Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2023, 14:42   #6301
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,107
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dzisiaj jak małolat miałem okazję ścignąć się ze świateł z pięknie zachowanym Audi 80 bez dalszych napisów, czyli 1,6 benzyna, miałem bojowy nastrój, bo pęcherz pełny, osiemdziesiątka poszła z miejsca ładnie, ale umiejętna zmiana biegów, aby uniknąć turbo dziury, odesłała mojego grata do przodu na trzecim biegu. Benzyna ma 90 koni, a diesel co mam 101, ale moment obrotowy, panie, moment.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.11.2023, 19:11   #6302
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nawigacja Gugla robiła dziś wszystko żeby mnie zirytować. Najpierw podpowiedziała powrót z wyjazdu tą samą drogą którą jechałem do celu, czyli S19 - a więc nie jest zafiksowana na ekodrajwingu (zwykle wracam krajówkami bo po drodze mam jeszcze jeden przystanek właśnie przy tej trasie, a sama nawigacja powiedziała, że to będzie oszczędność 20% paliwa).

Następnie jednak aplikacja z jakiegoś nieznanego mi powodu stwierdziła, że musi mnie uratować przed stratą czasu i zaczęła co może 30-40 km przypominać mi, że mogę zaoszczędzić a to 30 minut jadąc S19 (i nadrabiając 91 km, nie licząc ile więcej spalę przy 120 km/h) a to, jak już byłem za daleko, inną trasą krajówkami (17 mint krócej, 1 km bliżej ) Bźdźiągwa nie odpuszczała nawet kiedy różnica czasu zmalała do bodaj 9 minut

Nawigacja Google jest precyzyjna, niemal zawsze bardzo aktualna, ale najwidoczniej jak coś działa dobrze, to koniecznie trzeba zrobić żeby działało dobrzej... Co to za pomysł, żeby mi podczas trasy umilać życie co chwilę poprawiając drogę (no - za wyjątkiem pojawienia się jakiejś przeszkody na pierwotnej trasie typu korek)? Jeszcze żeby to było raz - z 10 razy próbowało, jakby to było warte lepszej sprawy. I oczywiście za każdym razem brak reakcji zakończyłby się automatyczną zmianą, musiałem zatem oderwać na chwilę część uwagi od drogi i anulować sugestię.

Można oczywiście ustawić na sztywno kilka punktów trasy żeby tego uniknąć, może nawet (nie sprawdzałem) można wyłączyć te podpowiedzi w opcjach, ale to powinno być domyślnie wyłączone. Dawno nie włączałem nawigacji na dłuższą trasę (zwykle dopiero szukając konkretnego adresu), może to było stopniowo wdrażane (od dawien dawna przecież nawigacja coś tam potrafi zasugerować), ale tym bardziej ta zmiana dla mnie jest wyraźna i mocno bezsensowna...
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2023, 21:18   #6303
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ArnoldBoczek Podgląd Wiadomości
Dzisiaj jak małolat miałem okazję ścignąć się ze świateł z pięknie zachowanym Audi 80 bez dalszych napisów, czyli 1,6 benzyna, miałem bojowy nastrój, bo pęcherz pełny, osiemdziesiątka poszła z miejsca ładnie, ale umiejętna zmiana biegów, aby uniknąć turbo dziury, odesłała mojego grata do przodu na trzecim biegu. Benzyna ma 90 koni, a diesel co mam 101, ale moment obrotowy, panie, moment.
szalejesz
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2023, 21:41   #6304
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Już go oddał na przybory do golenia. Kto wie, może przez tego ałdika
Turbo mu dziurę zrobiło
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2023, 21:56   #6305
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Nawigacja Gugla robiła dziś wszystko żeby mnie zirytować. Najpierw podpowiedziała powrót z wyjazdu tą samą drogą którą jechałem do celu, czyli S19 - a więc nie jest zafiksowana na ekodrajwingu (zwykle wracam krajówkami bo po drodze mam jeszcze jeden przystanek właśnie przy tej trasie, a sama nawigacja powiedziała, że to będzie oszczędność 20% paliwa).

