Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2012, 19:35   #4441
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
rosol
lokalizator ma wlasne zasilanie ? czy byl do aku podpiety? moze wywalili go tylko tam ?

No niestety miał zasilanie z akumulatora. Włożyłem tańszą opcję, bo nie myślałem że ktoś połakomi się na takie auto...
Wydaje mi się że nie wywalili go tam, bo był dobrze schowany. Musieliby zdemontować całą deskę rozdzielczą, co pewnie uczynili...
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.12.2012, 20:34   #4442
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Co do parkowania - wątpię - kobieta żeby zaparkować w ten sposób potrzebowałaby ~2 godziny, IMO.

Ale mam inny kwiatek, irlandzki tym razem:

Załącznik 61028

Ale hamulce brały!

Ja na własne oczy widziałem jak gość przyjechał w ostatniej chwili na wymianę tarcz, były spękane jak pokrojony na 100 gości tort weselny. Tarcze też wentylowane, w każdej sekundzie mógł odpaść kawałek i zrobić taką rozpierduchę.
Ja starą Corollą jeździłem na oryginalnych tarczach do momentu, aż były tak cienkie, że się pofalowały.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 17:08   #4443
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=_R7fe084gSE
Co sądzicie o takiej nielegalnej jeździe, jej bezpieczeństwie?
Większość ulic jest mi tu doskonalne znana - obwodncia Pabianic, niektóre łódzkie...
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 17:32   #4444
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
/Fajnie jest, bo zna się na rzeczy i nie popełnia (dużych) błędów, niefajnie jest jak widzę tam postronne samochody.

Z tymi błędami, to też różnie, sam nie wiem kiedy chciał zakręt przejechać driftem, a kiedy spalić opony, od zawodowców pewnie dostał by trochę do słuchu, i to nie za łamanie przepisów.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 30.12.2012 o godz. 17:36
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 19:20   #4445
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jestem fanem motoryzacji, ale takiej jeździe mówię NIE.
Drifty super, mi się podobało, ale naraża innych użytkowników drogi jak również niszczy jej nawierzchnię.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 19:38   #4446
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pewnie widzieliście ten filmik z katastrofy TU-204 na moskiewskim Wnukowie




ale przy tej okazji dowiedziałem się,
że w Rosji 70% samochodów ma kamery video na pokładzie
to chyba strach przed wszechwładną, skorumpowaną, ruską drogówką
bo nie przychodzi mi inny powód do głowy.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 19:51   #4447
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
To w ogóle jest ciekawe, bo to drugi trend który przyszedł do Polski z Rosji i do Niemiec nawet doszedł. Pierwszy to comeback kozaków damskich (tych prawdziwych, a nie tych takich płaskich kaloszowatych, które już odchodzą - one nie przyszły z Rosji).

Szkoda, że szpilki nie przyszły. Tam 12-latki chodzą do szkoły w 12-cm szpilkach. W Polityce niedawno był artykuł o Murmańsku, szczególnie zarażonym tą wspaniałą modą
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 20:16   #4448
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,065
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
ale przy tej okazji dowiedziałem się,
że w Rosji 70% samochodów ma kamery video na pokładzie
to chyba strach przed wszechwładną, skorumpowaną, ruską drogówką
bo nie przychodzi mi inny powód do głowy.
wymuszenia odszkodowań to jest główny powód ,pisane było na forum
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 20:22   #4449
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Tam za szkode chyba płaci się samemu.
To znaczy że stukając ładą w maybacha masz płacić dożywotnio i przez pieć pokoleń.
A w samej moskwie luksusowych aut jest więcej niż w całej PL pomnożonej przez 100.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2012, 20:51   #4450
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
o ile nielegalne o tyle...nie robily tego Mariany z podworka. jedno auto (partner?) bankowo bylo od nich, na swiatlach pewnie tez ale nie jestem pewien.

bmw zrobione pod drift...i to widac
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2012, 01:52   #4451
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,340
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
ale przy tej okazji dowiedziałem się,
że w Rosji 70% samochodów ma kamery video na pokładzie
to chyba strach przed wszechwładną, skorumpowaną, ruską drogówką
bo nie przychodzi mi inny powód do głowy.
Taki rejestrator to świetna rzecz. Niech się przyda w jednym na pięć zdarzeń drogowych, to już warto pomyśleć czy by go nie kupić, także u nas - przecież zwykłe AC kosztuje kilka razy drożej, a kupujemy je między innymi na wypadek uznania nas winnymi kolizji - dodatkowe 200-300 zł może nam z kolei uratować zniżki w niektórych przypadkach.

