Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.04.2006, 22:25   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

@andrzejj9
o napełnianiu, a także właśnie regeneracji możesz poczytać tutaj - http://druknet.pl/regeneracja/?mid=27
- podejrzewam, że znajdziesz opis do Twojej drukarki (lub bardzo podobnej).

Pozdrawiam
ro29
Dzięki za linka, chociaż akurat co do napełniania kartridży wątpliwości specjalnych nie mam, bo robiłem to już kilkadziesiąt razy. Raczej jednak kwestią jest zaschnięcie tuszy, a na ten temat na stronie nie znalazłem informacji.

Te uchwyty od razu odsysające tusz są ciekawe, ale w sumie taki sam efekt osiągnie się odsysając troszeczkę tuszu po napełnianiu. Tak więc raczej ciekawy gadżet.


Na razie kartridż schnie, bo po pierwszym 'moczeniu' nic się nie zmieniło, więc wrzuciłem go praktycznie całego do gorącej wody. Zobaczymy, jak teraz..


@ ryba

Temat jest sprzed pół roku, więc pytanie już raczej nieaktualne.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.04.2006, 22:31   #32
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
acha andrzej jeszcze jedna wazna rzecz - miedzy moczeniami lub nawet w trakcie zrob taka rzecz. Urwij troche papieru toaletowego, przyloz do miejsca skad leci tusz i sprobuj "strzachnac" kartridz tak jak termometr. Troche tuszu powinno poleciec na papier. Potem znowu do goracej na pol godziny, znowu strzachnac i do skutku (tylko sie nie zapetl ).

I nie ma chyba sensu wstawiac go do wody CALEGO.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 22:57   #33
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dzięki za linka, chociaż akurat co do napełniania kartridży wątpliwości specjalnych nie mam, bo robiłem to już kilkadziesiąt razy. Raczej jednak kwestią jest zaschnięcie tuszy, a na ten temat na stronie nie znalazłem informacji. (...)
A patrzyłeś w te opisy na przykład ??
http://druknet.pl/regeneracja/?tid=219
http://druknet.pl/regeneracja/?tid=244

A szczególnie w dolne części tych stron - w tym pierwszym linku jest sporo różnych pytań i odpowiedzi dla różnych modeli - może i Twój tam jest ? Wiem, że opis dotyczy ich płynów - a jeśli dobrze pamiętam, to kiedyś przeglądałem właśnie te pytania i odpowiedzi - i sporo ciekawych rzeczy tam znalazłem

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2006, 00:22   #34
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !


A patrzyłeś w te opisy na przykład ??
http://druknet.pl/regeneracja/?tid=219
http://druknet.pl/regeneracja/?tid=244

A szczególnie w dolne części tych stron - w tym pierwszym linku jest sporo różnych pytań i odpowiedzi dla różnych modeli - może i Twój tam jest ? Wiem, że opis dotyczy ich płynów - a jeśli dobrze pamiętam, to kiedyś przeglądałem właśnie te pytania i odpowiedzi - i sporo ciekawych rzeczy tam znalazłem

Pozdrawiam
ro29
Te opisy widziałem już wcześniej, ale że kupno specjalnego płynu raczej mnie nie interesuje, to nie zwróciłem na nie specjalnej uwagi. Na komentarze na dole nie patrzyłem. Może rzucę okiem, chociaż to, co sam zrobiłem, już trochę pomogło, bo kartridż drukuje lepiej. Może mu jeszcze jedną 'sesję' zaimplementuję, to zacznie już w ogóle dobrze działać
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2006, 00:23   #35
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
acha andrzej jeszcze jedna wazna rzecz - miedzy moczeniami lub nawet w trakcie zrob taka rzecz. Urwij troche papieru toaletowego, przyloz do miejsca skad leci tusz i sprobuj "strzachnac" kartridz tak jak termometr. Troche tuszu powinno poleciec na papier. Potem znowu do goracej na pol godziny, znowu strzachnac i do skutku (tylko sie nie zapetl ).

I nie ma chyba sensu wstawiac go do wody CALEGO.
O, prawie przegapiłem ten post. Spróbuję zrobić, jak mówisz. Coś już ruszyło po 'zwykłym' moczeniu, więc może uda się kartridż całkiem uratować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2007, 15:20   #36
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odswiezam temat
Mam urzadzenie zwane dokladniej HP PSC 1315 i problem z tuszami
Sprawa wyglada tak ze na samym poczatku mialem oryginalne kartridze HP 28 (kolor) + HP 27 (czarny). Po kilku miesiacach czarny sie skonczyl wiec postanowilem go zregenerowac.
Poszedlem do firmy zajmujacej sie dopelnianiem tuszy .... dopelnili za 30zl. Uzywalem dopelnionego tuszu przez kilka miesiecy - nagle drukarka przestala drukowac Diody sygnalizuja "sprawdz pojemnik z tuszem"
Poszedlem do tego samego sklepu i powiedzialem ze cos sie zaczelo pierdzielic z tym kardridzem. Zrobili jakis test elektroniki ktory wykazal ze kardridz ma spalona elektronike (tylko jak to mozliwe??) i powiedzieli mi ze trzeba kupic inny zamiennik bo ten pojemnik z tuszem juz sie nie nadaje. Tak zrobilem .... uzywalem kilka tygodni i jest to samo PSC wywala info sprawdz pojemnik z tuszem. Nie moge nawet skanowac
Co mam zrobic w takiej sytulacji ? bawic sie w resetowanie ?
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.