Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.08.2003, 23:56   #1
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question bank internetowy

Czy ktoś mogl by mi doradzic w sprawie banku internetowego? tzn jaki wybrac. Zalezy mi na tym zeby nie zdzierali astronomicznych sum za przelewy i za utrzymanie konta. Mogl by to byc w sumie tez normalny bank, ale zeby spelnial warunki jak wyzej i mial obsluge z netu
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.08.2003, 00:28   #2
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...highlight=bank
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...highlight=bank
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 02:32   #3
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

zdecydowanie mBank
www.mbank.com.pl
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 07:26   #4
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tylko Mbank. Mój tata ma tam konto i jest zadowolony. A karte kredytową dają VISA'e be prowizji pobierasz z bakomatu EuroNet (są w prawie każdym mieście).
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 09:44   #5
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
MBank. Mam tam konto prawie 2 lata i zadnych problemow. Przy korzystaniu z netu zadnych oplat + dobre oprocentowanie na rachunku
__________________
13100
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 12:04   #6
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieki za podpowiedz. Mam jeszcze male pytanko, musze miec jakies znaczne obroty (regularne wplaty na konto itd) w mbanku zeby nie brali kasy za utrzymanie? Chodzi mi o to zeby raz na miesiac zrobic przelew, szybko wygodnie bez biegania na poczte.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 12:13   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,916
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niczego od ciebie nie wymagaja, chyba poza tym zebys byl pelnoletni. Przygotuj sie na ok 3 tygodniowe zalatwianie, sam niedawno zakladalem i tyle to trwalo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 14:21   #8
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam konto w Inteligo i TEŻ mam kartę Visa za darmo (w końcu to podstawa i nie ma się czym zachwycać). Oprocentowanie podobno najwyższe ze wszystkich banków. Obsługa bankomatów EuroNet TEŻ za darmo, transakcje online TEŻ za darmo, utrzymanie konta TEŻ za darmo (pod warunkiem posiadania przynajmniej 100 zł), czyli nie ma powodów żeby się podniecać mBankiem - w Inteligo jest to samo.

Ważnym dla mnie udogodnieniem jest Quick money, dzięki któremu pieniądze będą natychmiast na koncie odbiorcy, który ma konto w Inteligo. Dzięki funkcji eMail Money można wysyłać pieniądze na e-mail, bez konieczności znania numeru konta.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 14:23   #9
LECHWOS
lechu
 
Avatar użytkownika LECHWOS
 
Data rejestracji: 25.01.2003
Lokalizacja: DALEKO
Posty: 181
LECHWOS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
MBank
LECHWOS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 19:13   #10
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

no ja wlasnie jestem w trakcie zakladania konta w mBanku

najpierw wypelnilem formularz w internecie, nastepnie zadzwonili do mnie i potwierdzilem formularz, podali mi ID i numer konta, przelaczyli do aktywacji kanalow (telefonicznego i internetowego) ustalilem hasla, wszedlem na strone mBanku, zalogowalem sie i zmienilem haslo. Od tej pory moge wplacac kase na konto.
Nastepnym krokiekm jest umowa - czekam na nia - przyjdzie poczta (trzeba ja podpisac i odeslac wraz z kopia dowodu osobistego 2:1) po tym, jak umowa dojdzie do nich mozna juz wyplacac kase z konta, zamowic karte Visa i to wszystko.

Bardzo sprawna obsuga izero problemow.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 19:41   #11
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,916
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
remix napisał(a):
Witam!

no ja wlasnie jestem w trakcie zakladania konta w mBanku

najpierw wypelnilem formularz w internecie, nastepnie zadzwonili do mnie i potwierdzilem formularz, podali mi ID i numer konta, przelaczyli do aktywacji kanalow (telefonicznego i internetowego) ustalilem hasla, wszedlem na strone mBanku, zalogowalem sie i zmienilem haslo. Od tej pory moge wplacac kase na konto.
Nastepnym krokiekm jest umowa - czekam na nia - przyjdzie poczta (trzeba ja podpisac i odeslac wraz z kopia dowodu osobistego 2:1) po tym, jak umowa dojdzie do nich mozna juz wyplacac kase z konta, zamowic karte Visa i to wszystko.

Bardzo sprawna obsuga izero problemow.
Owszem problemow nie ma, ale ja licze calosc formalnosci - do pelnej obslugi konta i u mnie to trwalo rowne 3 tygodnie. Wygladalo to tak ze bank niby nie otrzymal jeszcze moich podpisanych dokumentow, mimo ze wyslalem je przesylka z priorytetem wiec z dostarczeniem nastepnego dnia (i tu mnie zwodzili 2 tygodnie). Ogolnie granie z banie, ale w koncu wszystko dziala jak nalezy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 20:11   #12
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

masz racje, bank chce jak najdluzej dysponowac pieniedzmi, a w momencie, kiedy mozesz wyplacac pieniadze z konta istnieje (dla nich) "niebezpieczenstwo", ze je wyplacisz, a jak wiadomo im mniej kasy na kontach, tym mniejszymi sumami operuje bank.
Problem jest wtedy, gdy faktycznie potrzebujesz wyplacac kase z konta, ja narazie tego nie planuje (wplacilem juz sporo kasy), wiec moge poczekac nawet 3 tygodnie.

Mam nadzieje jednak, ze postaraja sie i sybko aktywuja mi wyplaty i karte Visa
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 16:23   #13
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wybrałem mBank... dzieki waszym namowa. Czas oczekiwania można zmniejszyc, ja bede miał aktywne "dopiero" za 3 dni (a to dlatego ze jest sobota). Jesli sa zainteresowani z 3-miasta to piszcie na maila.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.