Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.04.2003, 22:49   #1
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co sie dzieje ze Sniper-em

Niektórzy z was (i hope ) zapewne zastanawia sie gdzie wywyiało moja skromna osobe z forum - moje posty kiedys czeste teraz pojawiaja sie zdawkowo i zazwyczaj krótkie - nie odpowiadam na gg....... z góry i na przyszłość przepraszam .... spowodowane jest to cyklem pracy nie żadko po 15h na dobe i własnie siedze po takim "normalnym" dniu pracy i czuje ze 1 piwko któe własnie pije daje mi w czuba.) Pewno zapytacie sie co robie - a necik ludziom dajemy kto chce i gdzie chce tzn u nas w miescie i nie wykluczamy wyjscie dalej generalnie mamy taki zap.... ze obiady jemy po 18 a z domu wychodzi sie zwykle o 8 9 ..... ale miło sie pracuje w firmie kta zajmuje sie rzeczami które sie doskonale zna.... ehhh super -- dzis do naszej serwerowni przyszedł koles generalnie wygloada ona wpisana w L i od drzwi nie widac zadnych kompów serwerów, cisco switch wapó nic zero tylko góre peszli narzedzi zwoje kabli i p[osrodku tego bałaganu siedze ja miedzy nogami mam skrzynke metalowa (na switcha ) wierce a ten mówi - "niewiem czy dobrze trafiłem - szukam firmy dostarczajacej internet" ja mu na to ze" moze na to nie wyglada lae dobrze trafił " ) dopiero po przejsciu tech 4 kroków zobaczył mrugajace stertu sprzetu rogal mu sie usmiechnał ... hie hie a szef dał nam jutro wolne - hip hip dla niego ale 2 zas roboty w ciól sie szykuje - ale dobrze mnie to odpowiada tylko w domu mnie powoli nie poznaja bo rano wychodze a w nocy jestem tak zeczony ze padam na wyrko. wiec generalnie po poczatkowym mynie w firmie mysle ze pojawie sie w trybie normalnym na forum ....... miłych świat i weeeeeekendu..... Sniper team of Blokers.net & ........
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.04.2003, 22:53   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
praca i praca rozumiem jak samkuje teraz też piwko .

Ja pracuje po 9 godzin dziennie od 4 w nocy do 13 po południu.
2 dni pracy-->1 dzień wolny i tak w kółko.

Wytrwałości życze
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 07:02   #3
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
sniper - wspolczoje - choc to pewnie zle slowo...
zycze powodzenia

ps. wiem doskonale co to zapiernicz przez 12h non stop - tak najczesciej wyglada moj dzien na uczelni... studia najpiekniejszy okres zycia? tak - ale nie na elektronice
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 09:29   #4
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Każdy ma zap* jak chce zarobić, rozwinąć firmę itd, robie mniejwięcej to co sniper tyle, że nie jestm monterem, ale zajmuje się w zasadzie wszystkim, naszcęście w firmie jest w sumie 3 adminów więc zawsze mozna na kogos cos zwalic(zwykle na tego kto jest pod reka czyli na mnie), żeby coś zrobił, poza tym wynajdywanie klientow, podpisywanie umow, zaopatrzenie w sprzęt(częściowo) i wszystko inne. I też ostatnio mniej się udzielam, bo poprostu nie mam czasu, też czesto wracam od klienta o 22, a na 100% zwykle musze jeszcze coś jeszcze zrobić na routerach(jakieś cbq, arp itd), a bywa, że jak chce się spotkać z kumplami to o 23 piwko/wódeczka, generalnie nienudze się mam nadzieje że od października będzie więcej spokoju, kumpel się bardziej wdroży i przejmie większość moich obowiązków. Dzisiaj(1.05) jade do klienta podpisac umowe, bo od tygodnia ma internet a ja nie mialem czasu podjechac i podpisac umowy.
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 09:44   #5
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bas u nas tak jest ze kazdy z nas ajmuje sie tym co jest aktualnie potrzebne, teraz ciagniemy kabelki, peszelki, jak trza to konfiguruje wap-ki, ustawiamy kompy instalujemy systemy ..... pozatym jeszcze jestem webmasterem oraz skarbnikiem ehhhhhhhhh ale 3 dni temu to było mistrzostwo swiata od 8 do 23.30 w robocie na 7 kawach jazda była....

co do piwa smakowało super szkoda ze lodu jeszcze w lodówie nie mam ale zgodnie z przypuszczeniami połozyłem sie potem do usia i zacząłem ogladac film i ..... obudziłem sie rano ... wierza gra komp pracuje (nie włczyłem shut down) ekstra.... ) ale musimy byc wytrwali zeby na rynku sie utrzymac ci co sie dopieli gały im powychodziły, predkosc i profesjonalizm (nieskromnie powiem) - najlepszy był gosc przyszedł z zamówieniem poszlismy do jego bloku po 20 min kabel u niego w mieszkaniu juz był 2 qmpli ciagło mu po mieszkaniu a ja z drugim po piwnicy (z 9 pietra szybami komunikacyjnymi kabelek w dół do switcha) ogóleni po 30min siedze przy kompie zarabima RJ-tke gość sie pyta kiedy bedzie net w tej chwili właczam wtyczke i mówie "JUZ" odpalamy kompa i gosc o mało nie zdebiał necik chula jak złoto - niepowiem ze tak jest zawsze ale fama poszła i co chwila ktos przychodzi jeden to nawet sam kupił kierunkowa + wap-ka bo nie chce byc w sieci tylko miec net (jak zobaczyłem jego laptopa to o mało nie zdębiałem P42GHz,512MBRAM,GF4 - wyskokosc tak niecałe dwa pudełka po płytach srebrny cudo ,a mówia ze ludzie kasy nie maja.....)
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 09:56   #6
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W łodzi jest trochę trudniej, możliwe ze w przyszłym tygodniu będzie trzeba pogadać z pewną firmą, która rozpędza się na tereny gdzie my działamy od 2tygodni, sądzę, że nie wejdą, ale psują nam rynek, chyba też zaczne na ulotkach wypisywać ceny netto, ludziom w tym kraju trzeba zamydlić oczy bo jak my uczciwie piszemy to jest różnie, do tego tpsa poszalała na jednym z osiedli w ubiegłym roku z isdn'em, a ludziom trudno przetłumaczyć, że jesteśmy tańsi a jakość świadczonych usług jest na naprawdę wysokim poziomie, a nam zależy na zdobyciu w krótkim czasie max klientów, żeby zestawić tam oddzielne łącze a nie link 2,4 z głównej serwerowni.

Tak przy okazji na jakich wap'ach jedziecie i jak się wam zachowują, chodzi mi o duplikacje pakietów?
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.