Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.04.2009, 21:28   #46
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Obecnie mam Omnię Samsunga. Bardzo ją lubię, choć ma wady. Bateria wiadomo długo nie trzyma, bo to wyświetlacz kolorowy i duży.
A tak z ciekawości się spytam - jaki masz wgrany firmware? O ile jeszcze nie robiłeś update'u, to polecam - na najnowszym ROMie Omnia działa zdecydowanie dłużej
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.04.2009, 16:25   #47
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak w temacie
jeszcze poltora roku temu tel wg mnie mial dzwonic i tyle mnie interesowalo (sms nie uzywam)
byly takie okresy mego zycia, ze bardzo intensywnie kozystalem z dyktafonu w tel
no i jeszcze budzik i kalkulator
glosnomowiacy tez jest bardzo przydatny

potem jednak zamieszkalem w kraju, ze elektornika jest troche tansza

teraz nie wyobrazam sobie telefonu bez:
- budzik
- kalendaz synchronizowany z googlem
- klient poczty
- kontakty synchronizowane z googlem
- pogoda
- przegladarka netowa
- wifi, bt stereo, 3g z videopolaczeniami, gsm na caly swiat
- gps z mozliwoscia wgrywania wlasnych map
- odtwarzacz filmow w dowolnym formacie, przegladarka zdjec, odtwarzacz muzyki
- slot kart pamieci i usb (ladowanie tez po usb!)
- aparat foto
- rysik, notatki odreczne
- jak najwiekszy ekran dotykowy
- dyktafon z dedykowanym do tego przyciskiem (moze byc softowy w sofcie do wykonywania polaczen)
- przegladarka popularnych formatow dokumentow

na dzien dzisiejszy chyba tylko niektore fony z WM spelniaja te warunki

czy chcialbym cos wiecej niz mam? wieksza rozdzialke wiekszego ekranu
no i z niecierpliwoscia czekam, az WM bedzie mogl polaczyc sie z PC bez active synca (np jako dysk wymienny)

co mnie drazni? pare dziwnych rzeczy w sofcie, np zablokowanego tel nie da sie odebrac od razu na glosnomowiacym (albo miec opcji, ze jak podlaczony do ladowania to domyslnie jest glosny - przydatne w samochodzie)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 07:54   #48
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
rany ale wymagania
miło że mój gsmart je spełnia chociaz wcale nie był bardzi drogi... no może z google sie nie synchronizuje ale to kwestia oprogramowania.
Jeszcze mogłeś dorzucić obsługę telefonów VoIP (SIP)
Można wtedy dzwonić za darmo... swoją drogą gdyby internet przez komórkę był tańszy to możnaby uzywać tylko VoIP i puścić operatora z torbami...

To WM nie potrafi połączyć się bez Active Synca? W moim jest do wyboru - działa albo jako ActiveSync albo jako czytnik kart pamięci. A to przecież dość stary system (6.0).
ActiveSynca w ogóle nie mam (kiedyś brat miał PPC2000 i uważam że to shit). Programy wgrywam przez bluetooth albo wifi (z domowego FTPa).
Na razie tak bo mam problemy z nabyciem karty w lubelskim zadupiu ... ale dziś ma już być

Z wielkością ekranu dotykowego to jest tak różnie - wszak im większy ekran tym większy telefon. Poza tym ekrany panoramiczne mają więcej cali ale ich powierzchnia wcale nie jest większa. Największą powierzchnię miałby chyba kwadratowy ekran.

W dodatku ekran często jest kosztem przycisków - obecnie w telefonach rezygnuje sie z tradycyjnych przycisków PDA (krzyżak+ 4 przyciski kontakty, zadania itp). Telefon staje sie bardziej telefoniczny, ładniejszy - ma większy ekran. ALE

ALE no właśnie niech ktoś spróbuje pograć w jakąś gre (powiedzmy DoomII - na tungstenie grało sie bez problemu) jak nie ma przycisków.. Nawet obsługa bez uzycia rysika jest łatwiejsza jak przycisków jest więcej.
A po co komu np klawiatura telefoniczna ? - ekran dotykowy świetnie sie tu sprawdza, a i tak na 99% numer wybieramy z książki.

Moim zdaniem wygodny krzyżak (jak kto woli D-PAD) powinien być Nawet jeżeli nie wygląda to stylowo...
Chociażby po to by góra/dół to było volume a lewo/prawo - poprzedni i następny utwór, gdy mamy wyłączony ekran.

