Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.05.2005, 14:40   #1
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Czy sprzedaż nasion marihuany jest w Polsce legalna?

Witam!
Zawsze myślałem, że każda odmiana narkotyków w Polsce niedopuszczalna, nielegalna, ale gdy zobaczyłem stronę to zmieniłem zdanie. W ciekawy sposób znalazłem tą witrynę. Wszedłem sobie na stronę www.nowe.pl i tam był taki duży baner reklamujący działalność tej felernej strony. Szczerze mówiąc, niewiedziałem, że w naszym kraju zalegalizowano "lekkie" prochy...

Mnie się wydaje, że ta witryna prowadzi nielegalną działalność, ale fakt, że istnieje od jakiegoś czasu i nie została zamknięta powoduje, że chyba się myle...

Pozdrawiam.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.05.2005, 14:45   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sprzedaz nasion jest LEGALNA przeciez to nie sa narkotyki i nawet nie zawieraja zwiazkow odurzajacych

posiadanie i uprawianie jest nielegalne
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 20.05.2005 o godz. 14:47
icemac jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:48   #3
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
sprzedaz nasion jest LEGALNA

posiadanie i uprawianie jest nielegalne
To w takim razie mamy paradoks. Jak można sprzedawać nasionka, jeśli się ich nie posiada

Ech... Polskie prawo jest bardzo dziwne...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:50   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kolego a gdzie ty czytales o THC w nasionach moze mnie oszukali

P.S. patrz twoj podpis
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 20.05.2005 o godz. 14:56
icemac jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:56   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
THC w nasionach nie ma, są bardzo odżywcze i po to sprzedawane

a poza tym może ktoś z Holandii zamawia?

ed hunter jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:57   #6
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
THC w nasionach nie ma, są bardzo odżywcze i po to sprzedawane
[...]
Dla kogo są odżywcze, bo ja jakoś tego nie jadam?
__________________

gallus jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:57   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ktos skasowal maila

nie bede sie klocil
a w nasionach i tak NIE MA THC

still smokin' - cypress hill
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 20.05.2005, 15:01   #8
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
chodzilo mi o roslinki czlowieka zaraz za jezyk targaja
 
Stary 20.05.2005, 17:06   #9
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nasiona mozna znalezc w karmie dla ptakow czasami Tak gdzies slyszalem i podobno to nie jest sciema. Sprawdzilbym ale papugi (miilem 2 nierozlączki) uciekly mi z klatki jakies 4 lata temu i karme juz wyrzucilem, ale klatka została.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline  
Stary 21.05.2005, 15:07   #10
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
Nasiona mozna znalezc w karmie dla ptakow czasami Tak gdzies slyszalem i podobno to nie jest sciema. Sprawdzilbym ale papugi (miilem 2 nierozlączki) uciekly mi z klatki jakies 4 lata temu i karme juz wyrzucilem, ale klatka została.
no fakt można znaleźć w niektórych karmach nasionka, ale sadząc je nie ma co oczekiwać na fajnego krzaka, lepiej udać sie po nasionka do raju (czytaj holandia)
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline  
Stary 22.05.2005, 10:26   #11
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
posiadanie i handel nasionami konopii indyjskiej jest jak najbardziej legalny w naszym kraju - w internecie funkcjonuje kilka sklepów oferujących wręcz feminizowane odmiany, natomiast hodowla/uprawa i handel plonem jest jak najbardziej karalny
Alinoe jest offline  
Stary 22.05.2005, 18:12   #12
arnakus
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika arnakus
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Redmond
Posty: 137
arnakus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Piwo z marihuaną

Cytat:
Napisany przez kraluk
Witam!
Zawsze myślałem, że każda odmiana narkotyków w Polsce niedopuszczalna, nielegalna, ale gdy zobaczyłem stronę to zmieniłem zdanie. W ciekawy sposób znalazłem tą witrynę. Wszedłem sobie na stronę www.nowe.pl i tam był taki duży baner reklamujący działalność tej felernej strony. Szczerze mówiąc, niewiedziałem, że w naszym kraju zalegalizowano "lekkie" prochy...

Mnie się wydaje, że ta witryna prowadzi nielegalną działalność, ale fakt, że istnieje od jakiegoś czasu i nie została zamknięta powoduje, że chyba się myle...

Pozdrawiam.
A czy widziałeś piwo z marihuaną sprzedawane w Polsce i to całkiem legalnie? Zawiera bardzo małe ilości ale fakt jest faktem. Na etykiecie jest piękny listeczek. Zapomniałem tylko jak się nazywa - może ktoś pamięta?
__________________
arnakus
arnakus jest offline  
Stary 22.05.2005, 19:10   #13
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez arnakus
A czy widziałeś piwo z marihuaną sprzedawane w Polsce i to całkiem legalnie? Zawiera bardzo małe ilości ale fakt jest faktem. Na etykiecie jest piękny listeczek. Zapomniałem tylko jak się nazywa - może ktoś pamięta?

to piwo zawiera extrakt z konopii a nie thc - tak więc ani się tym nie opijesz (bo mała zawartość alkoholu) ani nie nabakasz (bo nie ma thc)
Alinoe jest offline  
Stary 23.05.2005, 20:04   #14
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
www.bongoz.pl tam sobie oblukacjie panockowie:p
__________________
Tribunal jest offline  
Stary 10.09.2014, 14:11   #15
michal3333
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 10.09.2014
Posty: 2
michal3333 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nasiona

Tia, też od pewnego czasu kupuję nasiona, głównie indoor, bo nie mam innych warunków. Moim zdaniem dobrą ofertę ma sklep ********.pl. Są promocje, są gratisy, jest szyfrowanie ssl, a sam sklep prowadzony jest na serwerze holenderskim, więc wszystko legalna opcja ;->

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 10.09.2014 o godz. 14:51
michal3333 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.