Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.08.2004, 21:43   #61
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kiedys zdarzalo mi sie, losowo i nie wiem dlaczego, ze trafial mi sie low ID na sdi i wtedy zawsze razor mnie wywalal, ostatnio zawsze mam high wiec nie mam jak sprawdzic. Mozliwe ze to zalezy od ustawien serwera razora i cos sie ostatnio zmienilo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.08.2004, 00:30   #62
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Kiedys zdarzalo mi sie, losowo i nie wiem dlaczego, ze trafial mi sie low ID na sdi i wtedy zawsze razor mnie wywalal, ostatnio zawsze mam high wiec nie mam jak sprawdzic. Mozliwe ze to zalezy od ustawien serwera razora i cos sie ostatnio zmienilo.

Nieraz tak się dzieje, ale to tylko NIERAZ wtedy wystarczy jeszcze raz się połączyć i będzie looz
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 08:39   #63
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Może jakiś ognio-murek przeszkadza?
Nie wiem co przeszkadza ale na pewno nie firewall
Ściągnołem mułka bez modów przerzuciłem katalog config i poszło normalnie, ale szkoda bo u mnie na modzie Siwka chodził lepiej
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 09:50   #64
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No, to masz przyczynę. Każdy moder pisze, że trzeba robić czystą instalkę. Zostawić tylko crypt.key i preferences.met - piszę z pamięci, więc mogę coś pokręcić, ale preferences.ini trzeba wywalić i ustawić wszystko od nowa.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 10:55   #65
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
No, to masz przyczynę. Każdy moder pisze, że trzeba robić czystą instalkę. Zostawić tylko crypt.key i preferences.met - piszę z pamięci, więc mogę coś pokręcić, ale preferences.ini trzeba wywalić i ustawić wszystko od nowa.
Hmm no niby masz rację ale ten mod siwka chodził mi trochę czasu i po urlopie już nie chciał chodzić tak jak przed , chociaż ja mogłem pobierać ale inni odemnie nie
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 11:33   #66
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Nieraz tak się dzieje, ale to tylko NIERAZ wtedy wystarczy jeszcze raz się połączyć i będzie looz
Owszem zdarzalo sie to NIERAZ i rzadko, ale najczesciej wtedy nie wystarczalo powtorne polaczenie zeby dostac high ID. Sprawe gruntownie zalatwial zawsze restart kompa. No ale to czasy przeszle.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 14:14   #67
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam takie pytanie. Czy jednoczesne podłączenie do sieci eD2k i Kad wpływa na transfery? Na zdrowy rozum powinno dodatnio, w końcu to więcej źródeł, ale jak zauważyłem to u mnie przy takim ustawieniu eMula to mam jakoś mniejsze transfery. Może powinno wybierać się tylko jeden sposób ściągania?
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 19:54   #68
raptor123
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika raptor123
 
Data rejestracji: 27.08.2002
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 692
raptor123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez _Neoo_
A ja mam takie pytanie. Czy jednoczesne podłączenie do sieci eD2k i Kad wpływa na transfery? Na zdrowy rozum powinno dodatnio, w końcu to więcej źródeł, ale jak zauważyłem to u mnie przy takim ustawieniu eMula to mam jakoś mniejsze transfery. Może powinno wybierać się tylko jeden sposób ściągania?
Wpływa na transfery, bynajniej u mnie.
Też myślałem ze włączenie kademli spowoduje wzrost transferów, ale po przeczytaniu wielu artykułów natknąłem się na to, iż trzeba włączyć kademlie ale wyłączyć jej port UDP. Wykonałem tak i transfery sie poprawiły, bo kademla umożliwia zdobycie większej ilości źródełl, ale zżera troche transferu na zyskanie tych źróełek.
Pozdr
__________________
piszcie tutaj

raptor123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 21:22   #69
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez raptor123
Wpływa na transfery, bynajniej u mnie.
Też myślałem ze włączenie kademli spowoduje wzrost transferów, ale po przeczytaniu wielu artykułów natknąłem się na to, iż trzeba włączyć kademlie ale wyłączyć jej port UDP. Wykonałem tak i transfery sie poprawiły, bo kademla umożliwia zdobycie większej ilości źródełl, ale zżera troche transferu na zyskanie tych źróełek.
Pozdr
Hmm...u mnie przy wyłączonym porcie UDP kademla wogóle nie chce sie łączyć, cały czas ma status Podłączanie (czy jakoś tak) i są same zółte i czerwone kropki. Gdy ten port włączę zielone pojawiają siępraktycznie zaraz po włączeniu muła. Na razie chyba pochodzi w tych ustawieniach, jak nic się nie zmieni to będę kombinował dalej.

