Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.06.2015, 14:30   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Drobne 'uszkodzenie' samochodu przez samochód firmy sprzątającej - pytanie

Takie krótkie pytanie. Wczoraj - około godziny 23 - na ulicy, na której mieszkam, usłyszałem jakiś dziwny hałas. Po wyjściu przed dom zobaczyłem, że jest to samochód 'zamiatający' ulicę (tymi takimi okrągłymi szczotkami). Po co, nie wiem (o dbanie o czystość we Wrocławiu nie uwierzę), ale pora zwróciła moją uwagę (było to naprawdę bardzo głośne).

Niestety także coś jeszcze - kilka dni wcześniej na ulicy łatane były dziury - po czym zostało na niej dużo drobnego żwiru. Nawet próbowałem go trochę zamieść w pobliżu miejsca, gdzie parkuję, żeby jakiś odłamek nie wypadł spod koła przejeżdżającego samochodu i nie uderzyl w mój. Nie sądziłem jednak, że ktoś na coś takiego puści taki samochód. Zwłaszcza, że tam stało pełno innych zaparkowanych.

Samochód przejechał w jedną stronę, potem zrobił nawrót i jeszcze raz w drugą - zobaczyłem tylko nazwę firmy (Alba) i wróciłem do domu, jako że w nocy i tak nie mogłem nic sprawdzić. Zrobiłem to rano i choć przez większość dnia pada, więc trudno dokładnie lakier obejrzeć, to już w kilku miejscach zobaczyłem niewielkie uszkodzenia - szczególnie widoczne (głębokie) w jednym. Zbyt wyraźne, żeby machnąć na to ręką. A jako, że staram się dbać o samochód, jest to tym bardziej wkurzające.


Teraz pytanie - jak ktoś miał podobne - sytuacje. Do kogo uderzać? Znalazłem już w internecie namiary na firmę i planuję napisać maila, myślałem tez o wysłaniu podobnego na policję - na razie po prostu żeby został ślad (jeśli dalszy kontakt będzie potrzebny). Mam też AC, więc mógłbym bezpośrednio do ubezpieczyciela i niech on się martwi, ale wiadomo - zniżki (poza tym też uszkodzenia nie są tak duże - przynajmniej te, które do tej pory widziałem - ale są).

Jak sądzicie - co byłoby najlepsze?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.06.2015, 17:03   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zadzwoń na policje, powiedz że zamiatarka uszkodziła Ci samochód, niech spiszą protokół [możesz potrzebować, lub będzie pomocny ] potem do Alby powiedz co i jak [wtedy protokół może byc pomocny ;-) -alba pewnie ma AC ,poda Ci numer polisy no i telefon do ubezpieczyciela i tyle.

Kilka lat wstecz jak uszkodziłem felgę wjeżdżając w dziurę ,wezwałem policje, spisali protokół [o której , z jaką prędkością , przy jakich warunkach] potem poszedłem do urzędu miasta do wydziału dróg i mostów , znalazłem właściciela drogi, potem już z górki - zgłoszenie u ubezpieczyciela drogi ,wycena szkód i wypłata kasy,
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 17:39   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Przy poważniejszym uszkodzeniu to na pewno dobra droga - tu jednak (choć nie do końca dla mnie) - wydaje się to być pierdołą (zbytnią, żeby wzywać policję). Obejrzę jeszcze samochód dokładniej, bo w końcu się przejaśnia, ale wydaje mi się, że na razie po prostu napiszę do Alby i policji, a w międzyczasie zrobię kilka zdjeć (o ile coś na nich wyjdzie, bo rysy - poza jedną - duże nie są).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 17:45   #4
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pierdoła czy nie dla lakierowanie elementu to około 400zł ,chyba że da się spolerować
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 17:49   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W tym elemencie około 600 wzwyż (duży - przebiegający przez 'połowę' samochodu..) - na spolerowanie tego najglębszego nie ma szans (zaraz będę próbował zrobić zdjęcia, jeśli coś wyjdzie to wrzucę).


