Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.06.2006, 07:12   #61
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Odkopię temat, bo się wściekłem. Generalnie trudno wyprowadzić mnie z równowagi, a jednak...

Otóż mój 2,5 roczny syn ma alergię pokarmową. Żona musiała być na diecie, a od 1,5 roku tydzień w tydzień kupujemy mu specjalne mleko w proszku sprzedawane w aptekach na receptę. Nie może jeść mleka, czekolad, malin itd, itp... Jak mu babcia dała "na spróbowanie" obraną z 'pestek' truskawkę, to przez tydzień miał problemy żołądkowe. Oczywiście mamy zaświadczenie od alergologa itd, itp. Do wczoraj...

Bo jak wczoraj poprosiliśmy lekarkę o kolejną receptę to się okazało, że ona takiej recepty wystawić nie może. Otóż wyszło jakieś rozporządzenie, że żeby otrzymywać dalej takie recepty musimy z małym udać się do _szpitala_, gdzie zostanie mu pod kontrolą lekarzy podane normalne _mleko_!!!

I pewnie jak biedak przeżyje ich eksperymenty, to zasłuży sobie na przywilej dalszego otrzymywania recept na mleko...

Dlatego @andrzejj9 późno bo późno, ale mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie: tak, żyjemy w chorym kraju. Życzę osobie/grupie, która wydała to bezsensowne rozporządzenie, żeby ich dzieci/wnuki byli alergikami i trafili do szpitala na te eksperymenty. Może wtedy zmądrzeją, idioci...
Mozna miec jedynie nadzieje ze lekarz bedzie wiedzial co robi i dawka bedzie minimalna :/


Co do drugiego postu to trzeba sie spytac obecnej, jedynie slusznej, partii
po kij jej wszytskie stanowiska, skoro brzydzila sie tym w czasie wyborow. Nie wiem PO bylaby lepsza i zastanawam sie na kogo glosowac w najblizszych wyborach.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.06.2006, 07:55   #62
Francis Drake
Sir Francis Drake
 
Avatar użytkownika Francis Drake
 
Data rejestracji: 26.02.2006
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 190
Francis Drake zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to ja troche zmienie temat z medycznego, otoz w tamtym roku zdawa***322;em mature, i na nieszczescie spoznie***322;em sie na pisemny polski przez wypadek na okeciu (dojezdza***322;em spod warszawy). I nie wpuscili mnie na egzamin :-( zabrak***322;o 10 minut, ale takie maja przepisy. Kazali mi przyniesc jakies zaswiadczenie ze faktycznie takie miejsce mialo miejsce zebym mog***322; pisac w pozniejszym terminie, cos ko***322;o czerwca. Pojecha***322;em najpierw do komisariatu na okeciu ale oni o tym wypadku nic nie wiedza i lipa.Pozniej pojecha***322;em do wydzia***322;u komunikacji ale gosciu poinformowa***322;em mnie ze jesli nie by***322;aem uczestnikiem takiego wypadku nie moze mi tego wyda***263;. Musia***322;em ostatecznie za***322;atwic sfa***322;szofane zaswiadczenie lekarskie ze w tym czasie by***322;em powaznie chory i nie by***322;em w stanie stawic sie na mature. Dobrze ze dyrektorka mia***322;em ogarnieta ze nic nie wypucowala :-). CKE ***322;ykne***322;a to i zda***322;em pisemny polski w pozniejszym terminie, ale o tyle plus ze swiadectwo dosta***322;em w normalnym terminie z reszta klasy. Tak wiedz w polsce nie da sie uczciwie (normalnie) zyc.

jest to przykre ale niestety prawdziwe.
__________________
Francis Drake jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 07:57   #63
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
@ Reetou

Problemu współczuję.. i to właściwie jedyne, co można powiedzieć.. Z tym, że z krytyką praktyk lekarskich jednak bym uważał, bo możliwe.. że to właśnie w ten sposób się robi. Oczywiście broń Boże nie twierdzę, że tak jest, ale jeżeli masz wątpliwości, to najlepiej zasięgnij opinii innego lekarza, a nawet więcej, żeby być pewnym. Chociaż jeśli to jest kwestia rozporządzenia.. Ja chyba cały czas mam nadzieję, że nie tworzy się u nas przepisów, które szkodą ludziom.. Ale obawiam się, że to już bardzo naiwna nadzieja...


Chciałem jeszcze podziękować za przypomnienie tematu Już zupełnie nie pamiętałem, że kiedyś taki założyłem i z dużym zainteresowaniem zacząłem go czytać od początku. I muszę przyznać, że podoba mi się ta dyskusja - sporo tu wypowiedzi na poziomie, krytycznych, ale jednak stonowanych. To mi się podoba

Jednocześnie uświadomiłem sobie, że to wydarzenie, które opisuję na początku, to właściwie był dzień, kiedy po raz pierwszy pojawiła się myśl, żeby te wszystkie absurdy w jakiś sposób opisywać, np. na stronie internetowej. Długo jak widzę się do tego zbierałem, ale od kilkunastu dni już taką stronę mam, więc może to wydarzenie miało też i pozytywne strony (strona dotyczy co prawda dróg, ale porusza i poruszać też będzie wiele tematów ogólnych, a mam też kilka pomysłów na dalszą przyszłość. Na razie tylko w głowie, bo nie chcę się za zbyt wiele rzeczy od początu brać, ale wierzę, że je też uda mi się z czasem zrealizować ).

