent Boost | Abit NF7-S v2.0 | 512 MB DDR RAM Kingstone | Albatron GeForce4Ti4200 Turbo | Zalman ZM80C-HP | HDD 80GB Barracuda IV
darsoon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2003, 23:13   #10
zuku32
Registered
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Posty: 53
zuku32 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
...No muzyk na ulicy przynajmniej cos robi zeby te pieniadze dostac...
zuku32 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2003, 02:25   #11
CrazyLucas
Forumator
 
Avatar użytkownika CrazyLucas
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Gdansk
Posty: 996
CrazyLucas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w gdansku niedaleko dworca czesto mozna spodkac goscia z tabliczka "jestem zdrowym studentem - zbieram na piwo" i o dziwo wlasnie jemu ludzie daja najwiecej kasy
CrazyLucas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2003, 07:42   #12
zuku32
Registered
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Posty: 53
zuku32 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ja bym wolal dac takiemu muzykowi, bo on przynajmniej uczciwie zarabia a nie oszukuje ludzi, a poza tym jak napisze taka kartke to przynajmniej wiadomo na co te pieniadze wyda (najprawdopodobniej)
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
akwizytorzy - co jest grane?-bez-nazwy.jpg  
zuku32 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2003, 08:44   #13
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja nie daje kasy nikomu czy w drzwiach czy na ulicy
jedna prosta zasada - kazdy taki dom dziecka czy inna instytucja harytatywna na ktora zbieraja ci niby "wolontariusze" ma numer konta na ktore mozna wplacac - a skoro ma to zawsze mozna przelew zrobic - wiem ze pieniadze docieraja tam gdzie trzeba

to samo jak zbieraja na schronisko itp - to przewaznie oszusci i taka niestety jest brutalna rzeczywistosc

a co do cyganow czy rumunek uparcie stajacych w drzwiach - no coz gdy jeszcze nie studiowalem to w rodzimym miasteczku pelno tego sie w pewnym momencie zrobilo - ostatnia ktora do nas przylazla podejrzewam ze kulala potem przez tydzien - ja do widzenia i zamykam drzwi a ona noge miedzy drzwi i futryne - no to otworzylem i zamknalem jeszcze raz - szybko zabrala noge i siebie

a zeby jeszcze wam uzmyslowic cos - oni nie potrzebuja jedzenia ciuchow czy cos takiego - to jak mowia ze mozna dac pieniadze albo jedzenie to tylko taka zmyla - sasiadka dala raz bulki, margaryne i kawalek wedliny a menda wyszla i wywalila do smietnika - inna zbierala pod kosciolem z dzieciakami - niby zeby mialy co jesc - a potem poszla i kupila 2L coca-cole haha - to chyba mowi samo za siebie
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2003, 10:36   #14
duchol
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika duchol
 
Data rejestracji: 10.02.2003
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 118
duchol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja tez grzecznie dziekuje i zamykam drzwi. Mowie ze zalatwiam to w inny sposob. I Rzeczywiscie co roku dostaje poczta kartki swiateczne od artystow niepelnosprawnych co maluja nogami itp. Jest ich bardzo duzo i sa bardzo ladne. Do tego dolaczony jest druk wplaty do banku. Wplacana kwota jest dowolna. Pisze tylko ze mniej wiecej koszt kartek wynosi jakies ok. 15 zł. Wysylasz albo i nie wysylasz. Ale zawsze przysylaja kartki, nawet jak sie nie wplaci. Jak nie zapomne to zawsze wplace. W sklepie za ta ilosc kartek + koperty zaplaciloby sie na pewno wiecej. To chyba porzadni ludzie, im akurat ufam...
__________________
UTRO WIECZERA MUDRIENIEJE
duchol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2003, 10:53   #15
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie ma co dawac kasy !!! Podejrzewam ze i tak jak idzie naprawde na jakis cel np. dom dziecka to jest to niewielki procent.
A jezeli chodzi o innych to znam gosci ktorzy zbieraja kase jako kominiarze, a pewnie nawet komina nigdy nie widzieli.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.