Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.06.2005, 17:37   #256
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez /||\aster
Jak w teamcie. Ja mialem nagryware LG 8081B i nigdy nie narzekalem. Kopiowala wszystko, kazdy safedisc sprawdzalem na orginalach np. Th sims. Mi kopiowala ona wszystko (wprawdzie orginaly zabezpieczone safedisciem robila gdzies 4 godz, ale dzialaly dobrze) nie mialem do niej zadnych zastrzezen. Miala wade speed 8x i bez burnproffu, ale i tak zawsze robile image to wiec te rzeczy byly zbedne. Moj kumpel ma (a moze mial bo go od 2 miechow nie widzialem) LG 12x 8 MB buforu i tak samo kopiuje wszystko a CD-rom ten sam kolo ma LG 52x i chodzi jak zloto (widzialem na wlasne oczy). A dlaczego sprzedalem moje LG, otoz bo wyjezdzalem i trafila mi sie bardzo dobra cena za nia 150 zl, to bylo w czerwcu. Wedlug mnie LG to dobra firma. Mowta co chceta.
no to archeologia po całości

dla czego?

dla zasady

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.06.2005, 22:50   #257
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Temat odświerzony, ale może warto wymienić opinie o tak znanej firmie
Więc po kolei - moje doświadczenia z LG (dawniej Goldstar), to
- telewizor Goldstar (rocznik 1992 !)
- 6 - letni napęd CDROM 40x (od dwóch lat u mnie)
- 5 - miesięczna nagrywarka CDRW LG 8526B
A teraz opinie - co do telewizora - ma swoją drobną wadę, która mi jednak nie przeszkadza, pilota w rozpadzie, ale ...jeszcze ani razu nie był naprawiany. I za to - plus dla Goldstar
Napęd CDROM - jak na ten wiek , to trzyma się dobrze, krótki czas dostępu, jednak trochę się grzeje. I czasem zaczyna już niestety odmawiać - ale to chyba wina wieku.
I najnowszy produkt - nagrywarka. Wady - głośna praca, mocno nagrzewa płyty, długi czas dostępu. Zalety - jak na razie nie zniszczyła żadnej płytki, a po za tym ... działa - więcej będę mógł stwierdzić po dłuższym czasie eksploatacji.
I to tyle mojej opinii o sprzęcie LG, z którym mam do czynienia.
Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 01:16   #258
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to się nazywa odgrzany temat
Alinoe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 12:34   #259
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


dolacze sie
NIE NARZEKAM na sprzet LG BO GO NIE MAM

pozdro for @ll i do "kopaczy" tematoof
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 13:49   #260
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zaraz temat wyladuje na smietniku
w LG interesuje mnie tylko jedno - serwis
nie jest to prowokacja - jesli mieliscie z nimi "przyjemnosc" to dajcie znac - bo to istotne czy w razie (oby nigdy) awarii wymieniaja bezproblemowo sprzet na nowy (jak to robi np liteon) czy z upartoscia osla odsylaja ten sam z tymi samymi wadami ale nowym softem (jak np siemens)
opiscie swoje doswiadczenia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 14:07   #261
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Alinoe
to się nazywa odgrzany temat
Czasami tzw. "odgrzane kluski" też są dobre, albo nawet lepsze

Cytat:
Napisany przez nimal
zaraz temat wyladuje na smietniku
Czy to temat tak bezsensowny, że nadaje się tylko na śmietnik ?

Cytat:
Napisany przez nimal
w LG interesuje mnie tylko jedno - serwis
nie jest to prowokacja - jesli mieliscie z nimi "przyjemnosc" to dajcie znac - bo to istotne czy w razie (oby nigdy) awarii wymieniaja bezproblemowo sprzet na nowy (jak to robi np liteon) czy z upartoscia osla odsylaja ten sam z tymi samymi wadami ale nowym softem (jak np siemens)
opiscie swoje doswiadczenia
I to jest dobre pytanie - też chętnie dowiem się, jak działa ich serwis - bo to zawsze może się przydać !
Tylko jedna uwaga - jeśli się nie mylę - podstawowa różnica pomiędzy serwisem LG a LiteOn jest taka, że LG ma "własne" serwisy, a sprzęt LiteOn zwracamy do sklepu i on go dalej przekazuje do ich serwisu.
Pozdrawiam
ro29