PS. Ostatnio widziałem driver umożliwiający podłączenie normalnej PCtowej klawiatury przez USB ... Trzeba będzie wypróbować

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 08.04.2009 o godz. 08:14
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 08:37   #49
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ekhem - mam, ale bardzo zadko uzywam VoIP przez telefon
przy dzisiejszych cenach polaczen...

pliki najczesciej wgrywam wyjmujac karte pamieci - ActivSync ani BT nie sa wystarczajaco szybkie, bo najczesciej kopijue filmy do ogladania... w zasadzie kopiowalem mieszkajac w Londynie (ogladalem je w autobusach jezdzac do pracy )

co do przyciskow - kilka jest faktycznie przydatnych na szczescie w moim sa

a gry... nie gram
dwie gry, ktore przetrwaly dluzej w moim telefonie to sudoku i caises, obie do pobrania z tej storny, ktora podalem w innym temacie o fonach

jak dla mnie bardzo, bradzo wazne i przydatne jest navi i pelna synchronizacja z uslugami googla naprawde wygodne i wydajne narzedzia

Ostatnio zmieniany przez nimal : 08.04.2009 o godz. 08:43
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 09:05   #50
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
W gry w zasadzie też już nie gram (nawet na PC czy X360 o komórce nie wpomne) - ale wiesz jak to jest - dobrze wiedzieć ze w razie czego działają
Ale klon UFO i Dungeon Mastera sobie zainstaluje i pewnie przejde po raz setny Te gry nigdy sie nie nudzą, zwłaszcza gdy sie człowiek nudzi w jakiejś poczekalni

Navi to faktycznie ważna rzecz - (w końcu głównie dla navi zmieniłem telefon - K550i jest naprawde super. Poza tym że nie ma navi...).

Wifi przez FTP niestety też nie działa za szybko - ok 400kB/s. Może to kwestia szyfrowania.
Mój telefon ma niestety problem z WPA2+AES na moim routerze. Na początku działało ale potem jakoś przestało - czasem sie udaje zalogować, ale nie zawsze. Nie wiem czy to problem ogólny, czy tylko z konkretnym modelem routera. Wygląda to tak, jakby połączenie było odrzucane zanim zostanei przydzielony adres IP. Uaktualnienia oprogramowania nic nie pomogło.

Najdziwiejsze ze na początku działało przez AES, nawet obejrzałem sobie kilka stronek w IE. A potem przestało

Włączyłem sieć WPA Mixed i łącze się przez WPA+TKIP, ale to z tego co wiem wolniejsze rozwiązanie, bo AES jest w hardware.
WEP sobie daruje

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 08.04.2009 o godz. 09:12
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 11:19   #51
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Synchronizacja kontaktów, kalendarza z google by się przydała w symbianie .... no ale niestety nie ma
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 11:57   #52
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk Podgląd Wiadomości
A tak z ciekawości się spytam - jaki masz wgrany firmware? O ile jeszcze nie robiłeś update'u, to polecam - na najnowszym ROMie Omnia działa zdecydowanie dłużej
ja mam najnowszy z plusa (brandowany oczywiście)

telefon trzyma 3-4 dni dzwoniąc, tekstując, trochę instalująć i przerzucając dane po BT

ogólnie jestem zadowolony - na starym romie to bateria padała po 1-1,5 dnia

GPS działa dobrze, inne bajery też, łącznie z bibliotekami i Manillą 2D od HTC
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2009, 12:11   #53
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Właśnie sie zastanawiałem czy wrzucić sobie Manillę. Ale w sumie standardowy interfejs Windows Mobile mi pasuje (mam sporo przycisków wiec obywa sie bez rysika czy paluchów).

Niestety polska z firmware stoi jak zwykle za murzynami.
do MS800 Polskie najnowsze jest z grudnia, a english jest z lutego.
Poprawki jak zwykle brzmią zachęcająco - a to lepiej działa GPS, a to dłużej działa z baterii.
Po poprawce z zasięgiem telefonu widać że to nie czcze przechwałki, ale sobie nie wgram bo strace gwarancje i język polski

Rosjanie mają nawet WM6.1 .
Chinczyki mają model z 128MB ramu

Za to polska strona gsmarta, mimo ze uproszczona do bólu i wyglada najgorzej ze wszystkich, bez problemu pozwala sciagnac aktualizacje
Na innych albo w ogóle tego nie ma, albo po zarejestrowaniu się (łącznie z podaniem kraju i IMEI).
btw. Omnia bardzo fajny sprzęcik
Biorąc pod uwage, jak tanio można go wyrwać na allegro (1200zł nowy bez simloka) to nawet rewelacyjny. Lepiej go oceniam niż Diamonda.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 08.04.2009 o godz. 12:36
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 06:28   #54
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
My nie siedzimy tak jak Ty cały czas w domu przed biurkiem i nie trzymamy telefonu w podstawce
Niektórzy tutaj piszą coś co 5 minut.
Nie wierzę więc, że jest tak, że nie spędzają w domu więcej, niż jednej nocy pod rząd.

Więc mój wymysł z dockiem ma nadal sens :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 06:43   #55
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zapewne wiekszosc ludzi w wieku "postudyjnym" pisze z biur

a wlasnie sobrus - karty? www.mymemory.co.uk - darmowa wysylka na caly swiat no i ceny takie malopolskie
u nich tez kupilem sluchawki z mikrofonem na bt, zapasowa baterie do fona Zony, kart to juz bedzie kilka...

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 09.04.2009 o godz. 11:00 Powód: ppp ty nabijaczu. ;p
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 06:52   #56
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dzięki za link Darmowa wysyłka? a jak z płatnościami? PayPal czy przelew zagraniczny?
Kartę już mam, automapa działa i bez problemu łapie fixa.

