Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.01.2004, 11:39   #1
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Amerykanska paranoja czyli patent na e-mail

Cytat:
Patent na e-mail?
2004-01-26

Jedna z bardziej niepokojących wiadomości ubiegłego tygodnia znów związana jest z amerykańskim urzędem patentowym. Okazało się bowiem, że Frank Weyer, kalifornijski prawnik z Beverly Hills, opatentował banalną metodę nadawania nazw domen i kont pocztowych. Będący od 30 grudnia 2003 r. jego własnością "wynalazek" polega na przyznawaniu danej grupie użytkowników adresów URL w postaci nazwa.domena2.domena1 oraz adresów e-mailowych typu nazwa@domena2.domena1. Już 17 stycznia pozwał on czołowe firmy zajmujące się rejestracją domen: Network Solutions i Register.com. Oprócz wydania nakazu natychmiastowego wstrzymania naruszającego jego prawa "procederu" Weyer domaga się odszkodowania o nieokreślonej wysokości oraz liczy na nawiązanie współpracy i sprzedaż licencji pozwanym firmom.


Przemysław Kobel
źródło: WWW
Geek.com
Zrodlo

moj Boze zaraz ktos opatentuje sposob wpisywania liter na komputer albo wsuwanie sie tacki albo sposob w jaki system wyswietla ikony
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.