Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.07.2010, 20:49   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Facebook na prezydenta

Witam
Miałem kiedyś konto na facebooku, gdy powstawał, ale szybko skasowałem.
Przez minione lata z różnych źródeł oczywiście docierały do mnie informacje o tym serwisie, także o problemach z bezpieczeństwem, o zbieraniu danych etc

Dziś zauważyłem, że firma z której usług korzystam, poprosiła o zgłaszanie błędów/uwag na facebooka. No dobra, założyłem konto podając jedynie swoje prawdziwe imię/nazwisko oraz mail w formacie imię@nazwisko.pl. Mail jest na google apps, ale nie mam tam prawie żadnych kontaktów, bo dopiero przedwczoraj przeniosłem skrzynkę do googla. Jedyne co ten mail wiązało bezpośrednio z Google, to fakt że w jednej ze skrzynek gmail był uwierzytelniony jako mój (mogłem wysyłać maile z gmaila, posługując się nim).

Jestem przerażony. Podczas rejestracji FB pokazał mi listę ponad stu osób: OSOBY, KTÓRE ZNASZ.
W następnym kroku pokazał mi również kilkaset osób opisując je jako: OSOBY, KTÓRE MOŻESZ ZNAĆ

Co najlepsze, to wszystko zgadza się.
Widzę tam moich bliższych i dalszych znajomych.
Osoby z firm, z którymi kontaktowałem się nawet kilka lat temu.
Moje byłe dziewczyny z lat młodzieńczych, z którymi od lat nie miałem kontaktu.
Osoby publiczne, z którymi miałem kontakt.
Ludzi, których znam, ale z którymi rozmawiać nigdy nie będę.

Co do wielu musiałem pogrzebać w pamięci, aby ustalić kto zacz...

Są tam też na pewno osoby, z którymi nigdy nie wymieniłem maila, skype, gg, numeru telefonu - mamy tylko wspólnych znajomych. Co ciekawe, to są raczej moi "wrogowie".

Wnioski? Nie wiem. Z 10 lat temu postanowiłem nie kryć swojego imienia.nazwiska w sieci, bo strachliwy nie jestem. Pamiętam też czasy Internetu, gdy w sygnaturkach na Usenet ludzie mieli imienia, nazwiska, numery telefonów etc.
Ale teraz nie wiem, czy nie zacząć unikać googla, bo oni te dane przetwarzają, w sposób niesamowity.

//edit
Przed chwilą, zanim zdążyłem kliknąć linka potwierdzającego rejestrację, dostałem zaproszenia od 11 osób. Kliknąłem linka, dzięki czemu poznałem ich imiona i nazwiska. 8 z 11 znam, pozostałych 3 chyba też.
Mojego konta tam nie było, a oni mi wysłali zaproszenie? Jak?

Ostatnio zmieniany przez pali : 25.07.2010 o godz. 20:56
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.07.2010, 21:03   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,400
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
fejsbuk (+inwigilacja) to zło wcielone.

Tyle się o tej inwigilacji nasłuchałem, że nawet tam nie zaglądam (że o posiadaniu konta nie wspomnę).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2010, 21:06   #3
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ano, tylko że i tak pewnie mają Ciebie w bazie, jako i mnie, i czekają aż przyjdziesz

edit://
Wcale nie znam pani poseł Joanny Senyszyn, pomylił się Zuckermann cholerny.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2010, 21:08   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,400
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na pewno się nie doczekają.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2010, 21:33   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zakładałem wczoraj mojej mamie konto. Od razu wyskoczyła lista osób, które może znać w tym.. ja. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mamę zarejestrowałem na jej panieńskie nazwisko...

Generalnie ja regularnie sprawdzam, co na swój temat mogę znaleźć w internecie, a jak widzę jakieś powiązania, które mi nie odpowiadają, staram się je przecinać. A od serwisów społecznościowych trzymam się daleko - konta mam, ale mało danych i niewielu znajomych. Na swój sposób przerażają mnie też osoby, które wypisują tam absolutnie wszystkie szczegóły ze swojego życia.

Czy to naprawdę przyszłość i założyciel facebooka ma rację, mówiąc, że anonimowość w sieci to przeżytek..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 10:01   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Roman

Ty tu
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 10:39   #7
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jak wpisaliście szkoły, pracodawców, pociągnęliście kontakty z gmaila, to fcb od razu zaproponował tych ludzi i ich znajomych jako osoby, które możecie znać.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 10:44   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Żadnych szkół, pracodawców, kontaktów. Niewielu znajomych, a już na pewno w żaden sposób nie powiązanych z moją rodziną.

Muszą być jeszcze inne drogi..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 10:48   #9
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No nie wiem. Jak ja się rejestrowałem, to nic takiego nie miało miejsca dopóki nie dopisałem szkół. Wówczas dostałem listę osób, które mogę znać.

