Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.02.2005, 13:16   #1
pavel2004
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.02.2005
Posty: 5
pavel2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Co KupiĆ?? Panasonic Czy Thomson?? A MoŻe CoŚ Innego?? Help Me!!!

MAM DYLEMAT CO KUPIĆ, PANASONIC TX-29PX20P czy Thomson DZ640S?? A może coś innego?? doradźcie coś i podajcie mi wady i zalety tych telewizorów
pavel2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.02.2005, 13:54   #2
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja mam telewizor panasonica juz jakies 15 lat i jeszcze ani razu nie byl w naprawie
qfir jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 13:58   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
niedawno stalem przed takim dylematem i kupilem panasonica - bo za raptem 300PLN wiecej mial filtr grzebieniowy, wiecej opcji zmiany aspect ratio (wazne przy panoramach) z zapamietywaniem tego i swietna liste kanalow
thomson z fajnych bajerow ma program info... ale zmiana stosunku bokow lezy i kwiczy - w zasadzie jej nie ma

miedzy tymi konkretnymi modelami nie znam roznic, ale jak poczytam to dam znac
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 14:49   #4
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
29DZ640 jest juz od dawna nie produkowany, następca to 29DC850, różnice to funkcja Kidpass i HiPix zamiast DVM.
@nimal spróbuj zauważyć różnice w jakości obrazu z filtrem grzebieniowym i bez.
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 14:58   #5
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam w domu 2 TV sonego

PS
Panasonic i sony wg mnie najlepsze
kodziu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:03   #6
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja Ci polecam telewizor Sony moj jeszcze nigdy sie nie zepsul a po za tym jest swietny obraz...jak bedziesz kupowal to mowie Ci tylko Sony..
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:21   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Beerra - po skresleniu z listy Thomsaona i LG zostaly mi Sony i Panasonic do wyboru - Sony nie mial filtra, reszta NOMINALNYCH cech identyko (lacznie z cena)
w jednym sklepie staly obok siebie - wiecej sie juz nie zastanawialem
nie wiem czy to kwestia samego filtra, czy moze jakis innych roznic w budowie kineskopow Wega i Quintrix, ale kontrast byl inny, podobnie z nasyceniem barw (choc to akurat juz kineskop...)
natomiast napewno dotcraweling lepiej jest usuawny na Wega i Philipsach - zaraz padnie pytanie czy widze dotcraweling - widze, ale ledwo ledwo
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:28   #8
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
Beerra - po skresleniu z listy Thomsaona i LG zostaly mi Sony i Panasonic do wyboru - Sony nie mial filtra, reszta NOMINALNYCH cech identyko (lacznie z cena)
w jednym sklepie staly obok siebie - wiecej sie juz nie zastanawialem
nie wiem czy to kwestia samego filtra, czy moze jakis innych roznic w budowie kineskopow Wega i Quintrix, ale kontrast byl inny, podobnie z nasyceniem barw (choc to akurat juz kineskop...)
natomiast napewno dotcraweling lepiej jest usuawny na Wega i Philipsach - zaraz padnie pytanie czy widze dotcraweling - widze, ale ledwo ledwo
Różnica w obrazie oczywiście jest, rzeczywiście na plus dla Pasikonika, ale zdecydowanie nie dzięki filtrowi grzebieniowemu. Trzeba by to porównać na identycznych telewizorach, np. w Thomsonach z HiPixem jest możliwość wyłączenia tego filtra. Różnicy NIE MA
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:37   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mozliwe mozliwe - nie upieram sie ze to akurat to poprawilo jakosc
fakt faktem nastepny w gore model sonego ma juz filtr i wyranie lepszy obraz, ale tez o 750pln wyzsza cene (mowiec o cs70 i 75 w sonym), choc znowu moze to byc zaleta jakis innych bajerow ktore niwatpliwie dolozyli

edit:
oczywiscie w pewnym momencie zdalem sobie pytanie co to jest ten filtr grzebieniowy - szukalem chyba z godzine i na ZADNEJ polskiej stronie nie znalazlem, na angileskich ledwo ledwo cos tam... w kazdym razie podoba mi sie to - kazdy sklep i producent sie chwali ze to ma, nikt zas nie potrafi wytlumaczyc jak to dziala i co to jest

