Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.11.2005, 22:27   #1
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
pewna niesmieszno-smieszna historia

to co mnie dzis spotkalo przeszlo wszystko czego moglem sie spodziewac po moim jak sadzilem dobrym koledze piotrku

sprawa wyglada tak - napisze w punktach zeby sie dobrze czytalo

1.piotrek kupuje komputer od naszego kolegi dominika w ktorym byla kosc ram 256 moja ale piotrek o tym nie wiedzial
2.mialem klawiature a4techa bezprzewodowa od kolegi ktory ja chcial sprzedac i dalem/sprzedalem mu za 30 zl przy czym kase mial mi dac jak bedzie mial kase - bylo to we wrzesniu - oczywiscie wlascicielowi klawiatury kase dalem a "kolega" mial mi oddac
3.tydzien temu w sobote dzwonie do niego ze potrzebuje ta kasc spowrotem i slysze zebym to z domikiem zalatwil bo od niego kupowal - mysle sobie o co mu biega jak to moja kosc ale ok moge poczekac - telefon do domina, pogadal z piotrkiem i wszystko wydawalo sie jasne i oczywiste
4.wysylam dzis esa do piotrka nastepujacej tresci i potem zaczola sie cala seria
sms1 "przyjdz w przerwie na piwo i wez moj ram"
odpowiedz na sms1 "jakiej przerwie? ramu ci nie dam bo jest moj i ****"
sms2 "jakie twoje? sa moje a byly tylko u domina w kompie. wez kase dla mnie jak masz bo potrzebuje" jak widac napisalem "jak masz"
odpowiedz na sms2 "mozesz sobie jutro po ta ***ana klawiature przyjsc bo jak nie przyjdziesz to ja *******ne za okno a ramow za **** nie dostaniesz i wypierdalaj" jak widac nie dotarlo "jak masz" i jak widac ton tej sms'owej konwersacji byl niemily z jednej strony
no i w tym momencie zrobilem cos czego nigdy w zyciu nie spodziewalem sie ze zrobie, nie mniej jednak sytuacja mnie do tego zmusila gdyz ten ram jest mi bardzo potrzebny. zadzwonilem do mamy piotrka i powiedzialem tak "a czy moglaby mu pani powiedziec jak wroci bo nie moge sie do niego dodzwonic zeby mi przyniosl moj ram bo jest mi on bardzo potrzebny,jest to bardzo pilna sprawa, on bedzie wiedzial o co chodzi" nie powiedzialem jej ze nie chce mi tego oddac i nie przedstawilem sytuacji tak jak miala ona miejsce, jest to delikatny sposob, no ale jak to zostalo przez nia przedstawione lub tez przez niego odebrane to juz nie wiem
no ale wrocmy do smsow
tym razem od niego "a co wjedziesz mi na chate strach sie bac" nie wiem do czego on odpisal bo raczej nie na mojego smsa
i kolejny od niego "pozal sie mamie"
i moja odpowiedz "twojej? juz to zrobilem. nie chciales oddac w normalny sposob to oddasz w inny. nie mam czasu na zabawe w kotka i myszke bo jest mi ten ram potrzebny"
po 20 minutach dzwoni "klawiature i ram masz na skrzynce" no to zeszedlem na dol po "paczke"
po chwili dostaje sms "zadzwon do mamy wszyscy sie z ciebie teraz napierdalaja od xxxx po xxxx" szczerze mowiac zwisa mi to co inni mysla tylko ciekawi mnie sposob w jaki przedstawil to tym "innym"
no i oczywiscie zripostowalem "juz ci powiedzialem ze nie mam czasu na zabawe. a co mysla mysla inni to wiesz gdzie mam bo mnie znasz. moze mielismy sie bic o 50zl? rusz glowa czasem" dalej pisalem grzecznie ale krew mnie juz zalewala
no i dostalem kolejnego cudownego smsa "mama mnie uczyla zeby nie ruszac gowna bo smierdzi a za scierwo nie mam zamiaru isc siedziec" ja rozumie ze jak ktos bylby mi winien kilka tysiecy zlotych i nie chcial oddac to mozna go postraszyc czy nawet uzyc lekkiego argumentu sily ale o 50 zl? gosc ma jakies chore wyobrazenie o swiecie
no i kolejny odemnie a w zwiazku z tym ze goscia sie wogole nie boje bo i nie ma czego to napisalem mu tak "napisz jeszcze cos ciekawego. nie jestes taki mocny jak ci sie wydaje" zapalem trzeciego papierosa pod rzad wiec juz ojciec wyczail ze cos jest nie tak ale nic mu nie powiedzialem
i odpowiedz "to sie ****a przekonasz"
to znow grzecznie odpisalem i spytalem "w sadzie?"
i chyba pierwsza grzeczna aczkolwiek w niemilym sensie odpowiedz "musialbym byc toba"
i to jest moj ostatni sms do niego ale nie ostatni jego do mnie "ty nie jestes mna a ja nie jestem toba i wszystcy sa szczesliwi. ale teraz przynajmniej wiem CZYM ty jestes"
no i teraz gwozdz programu ktory doszedl w sztukach ilosci dwoch "wypierdalaj ty ***any w dupe ***any ***** w*******e ci tak ze wyladujesz w szpitalu jak cie spotkam jestes zwyklym s****ysynem i napluje ci w twarz a twojemu ojcu powiedz zeby sobie w dupe wsadzil ta robote bo jego tez *******e i niech wypierdala jak najdalej zebym was nie ogladal bo was obu posle na intensywna"

