Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2012, 21:27   #1
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Brak umów, brak zobowiązań...

Witajcie w Nowym Roku!

Mi wraz z nowym rokiem przyszły refleksje, czy te wszystkie abonamenty, umowy etc są mi potrzebne. Dlatego proszę szanownych forumowiczów o pomoc w projekcie pt. "brak umów, brak zobowiązań". Jest to mój cel na nadchodzący rok, który ma się wiązać z oszczędnościami. Póki co mam trzy główne cele:

1. Likwidacja abonamentu za płatną TV (posiadam Cyfrę+) i zastąpienie jej telewizją na kartę, z tego co wiem, owe usługi oferuje ITI (N Na Kartę) oraz Cyfrowy Polsat (tego nie jestem pewien, mam jakieś migawki z reklam w TV). Do tego dochodzi DVB-T jako uzupełnienie, lub całkowity zamiennik, wtedy odpada TV na kartę, w DVB-T zaczynają się pojawiać ciekawe stacje TV), mój TV ma wbudowany tuner tuner mpeg4 z DD+ oraz jestem w zasięgu (Mokotów, Warszawa)
2. Likwidacja abonamentu za komórkę i zastąpienie go ofertą na kartę, nie bardzo orientuję się, która sieć ma najlepszą ofertę?
3. Likwidacja abonamentu za Internet i tak jak wyżej, jakaś oferta na kartę.. Tutaj już poczyniłem pewne kroki, zamawiając darmowy Internet z Aero2, który działa dobrze, jednak do Youtube itp nie nadaje się*zupełnie. Czy istnieje jakaś oferta na kartę działająca w LTE? Nie chodzi mi tu o prędkość, a raczej o ping, ponieważ jestem zapalonym graczem w Counter Strike Source.

Nie ukrywam, że chcę się pozbyć tych wszystkich cyrografów w związku z niepewną sytuacją na rynku pracy, a umowy wiążą się z niemiłymi konsekwencjami w przypadku braku regularnych wpłat. Póki co to mnie nie dotyczy.. jednak są krążą pewne słuchy po firmie.. wiadomo o co chodzi Pierwszy punkt powinien być najłatwiejszy w realizacji, ponieważ w przypadku wyłączenia któregoś kanału z oferty można zerwać umowę.. W przypadku dwóch ostatnich nie jest tak różowo.. płacenie kary za zerwanie umowy nie zawsze się opłaca..
__________________
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Brak Dzwieku w kompie ????? help zales130 Komputery - oprogramowanie i sprzęt 17 21.02.2008 21:46
Brak dźwięku w karcie tv Avacs MCLyjo Komputery - oprogramowanie i sprzęt 1 11.02.2008 12:58
brak synchronizacji po authoringu ... trytco DVD-Video 0 13.04.2005 00:40
Brak NeroRecode w NeroVisionExpress... dexter74 Napędy optyczne DVD 1 24.06.2004 20:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.