Ostatnio zmieniany przez nimal : 15.02.2005 o godz. 15:40
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:52   #10
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jest to filtr seperujący sygnał chrominancji od luminancji i istnieje właśnie po to, żeby można było się nim chwalić w katalogach. Soniak 32CS75 ma trochę lepszą obróbkę obrazu niż CS70, nazwali to Digital Plus. Widze, że przy okazji kupna telewizora stajesz się znawcą branży TV
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 15:57   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Beerra - co to filtr to sie dowiedzialem dokladnie przed zakupem - tylko wspomnialem to jako przyklad sprzedazy przez skelpy czegos o czym nie maja zielonego pojecia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 16:28   #12
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ja tez mam w domciu 2 TV Sony [w tym jeden kupilem jako uzywany, mial byc tylko na dzialke, ale stoi u mnie w pokoju - obraz zyleta; drugi w salonie 29", tyle, ze te starsze 50hz , wtedy 100hz nie bylo ;(] i smigaja do dzisiaj!
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 17:52   #13
pavel2004
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.02.2005
Posty: 5
pavel2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panasonic

Gdzięki wielkie za wasze wypowiedzi na ten temat, chyba jednak wezmę PANASONICa, tylko boję się, że on mi nie wytrzyma dłużej jak 3 lata, bo jest teraz coraz to więcej robionych w Czechach albo innych unijnych krajach i jak wiadomo to POLSCE pchają zawsze NAJLEPSZE ale gów..o. "słyszałem nawet takie wersje że murzyn robi te telewizory u turka w piwnicy" - są to skaładaki. I mam takrze pytanie odnośnie stolika to Panasonica TX-29PX20. Czy bedzie pasował stolik od Panasonica ale od PM, czyli czy bedzie pasował telewizor PX (ten konkretny model ) do stolika PM ? ktos wie?? może ktoś ma taki telewozor z tym stolikiem, bo poprostu ten stolik jest dla mnie o WIELE ładniejszy niż ten PX.. PROSZĘ O WASZE OPINIE, a moze ktoś ma taki skompletowany i ma fotke? to też bym prosił żeby zobaczyć jak to wygląda. Pdaje email - pavel2004@o2.pl lub nr. GG 4900394. Pomóżcie ....
pavel2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 20:10   #14
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez qfir
ja mam telewizor panasonica juz jakies 15 lat i jeszcze ani razu nie byl w naprawie
Ja również mam telewizor firmy "Panasonica" i jescze ani raz nie był w naprawie

Ale ,podobno ,że starsze produkcje firmy telewizorów " Panasonica" były lepsze ,ale nie wiem czy to prawda
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 20:33   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mati.p
Ja również mam telewizor firmy "Panasonica" i jescze ani raz nie był w naprawie

Ale ,podobno ,że starsze produkcje firmy telewizorów " Panasonica" były lepsze ,ale nie wiem czy to prawda
Starsze produkty wszystkich firm były kiedyś lepsze... Teraz robi się masówkę nie przywiązując specjalnej wagi, do cech takich, jak trwałość, czy jakość każdego egzemplarza. Zepsuje się? Dajemy następny.. bardziej się to opłaca (firmie) niż testowanie każdej sztuki, jak to robiono kiedyś...

Najbardziej się przeraziłem szukając ostatnio jakiejś mini wieży. Przecież to, co jest obecnie na rynku jest tak tragiczne, jeśli chodzi o jakość dźwięku, że nie wiem, jak w ogóle można to sprzedawać.... Na szczęście znalazłem w końcu model, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i przywrócił wiarę w jedną markę, ale to tylko pojedyńczy wyjątek. Generalnie jest tragicznie...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.