tekst orginalny z powtarzajacym sie slownem "***any"

i tak oto okazalo sie jakiego mam naprawde kolege ktorego jak pisalem wczesniej uwazalem za jednego z moich lepszych, sadze ze nie skonczy sie tylko na koncu kontaktow tylko z ta osoba bo jak znam zycie to innym tez cos nawciska do glowy, no ale czlowiek uczy sie na bledach a na postepowanie takich ludzi nie mamy wplywu niestety
przestrzegam tym tekstem innych przed swoimi znajomymi

zastanawiam sie rowniez czy nie oddac sprawy do sadu zeby sytucja sie nie powtorzyla
- grozby karalne pod moim adresem i mich bliskich
- ublizanie co tez jest karane w naszym kraju

nie chce na tym zarobic bo nie chce za to pieniedzy chce tylko zeby przeprosil mojego ojca za grozby pod jego adresem - ale mam powazny dylemat czy to wogole zrobic

mozecie cos doradzic i skomentowac cala sytuacje?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2005, 23:49   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,527
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten koleś jakiś psychiczny jest najwyraźniej, skoro tak zareagował (kogoś mi przypomina... ).

Ciesz się, że Cię tylko na tyle trafił, chociaż wiem, że to marna pociecha.

Nie od dziś wiadomo, pożycz coś komuś, stracisz przyjaciela.

Co za życie...
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 23:52   #3
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ale ja tego jemu nie pozyczalem tylko porzedniemu wlascicielowi tego komputera, ktory teraz tez jest przeciwko mnie
ale z drugiej strony teraz wiem jakich "kolegow" mialem
osobiscie uwazam ze skarzenie czyjejs mamusi to glupota tylko sek w tym ze ja sie nie poskarzylem ze on mi tego nie chce oddac tylko powiedzialem cos zupelnie innego
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 23:54   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,527
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
[...] z drugiej strony teraz wiem jakich "kolegow" mialem
Właśnie to miałem na myśli.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 06:37   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak dla mnie to sytuację można było od początku "normalnie" rozwiązać, bo było to po prostu nieporozumienie. Zachowanie kolegi było zdecydowanie nie w porządku i tu w ogóle nie ma się nad czym rozwodzić, ale ty też (jak dla mnie - ale nie ma to być krytyka) mogłeś trochę bardziej chcieć rozwiązać ten problem.

To, co ja zrobiłbym od początku, to nie pisał głupich sms-ów o coraz bardziej agresywnej treści, tylko po prostu poszedł porozmawiać twarzą w twarz. Zwłaszcza jeśli to kolega i to dobry (przynajmniej do tej pory), to chyba nie ma problemu, żeby wszystko sobie normalnie wyjaśnić.


Nie zmienia to jednak faktu, że pieniądze, nawet małe, w pewnych sytuacjach bardzo zmieniają ludzi i można się na tym bardzo przejechać i rozczarować. Jeśli jest to tego typu sytuacja, a wszystko na to wskazuje, to współczuję, bo nie jest to nic przyjemnego.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 07:20   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przez złą interpretacje SMS już nie jedna przyjaźń się skończyła, co nie zmienia faktu, że kolo takimi bluzgami udowodnił jedno - jest bobkiem, który wypadł spod koziego ogona.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 07:31   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
niektorzy nie sa warci, zeby tracic czas na zadawanie sie z nimi
nie raz w zyciu zmienisz jeszcze znajomych, wiec sie nie martw - zmienisz szkole czy pojdziesz na studia i bedziesz sie z tego smial pewnie opowiadajac przy piwie, albo zupelnie o tym zapomnisz

historyjka z moralem z tego co piszesz nie zszeedles do jego poziomu, co sie chwali
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 09:47   #8
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Jak dla mnie to sytuację można było od początku "normalnie" rozwiązać, bo było to po prostu nieporozumienie. Zachowanie kolegi było zdecydowanie nie w porządku i tu w ogóle nie ma się nad czym rozwodzić, ale ty też (jak dla mnie - ale nie ma to być krytyka) mogłeś trochę bardziej chcieć rozwiązać ten problem.