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 08.06.2005 o godz. 14:09
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 22:09   #262
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ro29 - liteon jak najbardziej ma tez wlsane serwisy (a dokladniej, jak przypuszczam, bo tak robi 99,9999% firm na swiecie) lokalne serwisy ktore dostaja prawo uzywania loga, prowadza serwis gwarancyjny wystawiajac potem rachunki firmie-matce itd
to o czym piszesz to tylko rodzaj gwarancji - czy jest zalatwiany przez sklep (jak liteon) czy wysylany bezposrednio do serwisu i potem odsylany do klienat - door to door (jak nec)
niekotre firmy prowadza oba rodzaje (np komputronik)

ciagle jednak nikt nie napisal o serwisie lg? bo ze sie nie psuja to nie wieze
swoje kilka litkow juz pare razy reklamowalem - i naprawde za to kocham ta firme - zawsze bezproblemowo dostawalem nowy, taki sam albo lepszy model, z nowa gwarancja - tak trzymac

wiec jak z tymi lucky golstarami
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 22:34   #263
81gucio
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.12.2004
Posty: 46
81gucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś zaniosłem do serwisu nagrywarkę GCE 8240, bo podczas odczytu porysowała mi jedną płytkę CD-RW(nie wiem czy to była wina nagrywarki czy płyty). Nagrywała bez problemów. Po dwóch tygodniach dostałem nową GCE 8400.
81gucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2005, 23:14   #264
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ro29 - liteon jak najbardziej ma tez wlsane serwisy (a dokladniej, jak przypuszczam, bo tak robi 99,9999% firm na swiecie) lokalne serwisy ktore dostaja prawo uzywania loga, prowadza serwis gwarancyjny wystawiajac potem rachunki firmie-matce itd
to o czym piszesz to tylko rodzaj gwarancji - czy jest zalatwiany przez sklep (jak liteon) czy wysylany bezposrednio do serwisu i potem odsylany do klienat - door to door (jak nec)
niekotre firmy prowadza oba rodzaje (np komputronik)

ciagle jednak nikt nie napisal o serwisie lg? bo ze sie nie psuja to nie wieze
swoje kilka litkow juz pare razy reklamowalem - i naprawde za to kocham ta firme - zawsze bezproblemowo dostawalem nowy, taki sam albo lepszy model, z nowa gwarancja - tak trzymac

wiec jak z tymi lucky golstarami
Witam !
OK - racja - głównie to różnica w formie dostarczenia sprzętu.
I każda z tych opcji ma plusy i minusy - sklep może być np. bliżej, ale np. w serwisie można mieć kontakt z konkretną osobą, a nie pośrednikiem w sklepie.
Ale tak naprawdę różnie to bywa
Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.06.2005, 07:36   #265
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@nimal jak miałem jeszcze palarke LG 8480B to zaczeła mi psuć płytki CD-R, CD-RW nagrywała dobrze. Więc zmieniłem firmware ale nie pomogło więc zaniosłem ja do sklepu. A tam ku mojemu rozczarowaniu powiedział, żebym sam ją zawiózł do serwisu LG [który był na końcu mojego miasta lublina] Nie chciałem się kłócić bo bym sobie mógł dłużej poczekać na odbiór. Więc zawiozłem ja do serwisu. Po dwóch tygodniach dostałem ją spowrotem wymieniony został "pickup". Nagrywarke dwatygodnie później sprzedałem. A po 6 miesiącach okazało się, że znowu podła w ten sam sposób

A co do litka to totalnie padł mi egzemplarz 53327S [pierwsze wersje]. Zaniosłem do sklepu. Przyjeli bez żadnego problemu. Po ok dwóch tygodniach dostałem nowiutkiego 5238S. Nie mam z nim żadnego problemu do dzisiaj.

Pozdrawiam
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.06.2005, 12:11   #266
Mily_
Formatowiec...
 
Avatar użytkownika Mily_
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Lokalizacja: PO
Posty: 1,878
Mily_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
narzekam dlatego bo go nie mam
__________________
"Usuń ze swojego słownika słowo problem
i zastąp słowem wyzwanie.
życie stanie się nagle
bardziej podniecające i interesujące"
Donna Watsonon
Mily_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 09:20   #267
Webster_real
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2005
Posty: 1
Webster_real w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG to gówno!!! Jedne wielkie gówno, mam nagrywarke, używam jej bo ma niezłą korekcje błędów. Ale nagrywa w 52x w 4min!!! A mój stary Lite-on którego niestety wymieniłem na szmelc LG nagrywał 2min, a czasem w 1,30min!!! Dlatego LG to gówno!!!
Webster_real jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 09:23   #268
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez Webster_real
LG to gówno!!! Jedne wielkie gówno, mam nagrywarke, używam jej bo ma niezłą korekcje błędów. Ale nagrywa w 52x w 4min!!! A mój stary Lite-on którego niestety wymieniłem na szmelc LG nagrywał 2min, a czasem w 1,30min!!! Dlatego LG to gówno!!!
zaraz klan LG zje cie z ubraniem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 09:46   #269
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Narzekanie na sprzęt LG jest po prostu trendy

Przeciez zawsze ktoś musi byc chłopcem do bicia

A temat popieram jako najodpowiedniejszego kandydata do śmietnika


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 09:53   #270
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a ja tam na LG nie narzekam mam monitor CRT LG Studioworks 55i ma już prawie 8 lat (rocznik 98) i jest nie do zdarcia (odpukać)
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.