Tak czy siak możemy odswieżyć temat. Jest on niejakim przeciwieństwem innego, który swego czasu założyłem ("Napisz coś pozytywnego"), ale może dla równowagi i taki jest potrzebny
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 08:01   #64
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
andrzejj9 - zbieraj zbieraj i pode***347;lij Tymowi, mo***380;e co***347; wtawi do Misia 2... m***243;wi***281; powa***380;nie!
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 08:15   #65
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kristoferros
andrzejj9 - zbieraj zbieraj i podeślij Tymowi, może coś wtawi do Misia 2... mówię poważnie!
Zbierać będę na pewno A co do wysłania.. Pomysł ciekawy, ale.. czy takie upublicznienie i wyśmiewanie niektórych absurdów nas dotyczących nie jest jakąś niemą akceptacją na ich istnienie? Taka tylko przyszła mi refleksja, ale naprawe jak dla mnie to tego typu rzeczy trzeba konsekwentnie i zdecydowanie likwidować, a nie dodatkowo rozpowszechniać. A z drugiej strony.. jeśli film zwróciłby na nie uwagę osób, które zwykle przechodzą obok nich obojętnie?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 08:22   #66
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Długo jak widzę się do tego zbierałem, ale od kilkunastu dni już taką stronę mam, więc może to wydarzenie miało też i pozytywne strony (strona dotyczy co prawda dróg, ale porusza i poruszać też będzie wiele tematów ogólnych, a mam też kilka pomysłów na dalszą przyszłość.
Jak o drogach to ja mam prawdziwa perelke !!!!
Widziales moze kiedys ulice asfaltowa i absurd tej nazwy ?
Jesli nie to polecam sie nia przejechac, najlepiej z butla z mlekiem, bo po takiej podrozy bedziesz mial za darmo maslo.
Droga jest w okolicach Jagodna, powinienes znalezc na mapie
Planuje zrobic zdjecie bo to jest niezle kuriozum tak droge nazwac
Tylko ostatnio jak tam bylem to z jednej strony juz znaku z nazwa nie bylo bo pewnie ktos zajumal, nie wiem jak z drugiej strony, moze sie dzis tam z aparatem przejade

tu link mapny
http://gisserver.um.wroc.pl/mapa/sta...g=pl&zid=38518

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 21.06.2006 o godz. 08:29
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 08:48   #67
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
Jak o drogach to ja mam prawdziwa perelke !!!!
Widziales moze kiedys ulice asfaltowa i absurd tej nazwy ?
Jesli nie to polecam sie nia przejechac, najlepiej z butla z mlekiem, bo po takiej podrozy bedziesz mial za darmo maslo.
Droga jest w okolicach Jagodna, powinienes znalezc na mapie
Planuje zrobic zdjecie bo to jest niezle kuriozum tak droge nazwac
Tylko ostatnio jak tam bylem to z jednej strony juz znaku z nazwa nie bylo bo pewnie ktos zajumal, nie wiem jak z drugiej strony, moze sie dzis tam z aparatem przejade

tu link mapny
http://gisserver.um.wroc.pl/mapa/sta...g=pl&zid=38518
Jeśli będziesz w okolicy i mógłbyś zrobić kilka zdjęć, to podeślij mi je. Opiszę to na stronie.

Przejrzałem mapę, żeby ewentualnie wybrać się samemu, ale na tyle, na ile na razie widzę, to jest to w kompletnie nieznanej mi części miasta, a właściwie na jego granicach. Jedyna chyba znana mi pobliska ulica to 'Przyjaźni', co wskazywałoby na to, że jest to w okolicach Bielan wrocławskich. Jeśli tak, to jest szansa, że będę niedaleko w przyszłym tygodniu, więc może się tam wybiorę.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 09:45   #68
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
absurdy:
- prezydent, który nie potafi się zachować ani wygadać
- wicepremier z wyrokami sądowymi
- monopol na rynku francuskiego operatora telefonii
- koszmarnie drogie impulsy telefoniczne zarówno w telefonii komórkowej jak i stacjonarnej
- szastanie na wszystkie strony pieniędzmi publicznymi (wiem, bo pracuję w budźetówce)
- remonty dróg, które po 2 latach się rozsypiują (mogę podać kilkadziesiąt przykładów)
- przywileje górnicze - szybka emeryturka, etc

