Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Czym będziesz jeździł? Wypowiedz się. (https://forum.cdrinfo.pl/f5/czym-bedziesz-jezdzil-wypowiedz-sie-45882/)

polakT 11.01.2005 14:22

Cytat:

Napisany przez Pagerus
...

A tak poza tym... hmmmm..... thomascamel = Tomasz Kamel z Randki w ciemno i Teleekspresu? ;)

Thomas bo tomasz
a camel bo to taki cynik jak ja, nie wiedzielm co to znaczy, ale tak mi mowili. dzis juz wiem, ale tak zostalo i jest dobrze...

a Tomasz Kamel pojawil sie moze ze 2 lata po tym, jak zaczalem uzywac tek xywy
jak cos to on sciaga nie ja... :zly:

polakT 11.01.2005 14:24

Cytat:

Napisany przez Pagerus
...

A tak poza tym... hmmmm..... thomascamel = Tomasz Kamel z Randki w ciemno i Teleekspresu? ;)

Thomas bo tomasz
a camel bo to taki cynik jak ja, nie wiedzielm co to znaczy, ale tak mi mowili. dzis juz wiem, ale tak zostalo i jest dobrze...

a Tomasz Kamel pojawil sie moze ze 2 lata po tym, jak zaczalem uzywac tek xywy
jak cos to on sciaga nie ja... :zly: ;) ^_^

JohnDoe 11.01.2005 16:10

Cytat:

Napisany przez thomascamel
a ja bym nie uwzglednial tego glosu... aston byl od poczatku - sam glosowalem na niego... chciaz teraz wolalbym SKODE... jak cos top jestem za skada

No nie wiem o co Ci chodzi... ja nie mówiłem o Twoim głosie tylko o moim, który został podstępnie wykasowany przez masonerię antyastonową :mruga:

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Nie bój żaby - ta sonda nie jest miarodajna - moim zdaniem to powinno się ją usnąć, bo obecnie tylko zaśmieca miejsce... :ysz:

Masz rację... precz z sondą.

Cytat:

Napisany przez Pagerus
No niby tak - wymieniłem tu swoje wymarzone auta - nie sądzę, żebym którekolwiek z nich miał - a jeśli już bym się dorobił - to te modele będą wówczas w muzeach stały ;)

No ja też przy moim poście o DB9 napisałem, że to jest marzenie... żeby się przejechać, nawet na miejscu pasażera. A co do tych muzeów to w sumie fajnie, jeździłbyś autem klasycznym, mi taka perspektywa nawet odpowiada :D

Pagerus 11.01.2005 17:33

Cytat:

Napisany przez JohnDoe
No ja też przy moim poście o DB9 napisałem, że to jest marzenie... żeby się przejechać, nawet na miejscu pasażera. A co do tych muzeów to w sumie fajnie, jeździłbyś autem klasycznym, mi taka perspektywa nawet odpowiada :D

Tylko jak byłby to eksponat muzealny - to albo nie do kupienia - albo jedynie dla kolekcjonerów - czyli cena pewnie 10 x taka jak obecna albo i więcej... a że obecnie Aston stoi ponad 100.000 funtów... to łatwo sobie obliczyć ile byłby wart ;) A jakbyś go miał w PL to długo byś się nie nacieszył :P

Piotr4s 11.01.2005 18:10

Proponuję usunąć tą sonde. I tak nie można głosować, a niepotrzebnie zajmuje tylko miejsce :ysz:

rembrant 11.01.2005 18:54

Ilość załączników: 1
Miodzio, detroit 2005

Ghost_mode 11.01.2005 19:15

Cytat:

Napisany przez pppnet
Proponuję usunąć tą sonde. I tak nie można głosować, a niepotrzebnie zajmuje tylko miejsce :ysz:

Też jestem za usunięciem !!!

rembrant 11.01.2005 19:35

Cytat:

Napisany przez Ghost_mode
Też jestem za usunięciem !!!

proponuje zrobic sonde: czy usunac sonde? ^_^
1. Usunac -1
2. Zostawic -0

Mily_ 11.01.2005 19:38

Usunąć...

andrzejj9 11.01.2005 19:46

Cytat:

Napisany przez Pagerus
No niby tak - wymieniłem tu swoje wymarzone auta - nie sądzę, żebym którekolwiek z nich miał - a jeśli już bym się dorobił - to te modele będą wówczas w muzeach stały ;)

Ja za to podałem swój przyszły samochód :) Na 100% :spoko:

Predi 11.01.2005 19:49

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Tomasz Kamel z Randki w ciemno i Teleekspresu? ;)

boshe to go juz nawet w teleexpress wsadzili? ale ja zacofany medialnie jestem :D

andrzejj9 11.01.2005 20:12

Cytat:

Napisany przez Predi
boshe to go juz nawet w teleexpress wsadzili? ale ja zacofany medialnie jestem :D

Nie tylko Ty ;) Ja go przez przypadek zobaczyłem jako prowadzącego i szczerze mówiąc kompletnie mi się nie widzi w tej roli. W ogóle niespecjalnie go lubię, ale do takich randek w ciemno to się może nadawać, ale w poważnym programie informacyjnym ten jego uśmieszek trochę mnie drażni..

Pagerus 15.01.2005 18:16

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Ja za to podałem swój przyszły samochód :) Na 100% :spoko:

Yeah - right :P Sorry - ale nie mogłem się powstrzymać :haha:
A co do Kamel'a - to do Teleexpresu się w ogóle nie nadaje - a RwC można oglądać odkąd Konio się tam pojawił :piwo:

rembrant 15.01.2005 19:11

Witam wszystkich Kamelowcow, pamietam taki rajd Camel Trophy calkiem niezly offroad, potem byly jakies inne Marlboro, i kolejne...ale to niewazne
Czy ktos moze powiedziec, kiedy bedzie mozliwy upload? Pozdrawiam wszystkich

ciavo 15.01.2005 21:02

Ilość załączników: 1
Ja narazie niemam zamiaru zmieniac mojei bryki nacos jnnego


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.