EDIT: No i jeszcze jedno pytanie Przy źródłach mam pewne liczy np. 377/394+3 no i o ile wiem co znaczą te pierwsze to o co chodzi z tą pogrubioną przeze mnie liczbą? (+3) Najpierw myślałem że tak program pokazuje ile żródeł ma z serwera a ile z kademili, ale niestety ta teorai okazała siechybiona, ma ktoś jakieś pomysły?
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo

Ostatnio zmieniany przez _Neoo_ : 19.08.2004 o godz. 21:41
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 22:20   #70
raptor123
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika raptor123
 
Data rejestracji: 27.08.2002
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 692
raptor123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez _Neoo_
Hmm...u mnie przy wyłączonym porcie UDP kademla wogóle nie chce sie łączyć, cały czas ma status Podłączanie (czy jakoś tak) i są same zółte i czerwone kropki. Gdy ten port włączę zielone pojawiają siępraktycznie zaraz po włączeniu muła. Na razie chyba pochodzi w tych ustawieniach, jak nic się nie zmieni to będę kombinował dalej.

EDIT: No i jeszcze jedno pytanie Przy źródłach mam pewne liczy np. 377/394+3 no i o ile wiem co znaczą te pierwsze to o co chodzi z tą pogrubioną przeze mnie liczbą? (+3) Najpierw myślałem że tak program pokazuje ile żródeł ma z serwera a ile z kademili, ale niestety ta teorai okazała siechybiona, ma ktoś jakieś pomysły?
No i właśnie chodzi żeby się nie łączyła, nie zabiera cennego transferu. Nie sprawdzałęm u siebie tych czerwonych i żółtych kropek.
Co do tych liczb to wydaje mi się, że pierwsze to to ilu źródeł się połączył, drugie to ilośc źródeł które znalazł (max ilość połączeń na plik), a trzecie to ile źródeł na serwerze do których się podłączył lub jest to ilość źródeł na kademli do których się podłaczył (ale nie jestem tego pewien).
Pozdr
__________________
piszcie tutaj

raptor123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 15:32   #71
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Te +3 nie mialo być w (3)?? To by była ilość źródełek z jakich ciągnie dany plik.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 16:38   #72
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Te +3 nie mialo być w (3)?? To by była ilość źródełek z jakich ciągnie dany plik.
Wszystko zależy od wersji eMule ja mam akurat w wersji Sivka najnowszej (x) a nie + i to oznacza dokładnie to co piszesz
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 21:59   #73
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Właśnie to nie znaczy to co piszecie, jeśli ściągam jakiś plik to mam pokazane to w ten sposób, 360/500+24 (2), gdzie 2 to źródła od których ściągam, a jeśli nic nie ściągam to np. 360/500+24 i właśnie co oznacza to 24 albo 3 jak podałem we wcześniejszym przykładzie.
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 22:05   #74
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez _Neoo_
Właśnie to nie znaczy to co piszecie, jeśli ściągam jakiś plik to mam pokazane to w ten sposób, 360/500+24 (2), gdzie 2 to źródła od których ściągam, a jeśli nic nie ściągam to np. 360/500+24 i właśnie co oznacza to 24 albo 3 jak podałem we wcześniejszym przykładzie.
Pewnie coś ze źródłami z którymi dopiero zaczniesz się łączyć lub się zaczynacz łączyć lub są one z Kad. nie wiem bo u mnie nie ma czegoś takiego i nigdy nie było
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 22:15   #75
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
KAd na bank nie, bo liczyłem i nijak ta liczba ze źródłami Kad nie współgra,. No mniejsza z tym ważne że mułek działa
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.