Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.12.2009, 09:35   #2746
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tengu - mialem okazje jezdzic CX-7 zarowno sprzed jak i po lifcie, zarowno w benzynie jak i w dieslu, zawsze w wersji Sport
auto swietne, nie da sie ukryc, naprawde fajne, szczegolnie po lifcie rewelka
ale do cx-9 ma sie nijak
to po prostu skrajnie rozne klasy aut, nie wiem, jak Mesiu C i Mesiu S na przyklad
a najlepsze, ze kosztuja... podobnie
ba, na ta chwile z 3 oferowanych na PL rynku wersji CX-7 dwie wyzsze sa drozsze (i to znaczaco) od CX-9
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.12.2009, 09:38   #2747
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A ja dziś naleje na Shellu
Zimowego gazu....

Mazdy są super, szkoda ze ich design do mnie nie przemawia tak jak na przykład Honda (chociaż niektóre modele mają nawet podobne).
Oczywiście nie licze Hondy City

Ale to wszystko moze sie zmieniać, to co mi sie podoba dziś niekoniecznie podoba mi sie jutro.
Jeszcze do niedawna chciałem samochód mały a teraz segment C/D wydaje mi sie ciasnawy ...

Na dziś podoba mi sie taki ford mondeo:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10516633
4x4, 231KM. Jakoś bym sie przyzwyczaił
Za pare lat byłby niezły następca Roverka Na rocznik nie patrze - samochód albo mi sie podoba albo nie i wtedy mu rocznik nie pomoże

PS. Odebrałem R z naprawy! Nie moge sie doczekać aż wyjde z pracy pojeździć!

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 18.12.2009 o godz. 09:55
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 12:15   #2748
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nom. Ale z Mondeo to na szczescie tylko plyta podlogowa ( z grubsza w mondeo nie ma AWD) i ogolne elementy zawieszenia. Jagi sa bardziej miekkie od mondeo a akurat jednostka 3.0 to cakiem Jaguar. Za to nie bardzo wygodne siedzenia w tym sa. Jakies takie bez wyrazu i siedziska jakies takie plaskie. Sliska ta skóra tez jest. Ale poza tym to jest gites.
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 12:53   #2749
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez tengu Podgląd Wiadomości
Nom. Ale z Mondeo to na szczescie tylko plyta podlogowa ( z grubsza w mondeo nie ma AWD) i ogolne elementy zawieszenia. Jagi sa bardziej miekkie od mondeo a akurat jednostka 3.0 to cakiem Jaguar. Za to nie bardzo wygodne siedzenia w tym sa. Jakies takie bez wyrazu i siedziska jakies takie plaskie. Sliska ta skóra tez jest. Ale poza tym to jest gites.
Oj zdziwiłbyś sie, duzo czesci pasuje do mondeo np kluczyki, elektronika centralnego czy tez alarmu itd

W mondeo jest AWD ale w pierwszej generacji mondeo, drugiej i trzeciej z tego co wiem nie dawali, nie wiem jak w czwartej generacji
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 13:08   #2750
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No a akurat X-type bazuje na gen 3 mondeo. Z elektronika to nie wiedzialem chociaz fakt ze uzywa fordowskich "paleczek" a nie plaskich kluczy natomiast sam design kluczyka jest inny.

W czwartej jeszcze sie nam 4x4 nie trafil wiec nie wiem czy jest ale swoja droga jest duzo lepiej niz w poprzedniku.

A m.in. roznica miedzy Vectra a Insignia jest KOLOSALNA (na niekorzysc Vectry)
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 17:20   #2751
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez tengu Podgląd Wiadomości
No a akurat X-type bazuje na gen 3 mondeo. Z elektronika to nie wiedzialem chociaz fakt ze uzywa fordowskich "paleczek" a nie plaskich kluczy natomiast sam design kluczyka jest inny.

W czwartej jeszcze sie nam 4x4 nie trafil wiec nie wiem czy jest ale swoja droga jest duzo lepiej niz w poprzedniku.

A m.in. roznica miedzy Vectra a Insignia jest KOLOSALNA (na niekorzysc Vectry)
To ze x-type bazuje na trzeciej generacji to wiem, wiem tez ze immo pasuje bez problemu do MKIII i o dziwo jaguar ma w pilocie mozliwosc wlaczenia swiatel, a Mondeo nie ale mimo to ta funkcja dziala w MKIII po zmianie kluczyka z jaguara

Tak grot jest inny ale mozna go zmienic
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 19:59   #2752
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy ktos z forum mial stycznosc z SEATami ? Najlepiej w wersji 1,9TDi, ostatecznie 1.4MPi.

W gre wchodzi cala hiszpanska rodzinka (ibiza, cordoba i toledo) wszystkie z ostatnich lat produkcji przed liftingiem ktory byl w 2000roku.

Zastanawia mnie bardzo jakosc wykonania w tych samochodach (szczegolnie blacha, czy jest ocynkowana?.
Czy do 99-00 mozna podlaczyc VAG aby wpelni diagnozowac auto ?

Co myslicie o tych modelach ?
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2009, 20:21   #2753
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z Vagiem nie ma problemu. Tylko musi byc to wersja obejmujaca stare VAG cary (czyli wlasnie do 2000 roku)

Ibizy to w zasadzie podrasowane polo. Ogolna opinia o seatach jest taka ze sa zlozone najmniej dokladnie (z hiszpanska fantazja - jak to mowi moj kumpel). I cos w tym jest. Ale ogolnie to sa juz tzw polifty (przynajmniej ibiza).

Sam myslalem nad toledo ale bardzo maly wybor jest w UK
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 15:09   #2754
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Świece zmienione.

Nie obyło się bez kłopotów - okazało się, że nie mam długiej nasadki 16, na szczęście w pobliżu (7km) jest sklep, na szczęście był jeszcze otwarty (zdążyłem 15 minut przez zamknięciem), na szczęście sprzedawca nie upierał się, że nie mogę zapłacić kartą przy płatności poniżej 10 euro.

Starym świeczkom stanowczo już należała się emerytura, choć z drugiej strony, nie wyglądały tak źle (za mojej kadencji przejechały ponad 50 tys. km, kto wie, ile wcześniej).

-img_6294.jpg
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 15:30   #2755
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A czym się w ogóle wozisz teraz Jou ?
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 15:55   #2756
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A tak od dwóch lat wciąż tym samym:

Corolla E11 FL.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 16:15   #2757
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale mają rozwarcie te świece.

Jeszcze trochę, a by coś urodziły.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 16:17   #2758
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ale fajne pokrowce P
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 16:30   #2759
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89 Podgląd Wiadomości
Ale fajne pokrowce P
Weź przestań - pokrowce i dywaniki to jedna wielka porażka - są tam tylko z konieczności.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2009, 16:48   #2760
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,843
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście jeszcze masz czerwono świecące zegary. Na pewno na czerwono

A miałem spytać, ile 'zrobiły' te świece, ale widzę, że nie wiesz. Moje dochodzą 100kkm i jeszcze ich nie oglądałem. Jeszcze nie wiem nawet, jakie tam są.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czym się zajmuję, co robię? czechoj Off topic 93 17.01.2022 22:15
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.