----
EDIT

Na tyle, na ile widzę reszta to pierdoły - ale to jedno (pierwsze trzy zdjęcia) wkurza.. Drugie widoczne po przyjrzeniu (ciekawe ile takich przegapiłem..)
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-111.jpg   -222.jpg   -333.jpg   -444.jpg  
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 20.06.2015 o godz. 18:06
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 18:46   #6
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
wszystko rozumiem, ale dostałeś kiedyś kamieniem na autostradzie, albo na parkingu nie dupnął Cię nikt nigdy drzwiami? Wiesz ile ja w swoim po bokach mam takich śladów już się pogodziłem. Kup sobie buteleczke lakieru zgodnego z kodem koloru karoserii, buteleczka jak na lakier do pazonokci i zaaplikuj na to. Prawie nie widać.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 19:23   #7
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te uszkodzenia są prawie niewidoczne, ale już trochę za duże, żeby nic nie robić - takie pęknięcia lakieru mają tę wredną cechę, że po jakimś czasie może się pod nimi pojawić rdza. Mają też drugą wredną, może nawet gorszą cechę - przy sprzedaży auta mocno obniżają jego wartość, mimo że są minimalne. Niestety, jak puszka lakieru umiejętnie użyta skutecznie rozprawi się z pierwszym problemem, tak z drugim już na pewno nie...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 19:54   #8
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
wszystko rozumiem, ale dostałeś kiedyś kamieniem na autostradzie, albo na parkingu nie dupnął Cię nikt nigdy drzwiami? Wiesz ile ja w swoim po bokach mam takich śladów już się pogodziłem. Kup sobie buteleczke lakieru zgodnego z kodem koloru karoserii, buteleczka jak na lakier do pazonokci i zaaplikuj na to. Prawie nie widać.
Popieram, szkoda czasu na zawracanie gitary kup buteleczke na zaprawki i sie pogodz z zyciem albo wynajmij garaz, niestety taka zeczywistosc na te pare rysek szkoda zachodu
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 20:02   #9
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
wszystko rozumiem, ale dostałeś kiedyś kamieniem na autostradzie, albo na parkingu nie dupnął Cię nikt nigdy drzwiami? Wiesz ile ja w swoim po bokach mam takich śladów już się pogodziłem. Kup sobie buteleczke lakieru zgodnego z kodem koloru karoserii, buteleczka jak na lakier do pazonokci i zaaplikuj na to. Prawie nie widać.
Walnął - kilka razy. I szlag mnie za każdym razem trafia.
W końcu zacząłem stawać zawsze najdalej jak się da od wszelkich wejść od supermarketów, aby uniknąć tego w przyszłości (i na razie działa). Dodatkowo wykupiłem AC.

Różnica jest taka, że te ślady po drzwiach, czy inne rysy, są znacznie płytsze i na niższej wysokości. Tutaj jest coś praktycznie przy samej szybie, bardzo wyraźnie widoczne i.. kurde - jak pisałem na początku, w sumie to jest drobiazg, ale czemu ja mam ponosić konsekwencje za czyjąś głupotę?
Zawsze zwracam ogromną uwagę na innych, żeby w jakiś sposób nie wyrządzić im szkody i oczekiwałbym tego od innych chociaż w minimalnym stopniu. Ale jeśli już ktoś popełni błąd (każdemu może się mimo wszystko zdarzyć), to niech ponosi tego odpowiedzialność.




Tak w sumie to i tak się cieszę, że tylko te kilka śladów jest... Przejazd tą zamiatarką po ulicy ze żwirem to naprawdę była wybitna głupota.. (ciekawe jak inne samochody)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 20:06   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Te uszkodzenia są prawie niewidoczne, ale już trochę za duże, żeby nic nie robić - takie pęknięcia lakieru mają tę wredną cechę, że po jakimś czasie może się pod nimi pojawić rdza. Mają też drugą wredną, może nawet gorszą cechę - przy sprzedaży auta mocno obniżają jego wartość, mimo że są minimalne. Niestety, jak puszka lakieru umiejętnie użyta skutecznie rozprawi się z pierwszym problemem, tak z drugim już na pewno nie...
I to jest również bardzo istotny argument. Kupiłem samochód ładny, przez ponad rok go szukając i robię wszystko, aby przy odsprzedaży za jakiś czas móc uzyskać dobrą cenę (bo wiem, że za ten model mogę) - w tym między innymi serwisowanie go w ASO, prowadzenie bardzo dokładnej dokumentacji (każdą złotówkę, jaką wydałem - wliczając benzynę) oraz właśnie dbając o stan. Nawet zakładając, że firma zwróci mi pieniądze za lakierowanie eleentu - to też nie jest coś, co nie ma wpływu na wartość samochodu.. (w zasadzie każda taka rysa jest uszkodzeniem w tym sensie nieodwracalnym..)
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg   -2.jpg  
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 20:18   #11
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Te uszkodzenia są prawie niewidoczne, ale już trochę za duże, żeby nic nie robić - takie pęknięcia lakieru mają tę wredną cechę, że po jakimś czasie może się pod nimi pojawić rdza.
Po to zaprawka. Sprawdziłem i działa, nic mi siętam nie robi.

Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
przy sprzedaży auta mocno obniżają jego wartość, mimo że są minimalne.
Jeśli by mi przyszedłtaki gamoń, co nie sprawdzi zawieszenia, pracy silnika, progów, książki serwisowej tylko do lakieru (czyli tego typu odprysków) się dowala to bym mu powiedział idź pan już bo gadasz jak baba...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Różnica jest taka, że te ślady po drzwiach, czy inne rysy, są znacznie płytsze i na niższej wysokości.
Nie wiesz co piszesz, jak palcem przejadę w tym miejscu to mam normalnego wgniota od cudzych drzwi. Pod słońce widać.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 20.06.2015 o godz. 20:20
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 22:25   #12
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jasna dupa ale sie swieci to auto jak psu jajca , ja juz nie pamietam kiedy mylem auto czasami jak sie zona zlituje to umyje albo na myjnie skoczy
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 22:38   #13
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tak jak @andrzejj9,dbam o swojego dupowoza ,zawsze czysty ,pachnac,sprawny i zatankowany , ochoczo zerka i czeka na kolejna jazde :-P
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2015, 23:19   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
a potem rysa bo kto inny ma to gdzieś...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2020, 18:56   #15
jarilitmanen
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.11.2010
Posty: 1
jarilitmanen w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Takie krótkie pytanie. Wczoraj - około godziny 23 - na ulicy, na której mieszkam, usłyszałem jakiś dziwny hałas. Po wyjściu przed dom zobaczyłem, że jest to samochód 'zamiatający' ulicę (tymi takimi okrągłymi szczotkami). Po co, nie wiem (o dbanie o czystość we Wrocławiu nie uwierzę), ale pora zwróciła moją uwagę (było to naprawdę bardzo głośne).

Niestety także coś jeszcze - kilka dni wcześniej na ulicy łatane były dziury - po czym zostało na niej dużo drobnego żwiru. Nawet próbowałem go trochę zamieść w pobliżu miejsca, gdzie parkuję, żeby jakiś odłamek nie wypadł spod koła przejeżdżającego samochodu i nie uderzyl w mój. Nie sądziłem jednak, że ktoś na coś takiego puści taki samochód. Zwłaszcza, że tam stało pełno innych zaparkowanych.

Samochód przejechał w jedną stronę, potem zrobił nawrót i jeszcze raz w drugą - zobaczyłem tylko nazwę firmy (Alba) i wróciłem do domu, jako że w nocy i tak nie mogłem nic sprawdzić. Zrobiłem to rano i choć przez większość dnia pada, więc trudno dokładnie lakier obejrzeć, to już w kilku miejscach zobaczyłem niewielkie uszkodzenia - szczególnie widoczne (głębokie) w jednym. Zbyt wyraźne, żeby machnąć na to ręką. A jako, że staram się dbać o samochód, jest to tym bardziej wkurzające.


Teraz pytanie - jak ktoś miał podobne - sytuacje. Do kogo uderzać? Znalazłem już w internecie namiary na firmę i planuję napisać maila, myślałem tez o wysłaniu podobnego na policję - na razie po prostu żeby został ślad (jeśli dalszy kontakt będzie potrzebny). Mam też AC, więc mógłbym bezpośrednio do ubezpieczyciela i niech on się martwi, ale wiadomo - zniżki (poza tym też uszkodzenia nie są tak duże - przynajmniej te, które do tej pory widziałem - ale są).

Jak sądzicie - co byłoby najlepsze?
Jak się zakończyła sprawa?
jarilitmanen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 15:57
problem z clonem firmy Slysoft JoanaJ Napędy optyczne CD 3 19.12.2003 13:49
Warto na gaz samochod przerobic ? Ormianin Off topic 6 31.01.2003 08:42


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.