To już nie te czasy, co kiedyś. Przedwczoraj mój dziadek przy wódce dwie historyjki opowiedział, które zdarzyły się kolejno pod koniec lat 50. ub. wieku i w latach 70.

W pierwszym przypadku jechał sobie spokojnie, mocno pijany, drogą wojewódzką, prawie albo już asfaltową, na motocyklu. Zdarzyło się, że skończyło mu się paliwo, więc usiadł sobie na poboczu i czekał aż coś przejedzie - podobno w tamtych czasach już się to czasem zdarzało. Jechał radiowóz, więc zatrzymał go i zapytał miłych panów policjantów o trochę wachy. "Daj mu, co będzie marzł przy drodze" powiedział jeden z funkcjonariuszy do drugiego, po czym spuścili paliwo i dziadek pojechał dalej...

Drugim razem w środku zimy jechali służbowym autem. Z naprzeciwka jechał mlekowóz, który dopiero w ostatniej chwili chciał zjechać na bok, nie dał rady w koleinach i zderzyli się lekko. Dziadek z pasażerem zaproponowali dojazd do pobliskiego warsztatu, gdzie kierowca zapłaciłby tylko za wyprostowanie lekko zgiętych blach, ale ten postanowił się sądzić. Na rozprawie adwokat sprawcy argumentował, że to dziadek powinien zjechać jeszcze bardziej na pobocze, co było (jak wynika z relacji dziadka) absurdem, bo nie było już gdzie. Reakcja? "Tak, osobówką metrową zaspę sforsować" - rzekł prokurator. "Panie prokuratorze, tam były dalej drzewa, to je najpierw należało wyciąć" - dodał sędzia.

Pierwszy przypadek to dziś niemożliwość, przy takim natężeniu ruchu podpity kierowca to śmiertelne zagrożenie na drodze. W drugim jednak dziś takie żarty stanowiłyby podstawę nie do apelacji, tylko do całkowitego unieważnienia rozprawy i rozpoczęcia od nowa, a przy uporze kierowcy mlekowozu sprawa wraz z apelacjami trwałaby kilka lat. Świetnie, że robi się dużo w celu zapewnienia możliwie najbardziej obiektywnych i sprawiedliwych procesów, ale brak zdrowego rozsądku i niemożliwe przeciąganie spraw błahych* raczej w tym nie pomaga...

*Hurra! Lekko się zawahałem, ale za pierwszym razem udało mi się napisać poprawnie wyraz - słownik na mnie nie krzyczy
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2012, 06:32   #4452
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Bo niestety niewielu zauważa, że w tym rozwoju wciąż się uwsteczniamy.
Nawet na najprostsze problemy potrzebujemy rozwiązań z kosmosu z prowitaminą B5 i systemem ProActiv oraz Linuksem na pokładzie.

Cytat:
le przy tej okazji dowiedziałem się,
że w Rosji 70% samochodów ma kamery video na pokładzie
No widzisz. Ale żaden samolot nie ma
Wolą przez lata głowić się "co się u licha stało" na podstawie urządzeń rodem z lat 50-tych

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 31.12.2012 o godz. 06:45
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2012, 17:51   #4453
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,544
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
[...] żaden samolot nie ma [...]
Nadzwyczaj trafne spostrzeżenie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2012, 17:58   #4454
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
aż mu Sobrusu ziloneho dałeeem
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2012, 19:36   #4455
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,340
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
No widzisz. Ale żaden samolot nie ma
Wolą przez lata głowić się "co się u licha stało" na podstawie urządzeń rodem z lat 50-tych
Airbus A320 ma, ale to dlatego, że producent zamontował i pozwala podglądać obraz przez pasażerów. Bardzo zaawansowane i nowoczesne komisje nie zapewniają sobie takiego zbytku.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czym się zajmuję, co robię? czechoj Off topic 93 17.01.2022 22:15
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.