Ale faktycznie musze kupić słychawki. Te oryginalne są po prostu słabe. Mają za dużo środka - nie jest to może klasa taniego radyjka, ale i tak do kitu. Ale za to mają mikrofon i potencjometr głośności.
Palm gra baaardzo głośno, ale co z tego, kiedy niestety troche szumi (podczas słuchania nie słychać ale mnie denerwuje ). Potencjometr w słuchawkach załatwia sprawe - jak się troche ściszy szumy znikają a wciąż gra bardzo głośno. Ciekaw jestem czemu fabrycznie go nieco nie przyciszyli.

Zostaje też kwestia mikrofonu. Potrzebuje więc przelotki jack 2,5'' --> 3,5'' z potencjomentem głośności, mikrofonem i przyciskiem do odbierania rozmów.

Szukałem też dodatkowej baterii i znalazłem taką stronę z darmową wysyłką:
http://www.batteryupgrade.pl/shopBro...oupId=13051691
Niestety 26 euro moze nie tragicznie, ale mam nadzieje ze chociaz jakosc lepsza niz tych baterii za 20zł do innych komórek.

PS. Znalazłem bardzo ciekawy programik do włączania/wyłączania funkcji radiowych o zadanej godzinie. Ustawiłem sobie żeby telefon wyłączał się na noc i włączał rano - zawsze troche sie zaoszczędzi baterii
no i będzie zdrowiej
http://www.pocketpcfreeware.com/en/index.php?soft=1852

(żeby nie offtopować - drażni mnie w telefonach że się nie wyłączają na noc, że szumią i że mają drogie baterie )

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 09.04.2009 o godz. 07:12
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 07:36   #57
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wylaczanie mozna ustawic (w WM za pomoca zew programu - chyba SKTools maja taka opcje, jakby co wystarczy wpisac w googla i znajdziesz - testuj jak potrzebujesz )
szumia? moj nie szumi
drogie baterie? w swoim mialem dwie, wiec nie interesowalem sie, do LG Viewty za druga baterie dalem 7***163; (na stronie, ktora podalem)
za swoje sluchawki Jabra BT620s (bardzo dobra jakosc dzwieku, mikrofon newidoczny, przyciski sterowaniem telefonem i odtwarzaczem audio, automatyczne wstrzymywanie audio przy odbieraniu teelfonu, komunikacja z dwoma urzadzeniami naraz, obsluga voip, obsluga MS Voice Command, podlaczanie do kompa itd itd) dalem 20***163; tez z przesylka
nie widze sensu kupowac (choc mam - bylo w komplecie z fonem - od kiedy mam BT to nie uzywam) mikrofonu na kablu z wyjsciem na sluchawki

edit: platnosc na ww stornie karta kredytowa/debetowa

Ostatnio zmieniany przez nimal : 09.04.2009 o godz. 07:39
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 08:07   #58
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No właśnie też sie dziwie że szumi, ale chyba ktoś przesadził z mocą. Przy maksymalnej głośności chyba nawet zatwardziały heavymetalowiec nie dałby rady tego słuchać...
Taka odmiana bo akurat Tungsten grał nieco za cicho
Wystarczy delikatnie sciszyć słuchawkami i juz nic nie słychać. Powinni to zrobić fabrycznie, ale ostatecznie to fon biznesowy a nie multimedialny. Gra całkiem ładnie na słuchawkach od Viewty
Oryginalne słuchawki od Viewty są bardzo dobre, zwłaszcza jak na swoją cenę. Grają chyba nawet lepiej niż moje Aiwa. I chyba takie kupie jak już bede miał przelotkę, żeby nie podkradać bratu

A może utne im kabelek i przerobie na 2,5''
http://www.allegro.pl/item604290760_...wty_prada.html

Oczywiście jeszcze zostają słuchawki na BT ale troche drogawe...

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 09.04.2009 o godz. 08:17
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2009, 11:46   #59
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie moge juz edytować ale znalazłem coś ciekawego :
Darmowy klon TouchFLO 3D dla wszystkich telefonów

ThrottleLauncher

edit: zrobiłem dziś test nowego nabytku jako odtwarzacza. w ciągu ~6 godzin wyładowałem go jakieś 40%. Telefonowi K550i do pięt tym nie dorasta, ale chociaż czyta OGG.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 09.04.2009 o godz. 13:40
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2009, 00:23   #60
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk Podgląd Wiadomości
A tak z ciekawości się spytam - jaki masz wgrany firmware? O ile jeszcze nie robiłeś update'u, to polecam - na najnowszym ROMie Omnia działa zdecydowanie dłużej
CXHH7 - od Plusa. Zmienię jak nabiorę odwagi...

PC może łączyć się z Omnią bez Active Synca - Omnia ma taką opcję.
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 11.04.2009 o godz. 00:27
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
Wyświetlanie miejscowości w telefonie komórkowym kazik5533 Off topic 16 06.04.2005 16:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.