Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.09.2002, 18:41   #61
NiEpOkOrNy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika NiEpOkOrNy
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Ziemia
Posty: 81
NiEpOkOrNy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
epol napisa***322;(a)
Lg ma słaba korekcję błędów i to jest podstawowa wada. Kumplowi cdrom po 3 michach zaczął juz nawalać. Taka jest moja opinia.
co do korekcji to akurat lg wedlug mnie radzi sobie dobrze ,gorzej jest z wytrzymaloscia tego sprzetu to ze wiele osob mowi ze padl im lg to nie przesada mialem kiedys lg i sprawa wygladala podobnie ale padl mi tez BTC i samsung
aha cdrom lg 24x (taki z miekka mechanika) to dopiero badziew
jak nie walniesz to nic nie odczyta
za to teraz mam LG!!! 40x na razie sie trzyma tylko strasznie grzeje plyty (mam wolne kieszenie z gory i z dolu)i nawet osiaga czasen 37x
__________________
MaDe By NiEpOkOrNy
NiEpOkOrNy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.09.2002, 20:45   #62
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mnie się właśnie wydawało, że LG ma najlepszą korekcję błędów. Może i ma, ale płyty się odczytują 10 minut (nawet te nowe, bez rys).
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2002, 21:36   #63
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: he, he...

Cytat:
cube napisa***322;(a)
Kupilem sobie kiedys CDROM LG x32 - po 3 tygodniach wyladowal w serwisie! Pan stwierdzil ze siadla optyka i mechanika... dobrze ze obudowa nie wybuchla ;-)
A ja kupiłem sobie kiedyś Cdrom Lg też x32 i chodzi do teraz i bez żadnego problemu czyta wszystkie płytki cd.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 06:34   #64
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mam nagrywrke lg32x juz 8 miesiecy, niedlugo stuknie jej 1000 wypalona plyta (wiem ze to nieduzo, ale ja wypalam tylko dla siebie - handel pozostawam innym) - nigdy nie narzekalem na jej sposob pracy, skopala mi chyba 7 plyt (z czego 4 to moja wina bo chcialem upchnac za duzo), nienagannie zrzuca muzyke EACiem, dobrze ja nagrywa - mam tak sprzet grajacy jak i ucho wystarczajaco dobre zeby to stwierdzic

mam tez DVDlg16x - tu jest zonk - nie udalo mi sie wlaczyc w nim dma (moze to kwestia plyty, moze czegos - ale nie rpzeszkadza mi to wcale)

nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego wiekszosc opini zawartych w tym watku to:
a) wnioski nt LG wyciagane na podstawie STAREGO sprzetu - malo ktora firma dokonala tak duzego skoku jakosciowo/technologicznego przy zachowaniu przystepnych cen, rewelacyjnego serwisu (od reki wymieniaja na nowy, lepszy model) itp. i obecne nagrywarki LG sa co najmniej NIEZLE
b) opnie nt LG wyciagane bez jakiegokolwiek kontaktu z produktami tej firmy - 'bo TEAC jest lepszy', 'bo LG to sprzet dla biedakow' [komentarz ponizej jakiegokolwiek poziomu!] czy powtarzanie utartych frazesow ze LG sie szybko rozpada - dobra, nie jest bardzo trwale, ale komu nagrywarka sie popsula a kto tylko o tym slyszal? - gdybym ja wyciagal opnie tylko na podstawie tego co slyszalem to nigdy nie spojzalbym na Plexa i TEACa

madrze napisal juz ktos przedemna - wiekszosc narzekan na LG wynika z niewiedzy urzytkownika (dma, via4in1, kabelki, aspi...) a ze LG jest/byla isntalowana jako OEM w wiekszosci sprzedawanych w Polsce komputerow to i takich sprzetow jest najwiecej...

a LG 52x to rzeczywiscie downgre'owana kosiarka do trawy...

