Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.02.2022, 20:45   #6256
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
No co ty! Przecież 20 letniego auta nie podnosisz lewarkiem za budę.
Próbujesz je podnieś w miejscu technologicznym, a to miejsce się poddaje, a sam lewarek wchodzi do środka.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.02.2022, 22:58   #6257
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ależ skąd. Podnosisz je w miejscu, w którym lewarek nigdzie ci nie wchodzi
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2022, 19:55   #6258
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Czyli za... sanki.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2022, 09:35   #6259
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,404
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Trochę z innej beczki , chyba rowerem , bo na paliwo nie starczy emerytury.
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2022, 15:19   #6260
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,246
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cóż, trzeba będzie mniej jeździć. Gorzej, że pytanie z tytułu tego wątku, tylko w pierwszej osobie, zadają sobie rolnik, właściciel busa... (w obu przypadkach to Grzeniu )
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2022, 18:03   #6261
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Taki szczegół, o którym nikt (a zwłaszcza rząd) nie wspomina. Otóż dla wszystkich prowadzących jakąkolwiek działalność i będących vatowcami (w tym i rolników) paliwa cały czas drożeją. Tarcza paliwowa, czy tam ją zwał, ich nie dotyczy, bo rozliczają się w cenach netto a za to płacą VAT od swojej działalności. Tak nie wnikając w szczegóły.
A działając i robiąc swoje nie da się mniej jeździć, a raczej robi się tego coraz więcej. Wszyscy drobni przedsiębiorcy, którzy płacą za paliwa ze swojej kieszeni już dawno zoptymalizowali swoje kilometry i pojazdy.

A, i nie jestem rolnikiem.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.05.2022, 19:33   #6262
kammos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 29.05.2022
Posty: 5
kammos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
BMW klasa, uwielbiam markę i nikt mi jej z głowy nie wybije, przymierzam się własnie do zakupu większego BMW< mam upatrzone w salonie Bawaria Motors BMW w Piasecznie kilkuletnie BMW X1. Mega auto
kammos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.05.2022, 21:56   #6263
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,275
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kammos Podgląd Wiadomości
BMW klasa, uwielbiam markę i nikt mi jej z głowy nie wybije, przymierzam się własnie do zakupu większego BMW< mam upatrzone w salonie Bawaria Motors BMW w Piasecznie kilkuletnie BMW X1. Mega auto
Witaj w klubie
__________________
superrrmario jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2022, 06:08   #6264
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kammos Podgląd Wiadomości
BMW klasa, uwielbiam markę i nikt mi jej z głowy nie wybije,
No chyba ,że rachunki za naprawy
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2022, 06:16   #6265
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,275
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
No chyba ,że rachunki za naprawy
Przesadzasz
__________________
superrrmario jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2022, 06:28   #6266
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Przesadzasz
Znam trzech fanów marki z bawarii w swoim otoczeniu
Jeden ma V12 jako weekend car, wiadomo koszty ogromne ale świadomy gościu także szacun o pieniądzach z nim nie rozmawiam.
Drugi ma 3.0d w 11 letnim ...ciągle coś i od razu naprawy w tysiącach, ostatnia naprawa rozszczelnienie silnika 8k z turbo, wtryski mu zostały ale po wakacjach zostawia, pracownik miał i na szczęście pogonił w tamtym roku e91 w 2.0d ... naprawa goniła naprawę w tysiącach...

Pewnie jest mnóstwo ludzi którzy kupi i są zadowoleni ale ta marka nie przekona mnie do siebie nigdy zarówno wyglądem jak i cenami serwisu i części
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2022, 16:44   #6267
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,246
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygląd to sprawa indywidualna, zresztą kto wie, może któregoś dnia zrobią auto, które akurat Ci przypasuje, a może i będzie się śniło po nocach