To, co ja zrobiłbym od początku, to nie pisał głupich sms-ów o coraz bardziej agresywnej treści, tylko po prostu poszedł porozmawiać twarzą w twarz. Zwłaszcza jeśli to kolega i to dobry (przynajmniej do tej pory), to chyba nie ma problemu, żeby wszystko sobie normalnie wyjaśnić.


Nie zmienia to jednak faktu, że pieniądze, nawet małe, w pewnych sytuacjach bardzo zmieniają ludzi i można się na tym bardzo przejechać i rozczarować. Jeśli jest to tego typu sytuacja, a wszystko na to wskazuje, to współczuję, bo nie jest to nic przyjemnego.
ale jak inaczej? przeciez grzecznie pisalem zeby oddal a final znasz

Cytat:
Napisany przez nimal
niektorzy nie sa warci, zeby tracic czas na zadawanie sie z nimi
nie raz w zyciu zmienisz jeszcze znajomych, wiec sie nie martw - zmienisz szkole czy pojdziesz na studia i bedziesz sie z tego smial pewnie opowiadajac przy piwie, albo zupelnie o tym zapomnisz

historyjka z moralem z tego co piszesz nie zszeedles do jego poziomu, co sie chwali
ja jestem raczej opanowany ale poprostu to zachowanie wyprowadzilo mnie z rownowagi jak malo kiedy co nie znaczy ze trace kontrole nad tym co mowie i robie ale on jak widac nie

nie sadze tez ze chec takiego postepowania wynikala z tege ze mial mi zaplacic 30 zl czy tez oddac ram wart z 50zl - ale nie moge dojsc jaki moglby byc inny powod
postanowilem ze do sadu nie ide
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 09:57   #9
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
idiotami nie ma co sie wkurzać bo jest ich tylu że byś nic nie robił a tylko sie martwił.
pociesze Cie tym: mój sąsiad "nadał" na mnie na policje, gdyż jak powiedział słucham jakiejś satanistycznej muzyki i pewnie w domu odstawiam jakiś niechrześcijańskie rytuały, które go oburzają i nie ma zamiar tego znosić. a ze nie był u mnie nigdy w domu to już inna kwestia
a co zrobiła policja? przyjechała do mnie by stać na strazy praworządności. nieźle sie zdziwili jak zobaczyli ze jestem w garniaku mieli farta bo akurat wychodziłem na egzamin. wiec tylko sie uśmiechnęli i sobie poszli
reasumując
na pohybel kretynom
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 10:07   #10
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
no to mnie zaskoczyłeś,
Ale tak jest.
Kiedyś nawet była taka ciekawa kreskówka w TV.
klient coś porzycza sąsiadowi, czeka grzecznie, jakiś , czas , potem prosi by oddał jego rzecz, a sąsiad jeszcze ma pretensje że przecież jest u niego i nic się z tym nie stanie.
Na koniec lecą jak u Ciebie różne słowa.
I sąsiad oczywiście czuje się urażony bo ktoś zabrał "jego" rzecz
Aż boję się myśleć co jest z moim dyskiem - czy jest jeszcze mój i kiedy go odebrać.
Chodzi u kogoś juz 2 latka
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 10:30   #11
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a ja nie mam juz "kolegow" pod blokiem
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 10:38   #12
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
koleś mi wisi 80 zeta od pół roku.
tak się składało, że nigdy nie miałem czasu po to iść, bo mieszka na niezłym zadupiu.
ale po przeczytaniu twojego tekstu, chyba się przejadę.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 11:38   #13
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja był złożył pozew. Nauczy się trzymać jezyk za zębami.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 11:48   #14
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
za pozno - skasowalem juz sms'y
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 12:02   #15
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@demek

jeśli to jakiś "cieć" to weż jakiś pręt i baseball daj drugiemu kumplowi. (nie będzie używania siły) zapukaj do drzwi (zapewna matka lub ojciec otworzy) powiedz ze pani/pana syn ma niewyjaśniona psrawe, policja juz wie itd. i przyszlismy ja zalatwic skutek ? zaraz ram dostaniesz a i polec sie ze obrazal twego ojca niedosc ze dostanie sie mu od rodzinki to jeszcze bedzie siara POSKUTKUJE!
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.