Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.04.2003, 22:46   #1
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Lightbulb BETA testy gry Chrome - dziwna sprawa

Witam!

na gry.wp.pl czytamy
Cytat:
Zapraszamy wybranych przez firmę Techland BETA TESTERÓW do pobrania testowej wersji beta.

Dzisiaj ruszyły testy wersji beta gry Chrome. W testach tych ma szansę wziąć stu kandydatów wybranych dwa dni temu przez firmę Techland. Wybrane osoby otrzymały e-maila z unikalnym kluczem rejestracyjnym oraz instrukcją dotyczącą testowania. Beta testy potrwają do 9 maja 2003.

Wybranym BETA TESTEROM życzymy powodzenia!
z tego co czytam to wybranych BETA TESTEROW jest qrka 100
i tylko oni moga sciagnac wersje BETA dzieki kluczowi

czytamy dalej...
Cytat:
Pobrany: 9118 razy :o :o
czyzby klucz wedrowal sobie po sieci i kazdy moze sobie teraz betke zassac :cool:

PS. a tak na marginesie, to juz nie moge doczekac sie premiery



pelne screeny mozecie ogladnac TU - warto ogladnac
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.04.2003, 23:20   #2
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 11.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: BETA testy gry Chrome - dziwna sprawa

A ja z kolei pamietam czasy kiedy firma Techland handlowala pirackimi grami na Amige. Mam takich jeszcze pare, zostawilem jako dowod gdyby ktos nie wierzyl. Pelno tego bylo w calym kraju.. ordynarne dyskietki typu no-name zapakowane w folie z "okladka" po bodajze 70tys. starych zlotych za sztuke (czyste dyskietki kosztowaly 5-9tys/szt).

Nie komentuje faktu, ze dzisiaj Techland jest producentem i dystrybutorem legalnego oprogramowania. Dla mnie to zwykle kanalie.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2003, 07:06   #3
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
gdyby kadego czlowieka oceniac po tym co robil kiedys i nie dawac mu szansy na poprawe i zmiane to kazdemu trzeba koniecznie wypomniec czasy pieluch... - takie podejscie do sprawy jest do d... mowisz tak jakby w techlandzie nei nastapila zadna rotacja kadrowa - a Chroma koduja zupelnie mlodzi ludzie

a co do kluczyka - coz - gdybym to ja robil to kluczykow byloby tyle co betatesterow - i gdyby kluczyk wyplynal to by bylo wiadomo kto go 'wyciekl' - sposob s[rawdzony i pewny - wiec te 9000 downloadow to sieroty ktore myslaly ze sobie pograja bo programisci to frajezy i spakowali demko rar'em i sie haslo zlamie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2003, 07:54   #4
RoX97
Gość
 
Posty: n/a
jesli ktos ma ochote pokatowac bete to niech zajrzy na http://www.fileplanet.com/files/120000/122043.shtml
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2003, 14:55   #5
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 11.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
gdyby kadego czlowieka oceniac po tym co robil kiedys i nie dawac mu szansy na poprawe i zmiane to kazdemu trzeba koniecznie wypomniec czasy pieluch... - takie podejscie do sprawy jest do d... mowisz tak jakby w techlandzie nei nastapila zadna rotacja kadrowa - a Chroma koduja zupelnie mlodzi ludzie

Akurat takie mam zasady. Jak ktos piracil pare lat i to na duza skale a teraz prowadzi Dom Software'owy to jest to zwykla paranoja. To troche jak z naszymi politykami - mordowali, kradli, grabili, kantowali i wychwalali Moskwe a dzis wychwalaja Bruksele i jeszcze im ludzie brawo bija. Tu tez powiesz ze nie mozna kazdego oceniac po tym co robil kiedys? Zgoda, ale pewni ludzie powinni miec szlaban na okreslone dzialania, w zaleznosci od tego co robili w przeszlosci. Dla mnie Techland zawsze bedzie sie kojarzyl z foliowymi woreczkami i nie wazne jaka tam rotacja nastapila, wlasciciel zapewne sie nie zmienil. Dziwne ze nikt go nie rozliczyl z przeszlosci, teraz nie mialby gotowki na oplacanie tych "zupelnie mlodych ludzi".


a co do kluczyka - coz - gdybym to ja robil to kluczykow byloby tyle co betatesterow - i gdyby kluczyk wyplynal to by bylo wiadomo kto go 'wyciekl'
Wszystko pieknie, ja tez mam 100 sposobow i zapewne wiekszosc z nich skutecznych, tylko co z tego? Co takiemu czlowiekowi mozesz zrobic? Przeciez powie Ci, smiejac sie w nos, ze ktos mu laptopa ukradl jak zasnal w pociagu zmeczony testowaniem gry... Albo ze mu sie ktos wlamal na konto pocztowe i wykradl kod.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.