i nie, nie pracuje w LG
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 07:15   #65
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no dobra jak się już bawimy w te gierki: :
1. miałem w łąpach parę walnietych / mechanika / dvd lg 4x i 8x ale fakt faktem z upływem czasu poprawia się ich jakosć ale i tak nie są brandową marką
2. najlepszym cd lg był model 32x a 52x to wyqr... rozwala płyty i pracuje tak że umarłego obudzi i zwykle zdycha na amen zaraz po gwarancji co zresztą jest typowe
3.cdrw lg też parę walniętych widziałem / a szajsungi to tylko jeden i to dziwnie bo palił tylko na rw a na innych nie chciał/
4. litki też nie sa bez skazy bo awaryjne bywają nad wyraz często / ale to aqrat opinia qpmla nie moja bo ja tylko 2 sztuki takie w łapkach miałem /
5. a żeby było śmieszniej to uzywam szajsunga i jestem z niego bardzo zadowolony/ wypalił już duuuzo płytek i jedyne które nie chodziły to partia / qrde 30 płyt jako podstawki pod piwo bo nie chcieli mi w sklepiku (juz tam nie qpuje) reklamacji uznać / szajsungów 700 z walniętą wastwą odblaskową która to wade dopiero powypaleniu było widać /
6. nie miałem ntomiast w łapkach zadnego walniętego teaca i żaden z moich znajomych nie miał z teacem żadnych problemów
no to by było na tyle
aha, ja jestem uczulony na lg /choć ich monitorki lubię/ i nie lubię szajsunga /ale monitory lubię o moją wypałkę /
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 13:46   #66
DJ_LukBoj
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika DJ_LukBoj
 
Data rejestracji: 02.09.2002
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 119
DJ_LukBoj zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Widze, że temat jest najbardziej popularny na Forum
Moja opinia jest taka, że skoro LG można kupić w miare tanio to trzeba się liczyć równierz że jakość takiego sprzętu nie będzie najwyższa dlatego pretensje osób, które kupiły LG i są z niego nie zadowolone bo nie działa tak jak by się tego spodziewały to niech się zastanowią czy nie lepjej było troche dołożyć i mieć pociecho z porządnego sprzętu (i tutaj wskazówka dla przyszłych nabywców napędów) !!!
A jeśli chodzi o popularność to TAK zgadzam się że LG są najbardziej popularne w Polsce ale też mówie że to się wkrótce zmieni na korzyść najprawdopodobniej LiteOn-ów bo ich cena jest zbliżona a jakośc lepsza !!!

POZDRAWIAM
DJ_LukBoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 00:15   #67
miernik
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Posty: 203
miernik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
BlablableblebleEEEEEE!
miernik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 00:20   #68
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
DJ_LukBoj napisa***322;(a)

A jeśli chodzi o popularność to TAK zgadzam się że LG są najbardziej popularne w Polsce ale też mówie że to się wkrótce zmieni na korzyść najprawdopodobniej LiteOn-ów bo ich cena jest zbliżona a jakośc lepsza !!!
I wiesz co się wtedy stanie ?
Zaczną się posty pt. "Dlaczego narzekacie na sprzęt LiteOn"
A czy jakość LiteOn'ów jest lepsza to się dopiero okaże.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 02:00   #69
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
DJ_LukBoj napisa***322;(a)
Widze, że temat jest najbardziej popularny na Forum
Moja opinia jest taka, że skoro LG można kupić w miare tanio to trzeba się liczyć równierz że jakość takiego sprzętu nie będzie najwyższa dlatego pretensje osób, które kupiły LG i są z niego nie zadowolone bo nie działa tak jak by się tego spodziewały to niech się zastanowią czy nie lepjej było troche dołożyć i mieć pociecho z porządnego sprzętu (i tutaj wskazówka dla przyszłych nabywców napędów) !!!
A jeśli chodzi o popularność to TAK zgadzam się że LG są najbardziej popularne w Polsce ale też mówie że to się wkrótce zmieni na korzyść najprawdopodobniej LiteOn-ów bo ich cena jest zbliżona a jakośc lepsza !!!

