Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.12.2005, 16:02   #1
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,436
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam

No to się teraz pochwalę hehehe ...

Ja zarżnąłem swojego Bartka 2500+ i uszkodziła się pamięć cache L2 , z 512 zostało 128 sprawnej. Moja płyta (Abit NF7-S) pokazywała, że procesor nieznany, a na innych płytach np.: ASUS-a był wykrywany jako Duron. Można to jednak bardzo łatwo sprawdzić po uruchomieniu systemu i sprawdzeniu ile jest tej pamięci (np.: w programie Eversest) jak to już pisał kolega Blackegg. Jeśli jest tyle ile ma być to problem tkwi w czymś innym. Do tego tak uszkodzony procesor powoduje bardzo częste zawieszenia się systemu.

Pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 09.12.2005 o godz. 16:05
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.12.2005, 17:59   #2
String
www.ROVERki.pl
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 107
String zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mały Update.

Zmieniłem Bios na oryginalny F7 (z F13), ponieważ jest to ostatni znaleziony przeze mnie bios dedykowany pod dokładnie tą płyte. Zmiana Biosu spowodowała, że płyta zamiast Durona zaczęła wykrywać Unknown CPU Type 2600+ (czyli chociaż część nazwy jest prawidłowa ehehhe).

Moje poważne obawy wywołuje fakt, że w CPUZ pokazuje że L1 i L2 wynosi 64KB
I nadal na pierwszej zakładce mam napsane Duron (Applebred), ale w specyfikacji już jest napisane Unknown CPU Type.

Muszę jeszcze nadmienić, że niestety nie mogę przeinstalować Windozy, ponieważ przed zatwierdzeniem umowy (klawisz F8) następuje zwiecha, i wywala niebieski ekran z komunikatem ...... coś DRIVER_IRQ_... cośtam i potrzebny jest twardy rerset. Ten Win spod którego teraz pisze został zainstalowany na płycie ASROCK, która poszła do pudełka. Po wymianie MOBO należałoby przeinstalować OS, być może wtedy CPUZ odczytywaćby zaczął poprawnie (gdyż nadal się łudzę że jednak nie procek ;-))

Pozdrawiam
String jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.