Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.02.2004, 15:36   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ziele
No nie wiem czy taki gówniany. Nie bede sie rozpisywał dlaczego jest na odwrót bo by zabrakło dnia Ale np podam taki przykład:
98 musiałem restartować średnio dwa razy dziennie bo po jakimś czasie spowalniał do prędkości kompa z 486... + jeśli się zwiesi itp. Od reinstala xp mineło juz pięć miesiący i przez ten czas restarta robiłem moze dwa razy bynajmniej nie z winy systemu tylko jakiegoś głupiego programu. Komp pracuje srednio 10 godzin dziennie i chodzi tak samo szybko w pierszej jak i dziesiątej godzinie... Innych rzeczy nie bede wymieniał bo każdy wie jak jest. A to że pod xp nie pujdzie jakaś gierka dosowa lub program nie przeznaczony pod nt to juz inna sparawa. To tak jakbyś mówił ze linux jest guwniany bo nie działają tam programy pisane pod windowsa.
Zgadzam sie. Majac Windowsa 98, czy pozniej Millenium srednio przynajmniej raz w miesiacu musialem przeinstalowywac system (a ja naprawde trzymam porzadek na komputerze i nie instaluje wszystkiego bez opamietania). Ostatnio uswiadomilem sobie, ze w poprzednim roku (majac od dluzszego czasu XP) reinstalowalem Windowsa jeden raz! I to w okolicach lipca, a mamy teraz koniec lutego i nawet nie mysle o ponownej instalacji. Naprawde podoba mi sie ten system i jak bede mial odpowiednia sume w miare luznych pieniedzy to na pewno sprawie go sobie oryginalnego.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.02.2004, 10:01   #32
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ten plik, który LOPUS dodał na początku dyskusji to niestety nie działa na moim userze...nie wiem dlaczego. Niedawno jednak siostra zakładała sobie numer gg i na jej zadziałało. Oczywiście sprawdzałem w celu edukacyjnym . Ponadto ta stronka http://gg.wha.la/ na niej wszystko działa odnośnie odzyskania hasełka w gg.

Co do tego, że windaXP to gówniany system to niestety muszę tu zareagować. Wiadomo, że jak ktoś pracował ciągle na okienkach 98 to niestety dla niego XP będzie jakiś dziwnie nowy i wybajerzony... Ponadto XP to system, który wyszedł M$ [oczywiście chodzi mi o sam system, a nie o błędy w IE oraz OE]. Tak samo mógłbym powiedzieć, że linux to gówniany system.... jednak dla mnie on jest nowy [po mimo iż mandrake jest już wersja 10, a RedHata też coś koło tego]. I tak dla mnie będzie to system, którego nie poznam do końca. Zresztą XP zarówno jak i Linux to systemy przeznaczone nie dla szarego użytkownika. Jak ktoś chce tylko grać to niech sobie zainstaluje 98 albo Me i nie wypisuje, że XP jest gówniany.
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2008, 14:34   #33
MirCia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2008
Posty: 1
MirCia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wiecie co weszlam na tyle juz programow do odzyskiwania hasel z gg i nic nie ma tam podanego mojego hasla serwera-jak mam to znalezc? pomozcie pozd
MirCia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2008, 14:42   #34
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A odzyskiwanie przez e-mail? Ale pewno nie poda***322;a***347; prawdziwego. Tego has***322;a chyba nie odzyskasz. Chyba, ***380;e mia***322;a***347; go zapisanego w profilu.
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2008, 17:42   #35
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Mircia Ice ma racj***281;. Je***347;li w programie nie w***322;***261;czy***322;a***347; zapisywania has***322;a to ***380;aden program Ci go nie pokarze bo go tam fizycznie nie b***281;dzie

Najlepiej jest si***281; skontaktowa***263; w Gadu Gadu Blue-Party Line

POMOC TECHNICZNA - 24 H
mail: tech@gadu-gadu.pl
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.