Natomiast co do kosztów, to trudno się nie zgodzić. Te fajne, wyróżniające się w swoich rocznikach auta z edycji bardzo-nie-bieda-edyszyn rzeczywiście mają osiągi z wyższej półki, przy czym idące zawsze w parze z ceną. A że kiedyś marka celowała w takie wersje to i do dziś myśląc "BMW" kojarzy nam się prędzej 150, 250, 300 czy nawet więcej KM, podczas gdy "Skoda" prędzej rodzi skojarzenie z 1,9 TDi 105 KM czy wręcz 1,2 HTP 54 KM

Sam nie przywiązuje się do marek, ale nie z własnej niewierności, a raczej z niewiary w wierność marki. Mój wujek był wielkim fanem Audi, 25 lat pieścił swoją 80tkę z salonu, była prawie jak nowa, a po niej zakupił nową A6-tkę i zawiódł się srodze. Po pięciu latach ocenił stan auta na porównywalny z 80-tką po 15 latach eksploatacji, przy czym w tym czasie koszty eksploatacji liczone dla sprawiedliwości nie w czystych złotówkach a w wielokrotności pensji okazały się dla A6 znacząco wyższe. A tymczasem używany przez ciocię Swift okazał się być strzałem w dziesiątkę (oczywiście z zastrzeżeniem możliwości wynikających z gabarytów) - nie tylko kosztowo, ale i jeśli chodzi o bezawaryjność, a więc możliwość polegania na nim.

BajDeŁeuj, obecnie turlam się Peugeotem 407 w najlichszej dieslowej edycji 1,6 HDi i w zasadzie chwalę sobie auto Jak mi go żona podbiera, to do głosu dochodzi Fabia 1,2 (wspomniane wcześniej 54 KM), która ma jedną zaletę - przy roku produkcji '04 ma najechane 74kkm, a jest w rodzinie od nowości, z czego moich kilometrów jest z 50% Tu do zrobienia mam jedynie blacharkę - już jestem umówiony ze znajomym szpachlmajstrem i szykuje mi się idealne auto w koszcie jakichś 2, maksymalnie 2,5 k zł (no, jeszcze niedawno 600 zł kosztowały mnie wahacze, końcówki itd, bo to również się degraduje raczej ze względu na wiek niż przebieg) - toż to drobne... A jeśli się mocno wkurzę, to jeszcze wsadzę tu LPG, ale wtedy koniecznie również turbinę z Jelcza
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2022, 22:43   #6268
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ja tak sobie pomyślałem teraz do czego porównał bym moje auto i stwierdzam że to ZOMBIE.
Mówię to też całkiem serio, bo moja Mazda 3 to auto które zrobiło już pod moją nogą ponad 100tyś. km. i nadal nie wyskakuje mi z jakimiś awariami z kapelusza, ale wiadomo blacharka niknie jak śnieg na wiosnę. Niewątpliwie to przykre, ale co poradzić... zapewne dziura na wylot w drzwiach wypadnie a auto nadal będzie mi dupsko wozić do pracy.

Zombie też mają ubytki w obudowie a chodzą... i jak tu nie kochać
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2022, 09:25   #6269
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
ja tak sobie pomyślałem teraz do czego porównał bym moje auto i stwierdzam że to ZOMBIE.
Mówię to też całkiem serio, bo moja Mazda 3 to auto które zrobiło już pod moją nogą ponad 100tyś. km. i nadal nie wyskakuje mi z jakimiś awariami z kapelusza, ale wiadomo blacharka niknie jak śnieg na wiosnę. Niewątpliwie to przykre, ale co poradzić... zapewne dziura na wylot w drzwiach wypadnie a auto nadal będzie mi dupsko wozić do pracy.

Zombie też mają ubytki w obudowie a chodzą... i jak tu nie kochać
Ja bym sie nie martwil drzwiami a dziura we wnece bagaznika
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2022, 13:20   #6270
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No. Drzwi wymienisz całe, najwyżej kolor ci nie podpasuje.
A jak drzwi lecą, obejrzyj dokładnie niżej i głębiej, bo będzie to samo
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czym się zajmuję, co robię? czechoj Off topic 93 17.01.2022 22:15
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.