Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.02.2006, 19:28   #1
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dojazdówka w sprayu - do samochodu

Jest na allegro coś takiego :
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=85421253
Jest to dojazdówka w sprayu na wypadek przebicia opony. Czy warto nabyć cos takiego ? jest to skuteczne a równoczesnie nie niszczy opony i umożliwia potem jej naprawę ?

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2006, 19:35   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
działać to działa - przynajmniej to co ja miałem, używałem kilka razy (oczywiście butelka na raz), dojechałem z Niemiec do Warszawy bez problemu, koło od razu jest napompowane, trzeba przejechać jakiś odcinek w miarę wolno, aby się dziadostwo rozprowadziło ładnie; ale wulkanizator potem klnie jak ma naprawić taką oponę

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 18.02.2006 o godz. 19:41
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 19:54   #3
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
1.Naprawa takiej opony jest droższa.
2.Nie można mieć opon napompowanych azotem bo pianka nie stwardnieje
3.Co do wyważania to bzdura.
__________________
Tak, na pewno tak, raczej tak, chyba tak, chyba nie, raczej nie, na pewno nie, nie.
oddwor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 20:28   #4
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Rozumiem,że wulkanizator musi taką oponę potem oczyścić z pianki ? Ciekawostką jest,że niektóre nowe auta (jak czytałem w jakiejśc prasie MOTO) mają mieć takie zestawy zamiast koła zapasowego czy dojazdowego.
Ed - nie pamiętasz nazwy swojego preparatu ?

Skoro już o motoryzacji - a co sądzicie o magnetyzerach ?
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=85769649
Jedynie zabawka, oszustwo czy to coś daje ?

Jabba
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 18.02.2006 o godz. 20:30
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 20:35   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,444
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tu było o magnetyzerach:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=53552
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 20:56   #6
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nowe grande pynto ma zamiast kola zapasowego wlasnie cos takiego.
zamiast dojazdowki moze i sie nada.. ale nie zamiast zwyklej zapasowki.. ktore niesttey sa coraz rzadziej spotykane w samochodach.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 08:32   #7
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stef
nowe grande pynto ma zamiast kola zapasowego wlasnie cos takiego.
zamiast dojazdowki moze i sie nada.. ale nie zamiast zwyklej zapasowki.. ktore niesttey sa coraz rzadziej spotykane w samochodach.
Kia picanto , również ma "zapas " w butelce
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 10:06   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
[...]
Ed - nie pamiętasz nazwy swojego preparatu ?[...]

Jabba
niestety nie pamiętam...dwa razy kupowałem w Niemczech i działały - było to na początku lat '90 kiedy bardzo często tam jeździłem i w tym samym czasie wozili ogromne ilości palet z Polski, o gwoździe na autostradzie było łatwo.

3 sztukę kupiłem w Polsce i pomimo, że leżała kilka lat w bagażniku zadziałała.

za każdym razem kupowałem pewnie co innego, od wielu osób słyszałem, że stosowali te pianki i nikt nie psioczył.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 10:09   #9
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czyli sama zasada zła nie jest - korzystanie z dojazdówki w sprayu, skoro producenci zaczynają ją stosować. Chodzi tylko o to czy zakupiony na Allegro lub w sklepie motoryzacyjnym spray, nie będzie problemem dla wulkanizatora i oczywiście da efekt czyli będzie można przejechać te kilkadziesiąt km do zakładu. Przyznam,że taki spray to kusząca perspektywa "bezpieczeństwa" ( ani sobie ani innym przebić opon oczywiście nie życzę) - perfekcyjnie zmieniałem koło tylko w maluchu (podnośnik niby fatalny a pracował uczciwie). W CC stanowi to dla mnie już większy problem. Podnośnik jakiś taki dziwny...
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 11:04   #10
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko co sie stanie jesli wejdzie nam w oponke jakas blaszka albo sruba...
dotychczas moje "doswiadczenia " w pzrebita opona to zawsze bylo "cos" wbitego w opone....czego recznie wyciagnac sie nie dalo.
wiec juz wole wozic zapasowke.. niz spray + komplet srubokretow,kleszczy i innych wymyslnych rozwiazan, bo jesli mi sie nie uda "zalatac" oponki, to sobie nie pojade,nawet do najblizszego warsztatu.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 17:22   #11
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Zgadzam się,że zapas w postaci opony trzeba mieć bez gadania, jesli to możliwe (producent nam dał). Ale w idei sprayu chodzi mi o ułatwienie życia.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 07:51   #12
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Mam takie cos. Na szczescie nie mialem okazji uzywac

Moj nadworny wulkanizator powiedzial, ze sprawdza sie to. Potem trzeba dodatkowo taka opone wyczyscic.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 08:02   #13
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
zeby nie bylo dylematow czy warto sie pozbyc zapasu zamiast spray proponuje przy okazji przerobic instalacje na gazowa i w miejsce kola wstawic zbiornik
Problem z glowy, teraz nie mamy juz w aucie miejsca na taka opone, no moze @Czołgista by znalazl w swoim pojezdzie.
Tylko po co mu tam opona
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 08:50   #14
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
zeby nie bylo dylematow czy warto sie pozbyc zapasu zamiast spray proponuje przy okazji przerobic instalacje na gazowa i w miejsce kola wstawic zbiornik
Problem z glowy, teraz nie mamy juz w aucie miejsca na taka opone, no moze @Czołgista by znalazl w swoim pojezdzie.
Tylko po co mu tam opona
Mam tak wlasnie w Tikaczu Nie ma miejsca na kolo wiec jest w spray. W samochodzie ojca zapasowka lezy sobie w bagazniku w pokrowcu.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 15:45   #15
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Mam tak wlasnie w Tikaczu Nie ma miejsca na kolo wiec jest w spray. W samochodzie ojca zapasowka lezy sobie w bagazniku w pokrowcu.
W sumie to mialem tak w tic-tacu
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.