Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.09.2002, 21:47   #76
ender_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Pruszków
Posty: 107
ender_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

A JA mam LG w dupie!!!!!!!!poszedlem do dziewczyny zainstalowac jej Metal Gear Solida orga zeby nam jej brat nie przeszkadzal nam,instalka ruszyla niby nie ma problemu, aż tu wielki huk i plyta pekla, myslalem ze sie na miejscu powiesze.POWIEM ZE CD 52X byl i w czasie 5 miechow, a teraz tylko otwiera sie i zamyka bo juz niczego nie czyta .3 plytki rozwalil gdzie moj NEC DV-5700A nie rozwalil zadnej plytki przez okres 4X dluzszy. co wiecej mam CDeki juz od 8 lat i nigdy nie pekla mi plytka, a tu taki pech - mój MGS . TO tyle mojego narzekania na LG
ender_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.09.2002, 13:34   #77
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
innym słowiem wielki zbłaz i pech.
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 13:49   #78
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
miales pecha niestety. Kiedys mialem graficzna Viper v550 16 mb i odpoczatku sie walila. Poszedlem do sklepu zrobilem burdel (powiedzialem ze wszystko co kupuje w tym sklepie jest zepsute, bo to byla prawda) i od reki dali mi banshee i 200 zl
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 14:27   #79
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
To chyba jest temat mojego zycia:-D :-D :-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 15:50   #80
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ender_pl napisa***322;(a)
POWIEM ZE CD 52X byl i w czasie 5 miechow, a teraz tylko otwiera sie i zamyka bo juz niczego nie czyta
A moj znajomy ma wlasnie cdrom LG 52X i dziala bez zadnego problemu, wszystko czyta i jeszcze zadnych plytek nie rozwalila. Ma tez na drugim komputerze LG 32X i te znie moze na niego narzekac...

Wiec jak to bywa ze sprzetem... Jedni narzekaja bo rzeczywiscie maja problemy a inny tylko o nich slyszelo i maja informacje z ktorejs tam reki.
A czasem sprzet psuje sie.... niezaleznie od naszej (i konstruktorow)woli.
No i bardzo wiele zalezy tez od samego "stanowiska pracy" napedu. Bo jesli mordujemy go zle wywazonymi plytkami i byle jkiej jakosci, bezfirmowymi itd... to nie ma co sie dziwic.
Bo to tak samo jakby do najlepszego mercedesa uzywac najtanszego oleju silnikowego...
Sprzet trzeba sznowac!!!
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 19:58   #81
NiEpOkOrNy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika NiEpOkOrNy
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Ziemia
Posty: 81
NiEpOkOrNy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Stef napisa***322;(a)


No i bardzo wiele zalezy tez od samego "stanowiska pracy" napedu. Bo jesli mordujemy go zle wywazonymi plytkami i byle jkiej jakosci, bezfirmowymi itd... to nie ma co sie dziwic.
Bo to tak samo jakby do najlepszego mercedesa uzywac najtanszego oleju silnikowego...
Sprzet trzeba sznowac!!!
no tak ale z drugiej strony nie bedziesz obchodzil sie ze sprzetem jak z jajkiem ,byle jakie plyty to normalka kazdy (prawie) je stosuje bo sa tanie i jest to duza czesc eksploatacji
w sumie nawet oslawiona zdolnosc lg do niszczenia plytek to moze byc w duzej mierze wina wlasnie tanich pekajacych plyt(via plytki LG_ najwiekszy szajs ,90% peka mi od srodka a mam ich sporo sic!)
zreszta jak ktos ma wypas cd (jakis asus plex teac) to i tak sie nie przyzna ze cos mu sie chrzani a na lg mozna jechac bo jest tanie....
__________________
MaDe By NiEpOkOrNy
NiEpOkOrNy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 20:00   #82
Bagjo_
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Bagjo_
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 195
Bagjo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
lg rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:-D
__________________
A to mój @@@ imejl @@@
Bagjo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 00:07   #83
aDS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 3
aDS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ostatnio musiałem skopiować jakąś spolszczoną gierkę. Podszedłem do niej z nagrywareczką LG x32. Po godzinie zczytała 3% płytki i dalej mieliła błędne sektory. Zirytowało mnie to do tego stopnia, że poszedłem wymienić ją na Liteona. Liteon x24 odczytał płytkę w 3 minuty i zrobił jej idealną kopię. Tak więc wszystko w temacie
Jedyną zaletą LG jest ładny wygląd i cicho chowająca się tacka.
aDS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 00:12   #84
aDS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 3
aDS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do CDromów LGx52. Rzeczywiście przez długi czas w sprzedaży były napędy, które rozwalały płytki. odobno błąd ten został poprawiony miesiąc temu i teraz nie powinno się to zdarzać.
W zeszłym miesiącu w sklepie pod moim blokiem do serwisu przyniesiono 13 napędów LG, które rozerwały płytki. Serwis naprawia takie napędy,lub (w większości przypadków) wymienia na nowe.
aDS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 00:50   #85
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
NiEpOkOrNy napisa***322;(a)


