Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.06.2005, 20:54   #46
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Unhappy

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
[...]

bt.etree.org [...]
Rewelacja jak dla mnie!
@Sid, może ja jakiś ciemny jestem, napisz proszę jak stamtąd torrenty pobrać?
Kombinuję na wszystkie możliwe sposoby i nic.
Na przykład stąd:
http://db.etree.org/bs_d.php?year=2005&artist_key=1703
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.06.2005, 21:50   #47
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jest pewna roznica miedzy bt.etree a db.etree - angielski znasz, wiec powinienes doczytac na czym ona polega
ale, ze trzeba czasem pomagac, to powiem, ze torrenty sa tylko na bt.etree [i na pewnej innej stronie, ktorej nie ma] - na db.etree masz podane tylko koncerty, o ktorych ta grupa 'wie' lub miala je/ma/zgubila - jesli jakas data jest podswietlona, to mozna ja sciagnac [ale nie sadze, zeby te informacje byly pewne]

ja sciagam tylko z glownej strony bt.etree [klik na ikone dyskietki] - glownie zespoly, o ktorych nie mam pojecia, no i koncerty primusa i pearl jam...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 09.06.2005, 22:02   #48
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Sid, wielkie dzięki, tak czy inaczej cierpliwie pomęczę db.etree, może coś się stamtąd da ściągnąć, baza jest imponująca.
Coś niecoś już z tego rozumiem, choć do całości droga kręta i daleka.

Edit:
Świetne koncerty są tutaj:
http://www.dimeadozen.org/
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 09.06.2005 o godz. 22:06 Powód: Bo coś sobie przypomniałem. :D
joujoujou jest offline  
Stary 09.06.2005, 23:02   #49
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
koncerty primusa i pearl jam...
Ostatnio dorwałem super koncercik Pearl Jam Live at the garden, oczywiście original 2 x DVD, polecam
Air jest offline  
Stary 10.06.2005, 10:27   #50
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podlacze sie pod temat, bo nie chce zakladac nowego...

Mialem zone alarm, zainstalowalem kerio, od tego momentu azureus zaczal chodzic fatalnie
odinstalowalem kerio, zainstalowalem spowrotem ZA i dalej to samo... jak lecial 80kb min to teraz max 20. Prawie caly czas zamiast zielonej mam niebieska mordke :/.

ma ktos moze jakas koncepcje?
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 10.06.2005, 11:16   #51
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Podlacze sie pod temat, bo nie chce zakladac nowego...

Mialem zone alarm, zainstalowalem kerio, od tego momentu azureus zaczal chodzic fatalnie
odinstalowalem kerio, zainstalowalem spowrotem ZA i dalej to samo... jak lecial 80kb min to teraz max 20. Prawie caly czas zamiast zielonej mam niebieska mordke :/.

ma ktos moze jakas koncepcje?
Jeżeli masz niebieską mordke to oznacza, że jesteś połączony z peerami, ale nie jesteś połączyony z trackerem (jest offline), więc chyba to nei wina firewalla
Chociaż możliwe, ze to on blokuje adres trackera...
__________________

gallus jest offline  
Stary 10.06.2005, 11:52   #52
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus
Jeżeli masz niebieską mordke to oznacza, że jesteś połączony z peerami, ale nie jesteś połączyony z trackerem (jest offline), więc chyba to nei wina firewalla
Chociaż możliwe, ze to on blokuje adres trackera...
treoretycznie, a w praktyce sciagam gta od 2 dni, wszysko jest ok... elegancko zapiernicza, a problem zaczyna sie wlasnie w tym momencie, kiedy zmieniam firewalla...
prawdopodobienstwo - 1 do 100 000 ze to akurat wina tracker.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 10.06.2005, 12:09   #53
AssasniXX
Za szybcy się wściekli :P
 
Avatar użytkownika AssasniXX
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Lokalizacja: zza Ekranka :D
Posty: 12
AssasniXX w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm... ja używam do ściągania z sieci BitTorrent strony:

http://tdt.org.pl <-- Torrent Dream Team
http://click-plick.org <--



P.S. Zanim zaczniesz szukac czegos na click-plick.org to najpierw zarejestruj się. Bo inaczej nie będziesz mogł/a poszukac swojego pliku
__________________
...Ty wiesz że ja wiem, ale ja nie szukam dup chodzączych do gimnazjum

