Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.01.2005, 18:25   #241
Mily_
Formatowiec...
 
Avatar użytkownika Mily_
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Lokalizacja: PO
Posty: 1,878
Mily_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Marzenia... ale takie auto co chciałbym mieć w przyszłości i może to stać się realne...
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-golf-bok.jpg   -golf-przod.jpg   -golf-tyl.jpg   -golf-tyl-2.jpg  
__________________
"Usuń ze swojego słownika słowo problem
i zastąp słowem wyzwanie.
życie stanie się nagle
bardziej podniecające i interesujące"
Donna Watsonon
Mily_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.01.2005, 18:52   #242
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mily_
Marzenia... ale takie auto co chciałbym mieć w przyszłości i może to stać się realne...
autko spoko, tylko komus zabraklo kasy na wykonczenie, brakuje mu bocznych spojlerow wszystko przez to wyglada jakos nieciekawie. Przydaloby sie tez obnizyc zawieszenie i dolozyc fele o wiekszej srednicy wtedy by to jakos wygladalo, mysle ze sie ze mna zgodzisz? Pozdro
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 07:27   #243
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
Nowa octavia jest calkiem niezla, musze przyznac ze skoda znow zrobila milowy krok do przodu, calkiem niezle autko podoba mi sie w wersji kombi, tylko ta zielona sroka na masce
To nie sroka tylko kogut. Ale co tam ^_^
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 11:19   #244
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
a mi sie podoba ukrycie blach na 3 zdjeciach ukryte a na jednaj da sie przeczytac ale przylaczam sie do @rembrant'a troche mu brakuje
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 15:48   #245
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no brakuje brakuje z przodu i z tylu jest ok ale jak sie popatrzy z boku to te spojlery troche odstaja, to wszystko nie jest harmonijne, po co spojlery jezeli powietrze bedzie mialo zawirowania i bedzie dostawalo sie z boku, spojler ma wytwarzac podcisnienie pod samochodem zeby go lepiej "przykleic" do jezdni a wiec te spojlery po za wizualem nic praktycznie nie daja a wrecz szpeca bo jest to wszystko nieskonczone, ale mysle ze wlasciciel dopiero pracuje nad tym autkiem a u nas w kraju to wiadomo jak jest...kasa kasa kasa
Pozdro ThomasCamel
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 16:13   #246
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tengu
To nie sroka tylko kogut. Ale co tam ^_^
jestes pewieni myslalem ze worona
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 20:47   #247
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
To kwestia gustu, nie wiem czy widziales wnetrze, w porownaniu ze stara jest olbrzymia zmiana, to juz nie ta sama octavia. w koncu jak jezdze autem to siedze wewnatrz, a tam w octavi jest przyjemnie
Tu się jak najbardziej zgadzam - wnętrze mi się podoba i jest ono bardzo ważne. Jednak nie sądzę, żeby komukolwiek zdarzyło kupić się samochód nie patrząc na jego wygląd zewnętrzny. Pomijam już fakt, że to jest to, co widać i na co wszyscy patrzą, a nie oszukujmy się - kupując nowy samochód ten aspekt również bierzemy pod uwagę.

Generalnie samochodzik jest ciekawy, ale jak dla mnie jego strona wizualna (zewnętrzna) to duży krok w tył.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 21:52   #248
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Tu się jak najbardziej zgadzam - wnętrze mi się podoba i jest ono bardzo ważne. Jednak nie sądzę, żeby komukolwiek zdarzyło kupić się samochód nie patrząc na jego wygląd zewnętrzny. Pomijam już fakt, że to jest to, co widać i na co wszyscy patrzą, a nie oszukujmy się - kupując nowy samochód ten aspekt również bierzemy pod uwagę.

Generalnie samochodzik jest ciekawy, ale jak dla mnie jego strona wizualna (zewnętrzna) to duży krok w tył.
Najcześciej to chyba kobiety przykładają uwagę do wyglądu zewnętrznego samochodu - dla mnie bardziej liczy się to co pod maską i niezawodność auta lub bardziej realnie - stosunkowo mała awaryjność - w końcu każde auto się zużywa i nic się na to nie poradzi - od czasu do czasu trzeba coś w nim wymienić...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2005, 22:00   #249
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
wymieniamy i wymieniamy w samocodach byle panie nas nie chcialy wymieniac ...
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2005, 07:09   #250
Mily_
Formatowiec...
 