jest tego tyle, że wymieniając je brakłoby miesiąca na ich spisanie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 09:51   #69
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
- remonty dróg, które po 2 latach się rozsypiują (mogę podać kilkadziesiąt przykładów)


jest tego tyle, że wymieniając je brakłoby miesiąca na ich spisanie
Ja jestem zainteresowany tym drugim punktem. Masz może jakieś 'wewnętrzne' informacje na ten temat? Oczywiście jeśli coś, to porozmawiamy gdzie indziej, a ja źródła informacji nigdy nie podam, ale chciałbym się też dowiedzieć, jak niektóre rzeczy wyglądają 'od wewnątrz'. Zwłaszcza, że około 2 lat temu miałem okazje porozmawiać z jednym wykonawcą remontów..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 10:03   #70
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
powiem krótko TAK ŻYJEMY W CHORYM KRAJU , cały system administracyjno urzędowy to nic nie robiące pijawy

Ostatnio znajomy bezrobotny założył firmę ,ludzie z urzedu pracy sami go na to nakręcili - pierwszy biznes czy jakos tak, wszystko pokrywane jest z funduszu Unii Europejskiej,biznes plan zatwierdzony przez wszystkich co trzeba, wszystko grało do momentu wpłaty kasy na konto znajomego .
Jedziemy do urzędu pracy złożyć ostatni podpis a tam znajomy dowiaduje się że niby sie nie podpisał w wyznaczonym terminie [bezrobotni musza się podpisywać w wyznaczonym terminie] i że wysłano mu zawiadomienie że stracił przywilej bezrobotnego i niestety nici z biznesu Znajomy oczywiście na 100% podpisał sie w terminie.

No i zaczeła sie konwersacja między nami i urzedem pracy - po 30 minutach bez sensownej wymianie zdań zarządaliśmy okazania kartki na której ,rzekomo znajomy nie podpisał się w wyznaczonym terminie to co usłyszałem od pracownika urzedu pracy
- Wie Pan ile to jest roboty ja bym musiał iść do archiwum i tego szukać
Ja myslałem że wpadne w szał bitewny i wszystko i wszystkich rozniose
naszczęście znajomy poszedł do dyrektora urzędu pracy i wszystko dało się odkręcić ale to trwało dodatkowy tydzień.Taki jest Chorzowski "Urząd Pracy'
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 11:18   #71
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@- Deckard -, masz na my***347;li ta kilkana***347;cie tysi***281;cy z UE, kt***243;rych nie trzeba zwraca***263;?
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 13:20   #72
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
@- Deckard -, masz na myśli ta kilkanaście tysięcy z UE, których nie trzeba zwracać?
dokładnie,jeśli jesteś bezrobotnym dadzą Ci na twój pierwszy biznes około 13 tyś jeśli przedstawisz sensowny biznes plan i zatwierdzi go masa ludzi itd.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 14:00   #73
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mnie poruszylo to, ze idac wczoraj przez pol miasta i odwiedzajac okolo 10 spozywczakow w ZADNYM nie bylo coca-coli w puszce.. (akurat na taka mialem ochote )..

Wkurza mnie tez ciagly brak kopert babelkowych na poczcie w moim miescie! Kur.. co to ma byc?!
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 14:14   #74
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Z tym, że z krytyką praktyk lekarskich jednak bym uważał, bo możliwe.. że to właśnie w ten sposób się robi. Oczywiście broń Boże nie twierdzę, że tak jest, ale jeżeli masz wątpliwości, to najlepiej zasięgnij opinii innego lekarza, a nawet więcej, żeby być pewnym. Chociaż jeśli to jest kwestia rozporządzenia.. Ja chyba cały czas mam nadzieję, że nie tworzy się u nas przepisów, które szkodą ludziom.. Ale obawiam się, że to już bardzo naiwna nadzieja...
Oj, naiwna, naiwna Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

Oczywiście, że wszelkie takie bzdety konsultuję u lekarki domowej, a w tym przypadku także u specjalisty alergologa prowadzącego syna. Swego czasu, jak do uzyskania recepty wymagane było specjalne zaświadczenie, to nic nie powiedziałem, straciłem dzień i to zaświadczenie wystałem/wyjeździłem. Ale po kilku miesiącach urzędasom to przestało wystarczać. Opinia (dosłowna) alergologa: "zupełnie nie potrzebne _męczenie_ dzieciaka, żeby uzyskać kolejne, bezsensowne zaświadczenie...". To tylko ma na celu...

Bo wiesz, część ludzi (ja na przykład) nie zdecyduje się na danie dzieciaka na te eksperymenty. Nie dostanie wtedy recept (ja na szczęście już sobie załatwiłem zapas), które są dofinansowywane z NFZ.

Pieniądze są ważne, ludzie się nie liczą.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 18:35   #75
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja pikole :/
To jue lepiej by sie zabrali za tych ******onych oszustow rencistow, ile tam kasy w bloto leci :/
A nie beda dzieci maltretowac.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.