POZDRAWIAM
Zgadzam sie z tym. Jezeli komus LG nie pasuje i narzeka to po co go kupowal, niektorzy powieza bo nie wiedzial, ale mogl sie spodziewac tego po cenie, przeciez LG ma najtansze (chyba) sprzety CD-RW & CD-Romy "to co sie mogl kolo spodziewac po takim czyms (to nie moje slowa tylko kumpla z podworka, bo ja tak nie uwazam)", jezeli chcialby miec super szybki i super dobry naped to mogl wybrac najdrozszy w sklepie a nie najtanszy, ale te super dobre i super drogie przeciez tez sie psuja, wszystko sie psuje i zdazaja sie wadliwe sprzety w wszedzie to ktos karte graficzna dostanie popsuta, ramy zwalone, dyski IBM sie przeciez tez psuja, ale wg. to nie wina marki ze sie psuja takie rzeczy, to wina ludzi lub maszyn ktore je skladaja bo schematy tych wszystkich urzaden nie mialy przeciez chyba w planie zeby psuly sie po miesiacu wiem ze moglybyc zle ale nie sadze(jezeli mialy to nie wiem o tym).
Teraz powiecie ze sam sobie w tych postach zaprzeczam, ale ja tego nie robie powyzej byla taka wymyslona historyjka 8) jak niektorzy obgaduja LG. Dj Lukboj ty tego nie zrobiles ty tylko dales przyklad ze skoro komus LG nie pasuje i mu nie dziala tak jakby chcial to mogl sie tego po cenie spodziewac. Ja chyba bede zawsze zwolennikiem LG ja do tej firmy nic nie mam i dzieki niej zawsze mi troche grosza wiecej wpadlo w rece. Ja LG poprostu lubie i sie z moja nagrywara LG zzylem ale niestety musialem ja sprzedac. Sid i inni maja racje ten kto najczesciej narzeka ze do du py sprzet to przewaznie przy nagrywaniu cos zle ustawi albo cos zainstalowac zapomni *******y takie. Ja nie narzekam niby ta 8081b sejf diskow nie obsluguje, ale istnieja Clone CD i Clony, bedzie robilo kilka godzin ale zrobi. Jezeli ktos chce miec dobrze odwzorowane dane to przy imagu nie bedzie uzywal max. predkosci CD-Romu tylko wolniej, powiecie ze maja dobra korekcje bledow i nie trzeba wolniej, to prawda ale zawsze lepiej zrobic wolniej dla pewnosci.
Chyba sam sie juz pogubilem w tym co pisze jezeli cos jest bezsensu to przepraszam.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 16:31   #70
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja kiedys przekonywałem wszystkich że LG jest do bani .
W tej chwili ja osobiście nic niemam do LG ponieważ wszystkie kompy które są pod moją opieką niesą wyposażone w LG(postarałem się o to).
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 17:11   #71
emer74
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika emer74
 
Data rejestracji: 19.07.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 203
emer74 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedys mialem LG 8080B przez ponad 1,5 roku.Wypalilem kilkaset plyt, a zepsulem tylko moze kilkanascie(wiekszosc z mojej winy albo braku doswiadczenia w wypalaniu).Teraz od kilku miesięcy wypalam LG8320B i nie udalo mi sie zepsuc zadnej plytki.A co do trwalosci:nie kupilem nagrywarki na 5 lat,wiec jak mi nie padnie w ciagu 2 lat (bo tyle ma gwarancji) , to ja odpowiednio wczesniej sprzedam i kupie nowa (LG oczywiscie np: LG 52x24x52) .Co sie tyczy cd-roma x52 to przyznaje ze ostatnio zaczyna sie buntowac przy robieniu obrazow plyt a i przy odczycie coraz glosniej steka.
emer74 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 20:20   #72
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
Ja też chce mieć swój post w tym temacie
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 21:19   #73
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Widze ze juz nikomu nie chce sie pisac na temat LG. ja jeszcze sobie powiem jedno. LG RULEZ :-D :-D Szczerze mowiac mi tez juz sie pisac tutaj nie chce.
Ciekawe czy dojdzie do tysiaca.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2002, 22:32   #74
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Ice napisa***322;(a)


I wiesz co się wtedy stanie ?
Zaczną się posty pt. "Dlaczego narzekacie na sprzęt LiteOn"
A czy jakość LiteOn'ów jest lepsza to się dopiero okaże.
Hmmm juz sie okazalo - patrz fora w Stanach i np Niemczech; Liteon zdobyl sobie na swiecie juz raczej dobra opinie.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2002, 23:06   #75
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Plemnik napisa***322;(a)


Hmmm juz sie okazalo - patrz fora w Stanach i np Niemczech; Liteon zdobyl sobie na swiecie juz raczej dobra opinie.
LG też kiedyś taką miał. Chociaż wg mnie jest to naprawde dobry sprzęt.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.