Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.12.2005, 20:21   #16
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
o ****a długo mnie nie było a tu taki rarytas

jak dla mnie ze zdjęcia wynika, że właściciel będzie żył długo i dosttanie, tak mówi linia życia
Air jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2005, 20:37   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
@andrzejj9: znowu zacząłeś bezsensowny temat...
Nawet nie wiesz o co się zapytać Nawet nie wiesz o co tak naprawdę chodzi i czego chciałbyś się dowiedzieć...
Ciekawe jak z tego gó..a wybrniesz
Chyba zamkniesz ten topic
a ty jak widzę znowu przy******asz się do czego tylko się da..

Nie wiesz, o co chodzi - nie zabieraj głosu. Proste, chyba jednak nie dla wszystkich..



I na koniec - to, czego chciałem się dowiedzieć, jest proste - co to jest, i czy ktoś może, mający doświadczenie z tego typu małymi urządzeniami elektronicznymi, może jednoznacznie stwierdzić, że jest to to albo to, albo przypomina taką, a taką część. Jak widać nikt nie wiedział i ok. Ponieważ jednak bywają tu różne osoby, które potrafią sobie wzajemnie pomóc w najróżniejszych problemach, warto było spróbować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 29.12.2005, 20:47   #18
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Spoko! Zaraz twórca tego "arcydzieła" zamknie ten topic raz na zawsze
Jest szansa, że więcej taki "badziew" się tu nie pojawi...
nie przesadzaj. mnie ten topic skłonił do głębokich filozoficznych rozmyślań i dzięki niemu stałem się lepszym człowiekiem.
pops jest offline  
Stary 29.12.2005, 21:55   #19
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
"ja w sumie skonczylem sto fakultetow, jestem piekny, madry i cwicze sie w sztuce ducha

ale akurat na ten temat nie mam pojecia, wiec sie nie wypowiem"

czy kogos wam to nie przypomina? bo mi owszem.

ps. rownie zabawni sa ci koledzy elektronicy..
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.12.2005, 22:04   #20
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
...

ps. rownie zabawni sa ci koledzy elektronicy..
ja moge swoj dyplom tech. elektr. zeskanowac, niedowiarku :p
mr_spock jest offline  
Stary 29.12.2005, 22:06   #21
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hmm.. skanowac mozesz, tylko troche nie wiem po co, bo powyzsza moja wypowiedz miala tylko jednego adresata. zapewniam, ze nie ciebie. przepraszam, jesli urazilem.
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.12.2005, 22:16   #22
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
hmm.. skanowac mozesz, tylko troche nie wiem po co, bo powyzsza moja wypowiedz miala tylko jednego adresata. zapewniam, ze nie ciebie. przepraszam, jesli urazilem.
Luz
zartowalem!
mr_spock jest offline  
Stary 29.12.2005, 23:31   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
"ja w sumie skonczylem sto fakultetow, jestem piekny, madry i cwicze sie w sztuce ducha

ale akurat na ten temat nie mam pojecia, wiec sie nie wypowiem"

czy kogos wam to nie przypomina? bo mi owszem.

ps. rownie zabawni sa ci koledzy elektronicy..
Nie no, czasami to po prostu ręcę opadają...

Ja już nie wiem, o co wam chodzi i czemu wykorzystujecie każdą okazję, żeby się mnie doczepić, czy spróbować (inna sprawa, że zwykle nieudolnie..) w jakiś sposób dogryźć.

Może ty akurat Sid uważasz się za wszystko wiedzącego, co zresztą na podstawie niektórych twoich wypowiedzi - zwłaszcza ostatnich - można podejrzewać, ale ja nie i kiedy czegoś nie wiem, nie zabieram w tej sprawie głosu, a kiedy chce się dowiedzieć - po prostu pytam. I normalna osoba wtedy po prostu odpowie, a jeżeli nie wie, nie powie nic. Niektórzy jednak, jak widać, reagują inaczej..


Sorry Sid, ale w niektórych swoich ostatnich odzywkach, zwłaszcza tych, w których wtórujesz esem-owi, jesteś po prostu żałosny. Czepiasz się o wszystko, najczęściej kompletnie bez sensu i starasz się mnie tylko obrazić. Masz jakiś powód - podaj mi go, na priv albo publicznie. Nie masz to za przeproszeniem od****** się w końcu ode mnie, bo to już się przykre robi i tylko niepotrzebnie psuje tu atmosferę. Naprawdę czytając takie odzywki to już wszystkiego się odechciewa..


----

Tematu koniec, bo ja jak widzę niewiele więcej się dowiem (za dotychczasowe odpowiedzi - dotyczące tematu - dziękuję), a dalsza dyskusja ze względu na kilka osób nie ma widać sensu..
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 29.12.2005 o godz. 23:35
andrzejj9 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.