zreszta jak ktos ma wypas cd (jakis asus plex teac) to i tak sie nie przyzna ze cos mu sie chrzani a na lg mozna jechac bo jest tanie....
to prawda kto sie przyzna ze mu padl np. Plextor bo nie wierze w to ze zaden plextor nie padl. Pozniej by bylo miedzy kumplami gadtka co ty zrobiles ze ci padl plextor przeciez on jest taki super (wiekszosc mysli ze jest super bo jest drogi - opinia niektorych moich znjomych) a kazde urzadzenie sie psuje. Tak samo dyski IBM wyprodukowane na wegrzech do du*y a gdzie indziej sa w pozadku.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 12:07   #86
PL
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.08.2002
Posty: 39
PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pl

Jedni chwalą a drudzy narzekają taki Panowie jest życie! :-D
PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 12:08   #87
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
no niestety.
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 12:42   #88
Przemo1980
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 214
Przemo1980 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mojemu kumplowi dwa dni temu wysiadl wlasnie cd-rom LG x52, po kilku miesiacach uzytkowania. Lepiej teraz niz po skonczeniu sie gwarancji. A tak pozatym strasznie mu to "cacko" halasowalo i wogole mialo problemy z odczytem niektorych plytek!
Przemo1980 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 13:40   #89
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
NIe nawidze tego taniego shitu. Do tego serwis LG to jest jakas pomylka. Mialem Lg x40 wylozyl mi sie po 7 miesiacach, dalem do naprawy i naprawili mi tak ze miesiac po skonczeniu gwarancji padl juz na dobre. Potem x48 LG ma moja ciotka, przeczyscilem go bo juz zadnych plyt nie lapal, naped po 1,5 roku jest juz na wyczerpaniu, tylko liczyc dni kiedy sie wylozy do konca. A LG x52 to taki shit jakich malo, o malo co mi plytki ze sterownikami nie rozwalil bo dostal takich wibracji az balem sie ze komputer zaraz wyleci w powietrze. Gowniane na maxa robia te wszystkie tanie shity LG. Bratu kupilem juz CTX x52 naped jest poprostu rewelacyjny i nie widac zadnych oznak zeby mial pasc od 1,5 roku chodzi jak nowy.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 13:44   #90
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

to prawda kto sie przyzna ze mu padl np. Plextor bo nie wierze w to ze zaden plextor nie padl. Pozniej by bylo miedzy kumplami gadtka co ty zrobiles ze ci padl plextor przeciez on jest taki super (wiekszosc mysli ze jest super bo jest drogi - opinia niektorych moich znjomych) a kazde urzadzenie sie psuje. Tak samo dyski IBM wyprodukowane na wegrzech do du*y a gdzie indziej sa w pozadku.
Mialem plextora 40x scsi i dziala do dzisiaj jeszcze u jakiegos kolesia mialem go prawie 2 lata.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.