Avatar użytkownika Mily_
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Lokalizacja: PO
Posty: 1,878
Mily_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
no brakuje brakuje z przodu i z tylu jest ok ale jak sie popatrzy z boku to te spojlery troche odstaja, to wszystko nie jest harmonijne, po co spojlery jezeli powietrze bedzie mialo zawirowania i bedzie dostawalo sie z boku, spojler ma wytwarzac podcisnienie pod samochodem zeby go lepiej "przykleic" do jezdni a wiec te spojlery po za wizualem nic praktycznie nie daja a wrecz szpeca bo jest to wszystko nieskonczone, ale mysle ze wlasciciel dopiero pracuje nad tym autkiem a u nas w kraju to wiadomo jak jest...kasa kasa kasa
Pozdro ThomasCamel
Ale ja powiedziałem że takie chciałbym a nie że chciałbym identyczne... gdybym taki miał i kase to bym go troche lepiej zrobił...
__________________
"Usuń ze swojego słownika słowo problem
i zastąp słowem wyzwanie.
życie stanie się nagle
bardziej podniecające i interesujące"
Donna Watsonon
Mily_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2005, 16:14   #251
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Tu się jak najbardziej zgadzam - wnętrze mi się podoba i jest ono bardzo ważne. Jednak nie sądzę, żeby komukolwiek zdarzyło kupić się samochód nie patrząc na jego wygląd zewnętrzny. Pomijam już fakt, że to jest to, co widać i na co wszyscy patrzą, a nie oszukujmy się - kupując nowy samochód ten aspekt również bierzemy pod uwagę.

Generalnie samochodzik jest ciekawy, ale jak dla mnie jego strona wizualna (zewnętrzna) to duży krok w tył.
Masz calkowita racje wyglad zewnetrzny jest bardzo wazny, ale czasami pomaga, zwalszcza jak chcesz spac spokojnie, a wnetrze przyjemne i dobrze zestrojone z dobrym audio to jest to. Mam znajomego ktory zawsze kupuje mercedesa klasy e zawsze nowego, ale zawsze takiego ktory schodzi z produkcji i gosciu ma to niezle przekalkulowane:
1. Autko tansze, i nowe
2. Usterki usuniete, ok 5 lat produkcji,
3. Samochod nieposzukiwany przez zlodziei
4. Lepsze wyposazenie
minusem jest to ze nie jest to najnowszy model, ale samochod ma sluzyc i jezeli chodzi o przyjemnosc z jazdy to calkiem niezle, a to ze nie jest to najnowszy model jakos mozna przebolec, bo za pare lat ten najnowszy tez nie bedzie najnowszy i kolko sie zamyka - a wzielo sie to wsztsko z tad, ze jak mial najnowszy to go dlugo nie mial, a pozniej sady itd, sami wiecie jak to jest
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2005, 16:59   #252
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@rembrant

Twoj znajomy calkiem niezle to przemyslal, wlasciwie minusow za bardzo nie ma, oprocz wlasnie tego ze nie jest to najnowszy model a autko nowiutkie, ale w przypadku merola i to klasy E nie ma nad czym plakac - furka i tak arcydostojna

zreszta, nowa E i nowa 5, dobrze ze nei mam tyle kasy, mialbym niezly problem co wybrac, najlepiej obie

a co do siodemek - mozna sie dorobic po paru latkach pracy takiej krowy
tylko gdzie tym zaparkowac? malo miejsca na parkingu oraz lakomy kasek dla zlodzieji
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2005, 19:26   #253
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@pykson

Ta siodemka jest calkiem ekstra, niczego jej nie brakuje pamietam jak byla I edycja 24 godziny to bylem nia zachwycony. Tylko do takiego samochodu pasuje szofer, a miejsce na tylnym fotelu wcale mi nie pasuje bo lubie krecic kolkiem, a nie chcialbym uchodzic za czyjegos kierowce
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2005, 20:03   #254
Posłany
BA/\//\/ED
 
Avatar użytkownika Posłany
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
Posłany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A mi się ostatnio podobają samochody średniej klasy, robione troche na styl sportowy... A jeśli średnia klasa to jest szansa na realizacje marzenia w przyszlosci...
Chodzi mi o Peugeot 407 lub podobnego(już dużo droższy bodajże) ze składanym dachem (ale nie takim fe skórzanym tylko dachem zwykłym "z karoserii" tylko składanym )
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall...
Posłany jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2005, 11:34   #255
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking Ile najszybciej jechales samochodem?

Bugatti Veyron
1001 Km Vmax=406 km/h, 0-300 14,5sek, cena 850000$ niezly dzisiaj zmieniam mazenia


A najszybciej jechalem 190 km/h VW Golf III VR6, niestety padal deszcz !
Dołączone obrazki
-bugatti-8.jpg 
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czym się zajmuję, co robię? czechoj Off topic 93 17.01.2022 22:15
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.