Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2004, 08:42   #1
paulo1971
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.11.2004
Posty: 1
paulo1971 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Daemon tools manger

Mam obraz płyty DVD z grą "Athens 2004"na twardym dysku w formacie: .B5I - tojest duży plik 1,77 GB oraz mały plik .B5T - 10KB
Mam program daemon tools (ściągnąłem ze strony:www.daemon tools)to jest chyba darmowy program. Utworzył on wirtualny napęd.Zamontowałem w nim powyższy obraz płyty z grą.Zainstalowałem grę.Podczas instalacji nie było problemów.Natomiast nie mogę już jej uruchomić.Gdy ją uruchomiam pojawia się okno z napisem:
"Conflict with disc emulator software detected".Nie wiem w czym jest błąd.Wygląda na to że z tym emulatorem Daemon tools jest coś nie tak(chociaż zamontować obraz płyty , podejrzeć co na niej jest i zainstalować grę mogłem)Poza tym mam jeszcze jeden wirtualny napęd utworzony przez alcohol 120%.Ale one wzajemnie chyba nie przeszkadzają sobie .Próbowałem zrobić też coś programem BlindWrite ale nie znalazłem u niego funkcji żeby można było zamontować obraz płyty w wirtualnym napędzie.Bardzo proszę o pomoc.
paulo1971 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2004, 09:00   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
obraz plyty zabezpieczony
zabezpieczenie sprawdza czy na kompie nie ma zainstalowanych programow emulujacych typu daemon tools, wykrywa go i nie pozwala uruchomic
wyjscia:
- gre nagrac a deamona (i alkohola!) odinstalowac
- sciagnac cukierek
- probowac zmienic nazwe drivera daemona (i alkohola), odpowidnie opcje sa w daemonie, w alku nie wiem bo nie uzywam, najwyzej tez go wywal
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 13:22   #3
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w Alcoholu mozna zmienic nazwe napedu wirtualnego
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 18:24   #4
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Najlepiej wywal wirtuala Alcohola. A w daemonie zmien nazwe napedu, i najlepiej zainstaluj najnowsza wersje bodajze 3.47. Powinno chodzic
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.