Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.09.2005, 15:01   #16
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Radzko podpinalem monitor, chociaz niedawno podlaczalem do niego kilkakrotnie innego kompa, moze wtedy cos sie przelamalo.
Jezeli znowu przeskoczy kolor, to poruszam kabelkiem i zobacze czy cos sie zmieni
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.09.2005, 10:06   #17
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no ja mam w jednym monicie tak...ze kabel jest przy wtyczce...rzadko go wypinalem ale jak wyciaglem kompa to on sie rozciagal, kurczyl...to pewnie od tego...teraz nie mam problemu bo mam inny monitor (a kabel pewnie masz na stale w monicie nie?)
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2005, 21:49   #18
Don Laser
laser nieskalibrowany
 
Avatar użytkownika Don Laser
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 303
Don Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus
hejka
Od jakis dwoch tygodni zaczelem miec problemy z monitorem Likom L503X, po kilkudzieseiciu minutach od wlaczenia kompa i monitora, zaczyna mi się zmieniac kolor obrazu, wszystko staje sie zolte lub blekitne. Podejzewam, ze jakis podzespol w monitorze sie wypala, moze ktos wie co to moze byc i czy wymiana tej czesci jest kosztowna i lepiej jest zakupic nowy monitor?
Mozliwe , że degauss (odmagnesowanie) jest jakims rozwiązaniem, ale wygląda to raczej na to że działa (elektronowe) w kineskopie swojego zywaota powoli dokonują.
Kolory które podałes , ...jakieś dziwne tzn żaden z podstawowych RGB .
Jeśli to miałbyby być jakiś zimny lut ( w co nie wierzę) to naprawa mało kosztowna, co do pozostałych IMO raczej naprawiac się nie opłaca , - chyba czas na nowy

Co do problemu autora topicku - ja miałem podobne objawy w SyncMasterze 152N, okazało się że to coś z przetwornica zasilania, był na gwarancji to i naprawili, nawet przyjechali, zabrali i przywieźli z powrotem. efekt końcowy tego mrugania był taki , że już..... nic nie mrugało - ciemny ekran.
Nie chcę Cię straszyć , ale jeśli jest na gwarancji to nie masz na co czekać - może przetwornice w Samsungach jakis feler miały

Ostatnio zmieniany przez Don Laser : 20.09.2005 o godz. 21:54
Don Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2005, 22:09   #19
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Skotnik
Pisalem wczesniej...
Podlaczylem monitor do drugiego kompa i dzialal OK.
Podlaczylem inny monitor do mojego kompa tez bylo OK.
Wyglada to jak by ta karta i ten monitor nie pasowaly do siebie.
Ale wiem ze pasuja bo przed formatem mialem ten zestawik juz rok i nie bylo takich pronblemow. Co do DirectX to chyba sa... bo gdy chcialem zainstalowac nie bylo takiej opcji i tak samo gry nie prosza o DirectX wiec mam 9.0c
mi to wyglada na jakies zaklocenia polem magnetycznym... w biurze mialem taki przypadek, stal moniotor i co jakis czas zlatywaly mu kolory w rogi ekranu... rozmagnesowanie i ok, potem powtorka z rozrywki, okazalo sie ze pod stolikiem jedna z pracownic trzymala sobie stara torebke na kosmetyki zapinana na magnes, wiem ze moze to znikome ale jednak wplyw byl
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2005, 17:35   #20
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No to powracam z problemem, jednak nie moim a kuzynki
Nie wiem co mogło się stac z jej monitorem, ale coś jest nie tak. Kiedy monitor podłączony jest do kompa i komp zostanie włączony to monitor się nie włącza, kiedy zaś go odłącze to na ekranie zostaje wyświetlkony komunikat no signal. Po kolejnym podłączeniu monitora do karty graficznej zostaje on natymiastowo wyłączony (tzn. zapala się pomarańczowa lampka spoczynku).
Czym może być spowodowany ten problem, który wystąpił niespodziewanie?
Dzieki za odpowiedzi...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2005, 17:41   #21
Don Laser
laser nieskalibrowany
 
Avatar użytkownika Don Laser
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 303
Don Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Metodą eliminacji IMo trzeba dość, czy monitor , czy karta . Podpiąć inną grafikę, ew, podpiąć monitor do innego kompa.
Don Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.