Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.11.2003, 14:40   #1
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Alcatel OT511 - wyłącza się w kilka sekund po włączeniu

Mam telefon Alcatel One Touch 511 kupiony na allegro. Sprzedawca twierdził, że był zalany, jest po naprawie, ale gubi zasięg, do tego czasami się wyłącza, a czasem nie chce się w ogóle włączyć.
Po otrzymaniu przesyłki odrazu rozebrałem i przeczyściłem telefon z kurzu, piasku i innych brudów. Po włączeniu z włożoną kartą SIM, telefon po 5-6 sekundach się wyłącza. Czasem jednak chodzi dobrze przez parę minut, jednak nie można z/do niego zadzwonić, gdyż się natychmiast wyłącza. Sprawdzałem dwie karty SIM (obie Idea Pop), w miarę możliwości sprawdzę inne. Co dziwne, gdy w telefonie nie ma włożonej karty SIM, to wszystko działa zupełnie prawidłowo! Bateria jest ok, zresztą gdy podłączam napięcie z zewnętrznego zasilacza to jest tak samo. Pomóżcie mi z tym, co to może być, bo już mnie krew zalewa?
Poza tym sprzedawca napisał mi "w środku zestaw słuchawkowy jest wymontowany, aby odciążyć baterie, było to konieczne podczas naprawy".
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2003, 20:01   #2
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Spróbuj wgrać najnowszy software do tego telefonu.
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.