Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2003, 19:12   #1
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Duze ilości postów typu @@ Klucz do Clon-a @@ - Antidotum

Moze dla nowych trzeba zrobic test ze znajomości regulaminu na zasadzie ankiety ? - dla moderatorów mniej roboty

prosty ze 20 pytan (na kazdee ze 3 mozliwe odpowiedzi)
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2003, 19:31   #2
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Albo moze maly wykaz tematow za ktore dostaje sie klodki by wystarczyl :cool:
sadze ze nawet testy z 100 pytaniami niewyeliminuja zakazanych postow trzeba poprostu nauczyc ludzi zeby o takie rzeczy niepytali (ew. dopisek "pytac na priv")
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 19:32   #3
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Duze ilości postów typu @@ Klucz do Clon-a @@ - Antidotum

Cytat:
Sniper napisa***322;(a)
Moze dla nowych trzeba zrobic test ze znajomości regulaminu na zasadzie ankiety ? - dla moderatorów mniej roboty

prosty ze 20 pytan (na kazdee ze 3 mozliwe odpowiedzi)

ja na regulamin ..tylko spojrzałem

ale chyba sie nie narażam
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 19:37   #4
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Duze ilości postów typu @@ Klucz do Clon-a @@ - Antidotum

Cytat:
sayan napisa***322;(a)
ja na regulamin ..tylko spojrzałem

ale chyba sie nie narażam
ja przeczytałem regulamin zaraz po tym, ja otrzymałem drugie ostrzeżenie ^_^
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 19:43   #5
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja np nie przeczytalem wcale regulaminu (pewnie sie juz narazam) hehe ale mniej wiecej na wyczucie sie chyba wie czego nie mozna robic nie ?? mam racje czy sie myle ?? tak mi sie to jakos wydaje
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 19:53   #6
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Po prostu przy mailu przychodzącym na skrzynie przy rejestrwaniu powinno być napisane dużymi lterami : TO NIE WAREZ FORUM
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 20:22   #7
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
tomgoo napisa***322;(a)
Po prostu przy mailu przychodzącym na skrzynie przy rejestrwaniu powinno być napisane dużymi lterami : TO NIE WAREZ FORUM
Qrde! NIE?! A ja bylem pewien....
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 20:27   #8
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Co do regulaminu to CZYTAC GO TRZEBA.
Przyznam się ale nie czytałem regulaminu po pierwszym zalogowaniu się na forum i przypłaciłem to ostrzeżeniem wysłanym od moderatora na priva. Teraz prawie znam go (regulamin) na pamięc i powiem Wam (nowym forumowiczom), że znać regulamin to podstawa aby uchronic sie od bananów i tym podobnych owoców.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 20:50   #9
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Qrde! NIE?! A ja bylem pewien....
Hehe
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 21:02   #10
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MacGyver napisa***322;(a)
Co do regulaminu to CZYTAC GO TRZEBA.
Przyznam się ale nie czytałem regulaminu po pierwszym zalogowaniu się na forum i przypłaciłem to ostrzeżeniem wysłanym od moderatora na priva. Teraz prawie znam go (regulamin) na pamięc i powiem Wam (nowym forumowiczom), że znać regulamin to podstawa aby uchronic sie od bananów i tym podobnych owoców.
No co ty, wtedy jeszcze nie bylo regulaminu.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2003, 21:25   #11
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)
No co ty, wtedy jeszcze nie bylo regulaminu.
no własnie na tym sie Thanatos zastanawiałem
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2003, 14:04   #12
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A wydawało mi się, że regulamin jakiś był
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2003, 14:17   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
hmm, tez musze sie przyznac, ze regulaminu jeszcze nie czytalem. Wyszedlem chyba z zalozenia, ze i tak jest tam to, co zawsze, cos jak zgadzanie sie na warunki przy instalacji czegokolwiek, bez czytania tych dlugich wywodow. W ciemno zaryzykowalbym, ze tutaj w regulaminie zabrania sie: spamu, pytani o kody/cracki/seriale itp, przeklinania itp. Ale zaciekawilem sie, chyba zaraz go przeczytam
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2003, 14:21   #14
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
(...) Ale zaciekawilem sie, chyba zaraz go przeczytam
dla ulatwienia masz go ponizej


Regulamin korzystania z Forum oraz Grup Dyskusyjnych (NEWS) w serwisie CDRinfo.pl
(www.cdrinfo.pl).

§ -1-

W serwisie CDRinfo.pl znajduje się Forum dyskusyjne, które jest podzielone na kategorie i podkategorie tematyczne:

§ -1.1-

Kategoria tematyczna Forum - ogólnodostępna, dzieląca się na następujące podrozdziały:

§ -1.1.1-

Ogłoszenia i komunikaty - jest działem wyłącznie do odczytu. Zawiera zbiór podstawowych praw i zasad rządzących Forum, a także inne ważne kwestie i komunikaty omawiające funkcjonowanie samego Forum.

§ -1.1.2-

Propozycje, sugestie, błędy - ma służyć zgłaszaniu opinii, propozycji oraz zauważonych błędów w wyglądzie/działaniu tego Forum.