Pozdro 4 @LL


AssasniXX jest offline  
Stary 10.06.2005, 12:15   #54
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez AssasniXX
Hmm... ja używam do ściągania z sieci BitTorrent strony:

http://tdt.org.pl <-- Torrent Dream Team
http://click-plick.org <--



P.S. Zanim zaczniesz szukac czegos na click-plick.org to najpierw zarejestruj się. Bo inaczej nie będziesz mogł/a poszukac swojego pliku
z http://tdt.org.pl puki co nic nie sciagniesz
widac, ze sie starasz.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 11.06.2005, 00:52   #55
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
z http://tdt.org.pl puki co nic nie sciagniesz
widac, ze sie starasz.
Kolega AssasniXX tak się starał, że się banana dorobił

wracając do tematu, wygląda mi to na zbieg okoliczności, moim zdaniem (jak i Gallusa) padł tracker.
Air jest offline  
Stary 11.06.2005, 08:36   #56
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Z torrenta to korzystalem zaledwie pare razy. Wiec nie interesowalem sie tym. Ale ostatnio zarejestrowalem sie na jednej stronie i tam aby cos sciagnac trzeba miec 0.3 ratio. Skoro jestem poczatkujacy to jasne jest, ze mam 0 jak zrobic to 0.3 aby cos od nich sciagnac?
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 11.06.2005, 08:50   #57
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Z torrenta to korzystalem zaledwie pare razy. Wiec nie interesowalem sie tym. Ale ostatnio zarejestrowalem sie na jednej stronie i tam aby cos sciagnac trzeba miec 0.3 ratio. Skoro jestem poczatkujacy to jasne jest, ze mam 0 jak zrobic to 0.3 aby cos od nich sciagnac?
Ja bym zrobił cos takiego. Stworzył własnego torrenta, wrzucił na ich tracker i czekał aż ktoś się tym zainteresuje lub wysłał bym znajomemu który jest tam zarejestrowany, żeby pobrał ten pliczek ode mnie. Innych pomysłów nie mam. Podaj adres stronki bo może tutaj znajdziesz życzliwą duszę
Air jest offline  
Stary 11.06.2005, 08:56   #58
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Ja bym zrobił cos takiego. Stworzył własnego torrenta, wrzucił na ich tracker i czekał aż ktoś się tym zainteresuje lub wysłał bym znajomemu który jest tam zarejestrowany, żeby pobrał ten pliczek ode mnie. Innych pomysłów nie mam. Podaj adres stronki bo może tutaj znajdziesz życzliwą duszę
Widze, ze spore komplikacje wynikaja aby cos stamtad sciagac.
Glupie to jest. W emule jest to lepiej rozwiazane. Czekam na kolejke jak sie dopcham to sciagam i pozniej ludzie juz ode mnie sciagaja.
Strona to:


Problem juz rozwiazany.
__________________
Benq DW1650

Ostatnio zmieniany przez Weron : 11.06.2005 o godz. 09:35
Weron jest offline  
Stary 11.06.2005, 09:15   #59
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
puretna.com[/url]
hehe stone znam od bardzo,bardzo.. dawna z tego co wiem to ratio 0.3 to jest minimalne jakie mozesz osiagnac, aby nadal pobierac pliki. Jako poczatkujacy mozesz ewentaulnie czekac na swoja kolej kilka godzin i nic pozatym. Strona ta ma jedne z mniejszych wymagan co do ratio jak i nie najmniejsze
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !
siwy_mw jest offline  
Stary 11.06.2005, 09:32   #60
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
i to dopiero ostatnio wprowadzili ten limit

wczesniej mozna bylo sciagac i dopiero przy naprawde malym ratio blokowali

teraz ja mam pytanie:

ma ktos konto na www.torrent-damage.net i moglby mnie zaprosic

mam tam konto ale przez GTA tak mi spadlo ratio ze nie zdaze go odrobic w 7 dni bo nie mam jak. Nie mam żadnych prawie plikow do udostepnianiania i wewnetrzne ip
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.