Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.04.2006, 08:52   #46
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

niektóre kobitki za kółkiem są naprawdę nieobliczalne a kobitka + komórka to koniec - nie mają podzielnej uwagi a to co w sms jest ważniejsze od tego co na drodze. widzę to co parę dni, trzeba unikać jak dzikich zwierząt wybiegających na drogę....nic się więcej nie poradzi. jak się zatrąbi to taka udaje, że nie słyszy lub rzuca mięsem

najgorsi i tak pozostają:
- małolaci w służbowych samochodach
- kapelusznicy w maluchach
- złotówy (TAXI) w starych merolach - ci przynajmniej są przewidywalni, że się będą ładować na chama
- nowobogadzcy (nowomowa ) w nowych, drogich i szybkich samochodach.
- i tu dopiero baba z komórką
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.04.2006, 08:55   #47
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@ed zapomniałeś o kobitkach, które się malują podczas jazdy
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 08:56   #48
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
swieta prawda objawiona przez eda
na samym dole dopisalebym: baba na rowerze we wsi - zawsze nieoswietlona i zawsze srodkiem drogi, najczesciej zygzakiem - a sprobuj zatrabic - mozna sie nowego slownictwa nauczyc
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 08:57   #49
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
na samym dole dopisalebym: baba na rowerze we wsi - zawsze nieoswietlona i zawsze srodkiem drogi, najczesciej zygzakiem - a sprobuj zatrabic - mozna sie nowego slownictwa nauczyc
Ewentualnie czymś dostać jak to na wsi
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 09:16   #50
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez B@rtek
Ewentualnie czymś dostać jak to na wsi
albo skończyć tak jak w "Pieniądze to nie wszystko"

a fakt baby, które się malują podczas jazdy to straszna zaraza
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 11:37   #51
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
zartowalem przeciez
tez zawsze hamuje - odruch - wybieram bezpieczenstwo
Wiesz, nawet mógłbym walną tak, żeby mi się nic nie stało i jej również - przynajmniej jeśli chodzi o uszkodzenia ciała, bo samochód bym odpowiednio wgniótł

Ale mimo wszystko mam takie jakieś wewnętrzne przekonanie, czy sprzeciw, żeby tego nie robić, jak mogę uniknąć. I trudno, będę trąbił, będę klął, ale jak mogę zahamować, to zahamuję..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 17:20   #52
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmmm motorem ?? a moze czym takim
http://rapidshare.de/files/17829854/Obraz_007.avi.html8 )
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2006, 23:44   #53
emer74
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika emer74
 
Data rejestracji: 19.07.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 203
emer74 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A mój sąsiad sie nie pierdzieli, już 7 czy 8 razy udało mu sie walnąc i powygniatac troche inne fury. A robi to zgodnie z kodeksem drogowym, na skrzyżowaniu przy skręcie w lewo bardzo często ktoś sie próbuje wcisnąc , przeciąc skrzyżowanie na skróty. A tam jest taka zebra czyli w myśl kodeksu to tak jak by tam nie było drogi. Więc ten mój sąsiad skręcając w lewo luka w lusterko czy trafi mu sie jakis jeleń. Jeździ zdezelowanym polonezem więc kilka wgnieceń więcej nie robi mu różnicy, a kasa do kieszeni od piratów drogowych spływa. Raz miałem farta i akurat z nim jechałem, udało mu się dosyc mocno przerysowac cały bok nowej Laguny. He,he sąsiadek wysiada z samochodu i tylko rzuca: Policja czy piszemy papiery?

Uważam że bardzo dobrze robi , bo sam codziennie przejeżdzam przez to skrzyżowanie i kilka razy też mi się zdażyło że ktoś za mną ostro ścinał skrzyżowanie i zajeżdzał mi drogę. Też miałem ochotę mu prz******yc ale wiozłem dziecko, no i szkoda mi trochę samochodu (mojego).
emer74 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 07:37   #54
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez adbok
hmmmm motorem ?? a moze czym takim
http://rapidshare.de/files/17829854/Obraz_007.avi.html8 )
przeciez to nas stary dobry maluszek
no prosze - polak potrafi - maluch za 200pln, pare rurek i ma buggyego wartego ponad 10 000 w dodatku dwuosobowy
jak dac nowe amory, podspawac rame i klatke, sportowe siedzenia (uzywki starcza) to mozna w wyscigach startowac - przeciez to cus pewnie wazy z 200 kg
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.