§ -1.2-

Kategoria tematyczna Dyskusje - dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, dzieląca się na następujące podrozdziały:

§ -1.2.1-

CDR Forum - obejmuje tematykę nagrywania oraz kopiowania płyt CD-R i CD-RW, jak również wszelkie problemy sprzętowe i software'owe dotyczące ww. zagadnienia,

§ -1.2.2-

CDR Zabezpieczenia - obejmuje tematykę zabezpieczeń komercyjnych nośników CD przed wykonywaniem ich kopii bezpieczeństwa,

§ -1.2.3-

DVD/VCD Forum - obejmuje tematykę nagrywania i kopiowania płyt zawierających materiał filmowy,

§ -1.2.4-

Kupię/Sprzedam/Zamienię - jest działem Forum przeznaczonym na zamieszczanie ofert kupna/sprzedaży,

§ -1.2.5-

Off topic - obejmuje wszelkie inne sprawy lub problemy. Można tu zamieszczać posty dotyczące każdego zagadnienia, zwłaszcza nie związane z tematyką CD-R/CD-RW.

§ -2-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl ma prawo otwierania nowych i zamykania istniejących kategorii tematycznych.

§ -3-

Z Forum dyskusyjnego mogą korzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

§ -4-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl dokłada wszelkich możliwych starań aby Forum dyskusyjne działało nieprzerwanie oraz bez zarzutu. Tym samym redakcja serwisu CDRinfo.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niefunkcjonowanie Forum dyskusyjnego lub za jego nieprawidłowe funkcjonowanie.

§ -5-

Forum dyskusyjne służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów oraz informacji posiadanych przez zarejestrowanych użytkowników. Nie toleruje się wprowadzania innych użytkowników w błąd.

§ -6-

Zarejestrowani użytkownicy mają prawo do zamieszczania nowych postów oraz odpowiadania na posty już istniejące.
Użytkownicy niezarejstrowani, tzw. Goście (Guests) mają ograniczony dostęp do Forum poprzez ukrycie niektórych działów tematycznych. W dostępnych dla siebie działach ich prawa ograniczają się wyłącznie do odczytu tematów tam się znajdujących.

§ -7-

Wśród grona zarejestrowanych użytkowników mogą znajdować się użytkownicy (Administratorzy, Moderatorzy) posiadający większe uprawnienia w poruszaniu się po Forum dyskusyjnym z prawem ingerencji w cudze posty oraz prawem usuwania cudzych postów włącznie. Ich zadaniem jest kontrola treści publikowanych przez użytkowników i usuwanie informacji wymienionych w § -8-. Mają oni prawo do karania użytkowników notorycznie łamiących postanowienia niniejszego regulaminu w taki sposób, aby zaprowadzić porządek na Forum dyskusyjnym.

§ -8-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl zabrania użytkownikom zamieszczania i publikowania treści niezgodnych z prawem, reklam, spamu, a w szczególności numerów seryjnych, kluczy programowych, cracków, czy tzw. 'wspomagaczy', 'poprawek', 'łatek' etc. umożliwiających nielegalne użytkowanie komercyjnych aplikacji. Użytkownicy nagminnie nie stosujący się do niniejszego postanowienia mogą liczyć się z konsekwencjami - z czasowym zablokowaniem dostępu do Forum dyskusyjnego oraz wykluczeniem z grona zarejestrowanych użytkowników włącznie.

§ -9-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż użytkownicy mogą w postach zamieszczać odnośniki (hyperlinki) do plików/stron WWW/informacji/etc. pod warunkiemm, że treści do których prowadzą nie są niezgodne z § -5- lub/oraz z § -8- niniejszego regulaminu.

§ -10-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż rejestruje numer IP każdego użytkownika Forum dyskusyjnego przy każdym jego zalogowaniu.

§ -11-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż nikt z Administratorów, Moderatorów ani jakichkolwiek grup użytkowników nie ma dostępu do prywatnych haseł użytkowników. Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje również, że nikt nigdy nie będzie nikogo pytał o prywatne hasło użytkownika. Wszelkie próby zapytań osób trzecich o hasło użytkownika są nadużyciem, o którym należy niezwłocznie zawiadomić administratora serwisu.
W razie zagubienia hasła, możliwe jest jego zresetowanie w systemie. Czynność ta może zostać dokonana wyłącznie przez Administratora na wniosek Użytkownika, po czym system wygeneruje nowe hasło i automatycznie prześle je na email Użytkownika bez udziału Administratora.

§ -12-

Korzystając z Forum dyskusyjnego należy przestrzegać zasady netykiety. Na Forum nie będą tolerowane wypowiedzi, których forma lub treść może sugerować niedostosowanie wiekowo-emocjonalne w jakimkolwiek stadium. Korzystanie z dobrodziejstw internetu ma być przyjemnością, a nie smutną koniecznością czytania pokazów zdolności lingwistycznych co niektórych użytkowników.

§ -13-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności, pośredniej lub bezpośredniej za jakiekolwiek transakcje dokonywane za pośrednictwem Forum lub Grup Dyskusyjnych.

§ -14-

Korzystanie z Forum dyskusyjnego oraz Grup Dyskusyjnych w serwisie CDRinfo.pl oznacza wyrażenie zgody na wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2003, 15:38   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Juz nawet sam znalazlem

Duzo sie wlasciwie w zgadywaniu nie pomylilem
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.