Następnie jednak aplikacja z jakiegoś nieznanego mi powodu stwierdziła, że musi mnie uratować przed stratą czasu i zaczęła co może 30-40 km przypominać mi, że mogę zaoszczędzić a to 30 minut jadąc S19 (i nadrabiając 91 km, nie licząc ile więcej spalę przy 120 km/h) a to, jak już byłem za daleko, inną trasą krajówkami (17 mint krócej, 1 km bliżej ) Bźdźiągwa nie odpuszczała nawet kiedy różnica czasu zmalała do bodaj 9 minut

Nawigacja Google jest precyzyjna, niemal zawsze bardzo aktualna, ale najwidoczniej jak coś działa dobrze, to koniecznie trzeba zrobić żeby działało dobrzej... Co to za pomysł, żeby mi podczas trasy umilać życie co chwilę poprawiając drogę (no - za wyjątkiem pojawienia się jakiejś przeszkody na pierwotnej trasie typu korek)? Jeszcze żeby to było raz - z 10 razy próbowało, jakby to było warte lepszej sprawy. I oczywiście za każdym razem brak reakcji zakończyłby się automatyczną zmianą, musiałem zatem oderwać na chwilę część uwagi od drogi i anulować sugestię.

Można oczywiście ustawić na sztywno kilka punktów trasy żeby tego uniknąć, może nawet (nie sprawdzałem) można wyłączyć te podpowiedzi w opcjach, ale to powinno być domyślnie wyłączone. Dawno nie włączałem nawigacji na dłuższą trasę (zwykle dopiero szukając konkretnego adresu), może to było stopniowo wdrażane (od dawien dawna przecież nawigacja coś tam potrafi zasugerować), ale tym bardziej ta zmiana dla mnie jest wyraźna i mocno bezsensowna...
Bo jest gowno warta. Bylismy w Bolesławcu w weekend, mapy google nie mogly sie zdecydowac czy mamy jechac w prawo czy w lewo z parkingu - a nie mialem czasu by ustawic trase na tomtom'ie - pojechalismy wiec w lewo i wtedy mapy zdecydowaly ze przelicza trase i tak sobie nie mogly skonczyc tej operacji i nie bylo widac zadnej trasy, wjazd na cpn i po dluzszej chwili nawi sie obudzila(po drodze jazda pod prad). Potem wracamy dalej w strone Poznania a ona proponuje zmiane trasy na "lepsza" - szkoda pisac.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2023, 17:46   #6306
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,107
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Już go oddał na przybory do golenia. Kto wie, może przez tego ałdika
Turbo mu dziurę zrobiło
Oddałem Zafirę, trzeba w tej największej wsi w Polsce przesiąść się na benzyniaki, bo strefę srania w banię wprowadzają.

To się nazywa sprzęt do jeżdżenia.

-nyski.jpg
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2023, 16:49   #6307
EmilWojciech
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.11.2023
Lokalizacja: WawA
Posty: 48
EmilWojciech w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
od wprowadzenia nowych przepisów, to zostaje tylko taczka albo micro car, taki bo cy z wiatrem miał max 45 km/h
EmilWojciech jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 14:23   #6308
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po przeglądzie. Bez uwag.
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 19:22   #6309
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Siemanko,

Zmieniłem jednego Japończyka (Eclipse) na drugiego (BRZ) i jestem bardzo zadowolony

Pozdrowienia
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-img_0024.jpg   -img_0023.jpg  
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 20:01   #6310
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bardzo dobre daily, jeśli jeździ się samemu/we dwie osoby. Odpycha się słabiej niż wygląda, ale to nie robi żadnego problemu - po prostu w tych autach nie chodzi o to, żeby się w nich ścigać, choć właśnie tak wyglądają jakby po to je stworzono. W moim odczuciu to jest świetne zestawienie niewielkiego rozmiaru (w sam raz do miasta), rozsądnych osiągów (nie jakieś chore trzycylindrowe 1.0, a 2x większy motor, który już coś może, a jeszcze nie prosi o tankowanie co kilka mocniejszych wciśnięć gazu).

Ciekawe tylko jak ruda, te auta nie mają blachy tak cienkiej jak dzisiejsze europejskie puszki od piwa, ale i tak ciągle czają się na właściciela kiedy się na chwilę odwróci i wtedy potrafią zmienić kolor szybciej niż kameleon
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 20:48   #6311
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Znam jego stan bo został potwierdzony podpisem i pieczątka - oceniło go ASO za co zapłaciłem ***8222;szeset***8221; Godzę się z wadami, wiem za co i ile zapłaciłem.

