Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.05.2005, 17:27   #31
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja to mam w totka takie szczęście, że kilka razy nie trafiłem ani jednej liczby z kilku zakładów. muszę teraz robić tak: wypełniam kupon normalnie, alę go nie daję, mam na nim liczby których nie będzie wypełniam drugi bez nich i gram ^_^. he! mam system!!!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.05.2005, 17:32   #32
Skubi
Guru
 
Avatar użytkownika Skubi
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 1,208
Skubi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Skubi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dzis miałem kolosa.
Wracając do domu autobus zrąbał sie na zadupiu wracałem godzine, a normalnie wracam. ok 20 minut:/
__________________
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
ADuC841+FT245BM
Skubi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 17:39   #33
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ja to mam w totka takie szczęście, że kilka razy nie trafiłem ani jednej liczby z kilku zakładów. muszę teraz robić tak: wypełniam kupon normalnie, alę go nie daję, mam na nim liczby których nie będzie wypełniam drugi bez nich i gram ^_^. he! mam system!!!
musze tak zaczac grac
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 18:57   #34
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Piątek 13 zaczął sie dla mnie wczoraj wieczorem jak CDRinfo przestało być widoczne dla mojego kompa, nie pomagało proxy ani inne kombinacje, wszystkie inne stronki hulały sobie w najlepsze.
Dziś rano bez poprawy, dopiero teraz jest OK.

Przesądny nie jestem, zawsze przecież można odpukać.


BTW dużo ludzi dziś robi formata:



A ja chyba jutro formacik.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:13   #35
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
A ja raczej nie należę do ludzi przesądnych ***8211; i gdyby w kalendarzu WITAJ2000, który mi się uruchamia z włączeniem komputera, nie było to specjalnie zaznaczone, to może bym nawet nie zauważył
A co do Lotto ***8211; kiedyś trochę grałem, ale szczęścia raczej często nie miałem i aktualnie ograniczyłem się do sporadycznego wysyłania zakładów.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 13.05.2005 o godz. 19:15
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:16   #36
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
BTW dużo ludzi dziś robi formata:



A ja chyba jutro formacik.
Od dziś nienawidze "piątków trzynastego"
2 razy instalowałem system, 2 razy wklepywałem z klawiatury słynne format c:
2 razy robiłem obraz partycji systemowej bo za pierwszym razem gdy Acronis wskazywał ETA 7sec zgasło światło
ehh
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:35   #37
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak to mówi mój znajomy: "Nie jestem przesądny, to podobno przynosi pecha"
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:36   #38
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
Od dziś nienawidze "piątków trzynastego"
2 razy instalowałem system, 2 razy wklepywałem z klawiatury słynne format c:
2 razy robiłem obraz partycji systemowej bo za pierwszym razem gdy Acronis wskazywał ETA 7sec zgasło światło
ehh
Witam !
Zdarza się - nie tylko w piątek trzynastego
Też chyba z rok temu robiłem reinstalkę dwa dni i chyba nawet trzy razy format c:
A u mojego Wuja miesiąc temu po reinstalce Neostrada zainstalowała się z błędem i za nic nie szło ją odinstalować czy odpalić - i skończyło się na ponownym format c:
Takie to uroki windowsów
Pozdrawiam
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:39   #39
rynek89
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika rynek89
 
Data rejestracji: 13.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 220
rynek89 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dzis mam fajny dzionek
juz po formacie c: i obyło się bez niespodzianek
__________________
Szukasz nowych wrażeń...





rynek89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:55   #40
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rynek89
dzis mam fajny dzionek
juz po formacie c: i obyło się bez niespodzianek
A ja nie musziałem robić formata c: i nic się na to nie zanosi
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 20:17   #41
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
NIE JESTEM PRZESĄDNY Jechałem dzisiaj rowerem na chama się wepchałem mało co tir mnie nie rozjechał niezauwazyłem go pozatym mam to w dupie w mojej miejscowości jak mnie widzą stare babcie jadącego na rowerze przeżegnują się uważam tak i tak kiedyś trzeba umrzeć extreeemalne sporty to moja pasja a piątek 13?? to piękny dzień mi przynosi zawsze szczęscie
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 20:44   #42
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hehe, no ja raczej nie jestem przesadny, bo w piatek 13 sie... urodzilem
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 22:10   #43
atlas
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.04.2005
Posty: 27
atlas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzisiaj to nie którzy maturkę piszą hehe , chyba z biologi :d Oby winików nie poznali równierz 13, albo powtórki z rozrywki nie mieli 13 stycznia :d
atlas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 23:42   #44
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
czy jest ktoś przesądny?
JA, ale w takim sensie, że zagrałem dzisiaj w multilotka
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 23:49   #45
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hehe! no i stało się - padł mi Firefoks.

wyświetlał na dole szeroki pasek z jakimś bełgotem w htmlu.

reinstalka - to samo :\

dopiero z danych aplikacji wywaliłem cały folder mozilli i pomogło

ale jestem szczwany i miałem kopię sprzed 2-3 tygodni a zakładki wyeksportowałem więc praktycznie bezstratny zwał
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.