***8230;a ryczy jak dziki bo ma wydech na przelocie sterowany pilotem
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 21:45   #6312
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak Ci pasuje, to czego chcieć więcej

Uwielbiam japońską motoryzację, te auta - nawet produkowane dziś, że o latach 90. i wczesnych 2000. nie wspomnę - mają w sobie coś takiego, że choć wiem, że na końcu księgowy sporo poobcinał, to jednocześnie wierzę, że zanim to zrobił, ekipa konstrukcyjna okładała go kijami Weźmy taką imprezę - nie jest ani supermocna, ani superwygodna, ale jak się nią jeździ

Nawet ich najbardziej "uzachodniona" marka - toyota - robi fajne, nietuzinkowe auta (wyjątkiem jest yaris - najnudniejsze auto świata, dorabiałem kiedyś po godzinach jako instruktor nauki jazdy i miałem dobre wyniki pod względem zdawalności tylko dlatego, że ciągle gadałem, a gadałem aż tyle tylko dlatego że inaczej bym w tym aucie zasnął albo umarł ) Ale jak patrzę na co niektóre modele subaru (w zasadzie również na BRZ, choć do bycia marzeniem brakuje mu 150 kucy), albo takiego nissana skyline, że o lexusie LFA słowem nie wspomnę, to czuję się jak 12-latek

Biodegradacja to jedyny minus tych aut. Znam takich, co jeżdżą avensiską, ci mogą o tym co nieco opowiedzieć
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 22:47   #6313
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Yaris powiadasz? Przejedź się wersją GR.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 22:48   #6314
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ja wam powiem jedno. Japońskie ałta jakoś dziwnie tracą swoją joponskość po produkcji w EU. No właśnie - to, jak się jeździ, to widać i słychać i czuć.

Co do yarisa. Jest nudny, owszem. Mam go, tzn kobita ujeżdża. Kupiłem celowo, dla świętego spokoju, i taki mam. Wsiada, odpala, jedzie, wraca, dłuższe trasy nie robią wrażenia... normalnie totalna nuda. Jeździ, jeść nie woła, no poza bardzo umiarkowanym spożyciem paliwa.

I na koniec. Każdy z wiekiem zaczyna doceniać auta najwolniej gnijące i w końcu takich zaczyna szukać. I takich dających się normalnie naprawić, nie za torbę piniyndzy. Szpan i osiągi dają dużo frajdy (a lubię, nie powiem), ale dziś już nie bardzo jest gdzie się wykazać.

PS Oj jujek, jechałeś gieerem? Ten jest poza klasyfikacją. Ceny nowego nawet jeszcze nie znam.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2024, 23:39   #6315
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Yaris powiadasz? Przejedź się wersją GR.
Problem polega na tym, że GR to góra procent yarisów, a - szczerze mówiąc - i tak doopy nie urywa (choć rzecz jasna to bardzo fajny samochód). Innymi słowy, yaris to dowolny hot hatch po programie

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A ja wam powiem jedno. Japońskie ałta jakoś dziwnie tracą swoją joponskość po produkcji w EU. No właśnie - to, jak się jeździ, to widać i słychać i czuć.

Co do yarisa. Jest nudny, owszem. Mam go, tzn kobita ujeżdża. Kupiłem celowo, dla świętego spokoju, i taki mam. Wsiada, odpala, jedzie, wraca, dłuższe trasy nie robią wrażenia... normalnie totalna nuda. Jeździ, jeść nie woła, no poza bardzo umiarkowanym spożyciem paliwa.

I na koniec. Każdy z wiekiem zaczyna doceniać auta najwolniej gnijące i w końcu takich zaczyna szukać. I takich dających się normalnie naprawić, nie za torbę piniyndzy. Szpan i osiągi dają dużo frajdy (a lubię, nie powiem), ale dziś już nie bardzo jest gdzie się wykazać.

PS Oj jujek, jechałeś gieerem? Ten jest poza klasyfikacją. Ceny nowego nawet jeszcze nie znam.

W tym rzecz - jak rozmawiam z moim mechanikiem, to każda konwersacja kończy się na tym, że można zrobić program, można usztywnić zawieszenie, ale to wszystko ma sens, jeśli nie gnije nam na potęgę buda. Akurat M@X nie powinien jeszcze mieć dużych problemów - dekada to nie jest rama czasowa niebezpieczna dla japońskich aut. Ale to trzeba mieć z tyłu głowy - jeśli wydajemy swoje (ciężko zarobione) pieniądze na auto, to warto zwrócić uwagę na to, czy ten model posiada tylko fabryczną wentylację
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czym się zajmuję, co robię? czechoj Off topic 93 17.01.2022 22:15
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.