Może macie jakieś super-ukryte-tajne fejsbukowe trojany w komputerach?
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 11:02   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak czasami w Naszej Klasie przeglądałem znajomych swoich znajomych i okazywało się, że są wśród nich osoby, które ja znałem, ale z zupełnie innego towarzystwo (przykładowo jakiś wyjazd wakacyjny wiele lat temu), to przekonałem się, że powiązania mogą być różne. Znaczy się, że Facebook w ich wykrywaniu jest jeszcze lepszy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 12:55   #11
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Jestem przerażony. Podczas rejestracji FB pokazał mi listę ponad stu osób: OSOBY, KTÓRE ZNASZ.
Cytat:
Napisany przez pali
W następnym kroku pokazał mi również kilkaset osób opisując je jako: OSOBY, KTÓRE MOŻESZ ZNAĆ
Jeśli nie pozwoliłeś FB pobrać książki adresowej z konta email to FB wyszukał w swojej bazie osoby, które mieszkają niedaleko twojej miejscowości, osoby które ktoś z twojej miejscowości zna i tak dalej.

Cytat:
Są tam też na pewno osoby, z którymi nigdy nie wymieniłem maila, skype, gg, numeru telefonu - mamy tylko wspólnych znajomych. Co ciekawe, to są raczej moi "wrogowie".
Na takiej zasadzie to wyszukuje

Cytat:
Napisany przez pali
Wnioski? Nie wiem. Z 10 lat temu postanowiłem nie kryć swojego imienia.nazwiska w sieci, bo strachliwy nie jestem. Pamiętam też czasy Internetu, gdy w sygnaturkach na Usenet ludzie mieli imienia, nazwiska, numery telefonów etc.
Ale teraz nie wiem, czy nie zacząć unikać googla, bo oni te dane przetwarzają, w sposób niesamowity.
Cytat:
Pierwsza zasada internetu mówi, że jak coś raz do niego zostanie wrzucone to pozostaje w nim na zawsze.
Nie da się go unikać. Po prostu trzeba z głową używać sieci. Każde wyszukiwanie na google gdy jesteśmy zalogowani przypisywane jest do naszego profilu (powiązane z nami), jeśli używasz DNSów od google to KAŻDA wpisana strona jest kojarzona z Tobą. Idąc dalej, sygnaturki na forach, podpisy w emailach (to wszystko tworzy powiązania).

Dzisiaj aby pozostań anonimowym w sieci trzeba się mocno namęczyć

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A od serwisów społecznościowych trzymam się daleko - konta mam, ale mało danych i niewielu znajomych. Na swój sposób przerażają mnie też osoby, które wypisują tam absolutnie wszystkie szczegóły ze swojego życia.
Takich osó jest coraz mniej. Gdy powstała Nasza-Klasa ludzie wpisywali tam praktycznie wszystko (cały profil dostępny nawet dla obcych) ale teraz to się zmieniło. Wiele osób dba by takie informacje w "łatwy" sposób nie były dostępne dla wszystkich. Całkowicie ich zablokować się nie da więc najlepiej jest MYŚLEĆ zanim coś do niego wrzucimy
Serwisy społecznościowe to ciekawy trend bo pozwala wymieniać informacje, ciekawostki itp między ludźmi. W dzisiejszym świecie każdy jest zaganiany więc takie portale nie jako pozwalają być na bieżąco.
Jeżeli nie widzisz sensu w takim portalu to W OGÓLE się nie rejestruj


Wszystko jest dla ludzi trzeba tylko umieć korzystać głową.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 26.07.2010 o godz. 12:59
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2010, 13:23   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
W dzisiejszym świecie każdy jest zaganiany więc takie portale nie jako pozwalają być na bieżąco.
Jeżeli nie widzisz sensu w takim portalu to W OGÓLE się nie rejestruj


Wszystko jest dla ludzi trzeba tylko umieć korzystać głową.
Dla mnie jest to miejsce, które pozwala odnaleźć dawno nie widziane osoby, bądź też takie, do których w inny sposób nie mieliśmy kontaktu.

Do dalszego jego utrzymywania służą już dla mnie inne miejsca/sposoby. Niekoniecznie aż tak dla wszystkich publiczne.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2010, 11:17   #13
marek3233
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.12.2006
Posty: 17
marek3233 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Facebook jest niesamowity, maja już 500 milionów użytkowników, gdyby byli krajem to 3 co do wielkości mega firma z mega pieniądzmi...
marek3233 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2010, 13:54   #14
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@andy,
podane przez Ciebie sposoby, na to jak facebook poznał moją tożsamość, są nietrafne.
- Nie podawałem im miejsca zamieszkania, więc nie mógł szukać "w okolicy"'
- Żadnych szkół, pracy itd również nie.
- Nie importowałem książki adresowej.
- Oczywiście, że szuka powiązań między znajomymi, ale ja im nie podałem ani jednego mojego znajomego.
- Na pewno nie wyszukiwałem w usłudze "Historia Online", bo to konto mail, które im podałem, nigdy wcześniej nie było kontem obsługiwanym przez Google.

Podałem tylko imię, nazwisko oraz adres mail.

To jak?
Ludzie, którzy mieli mojego maila w swojej książce adresowej, zaimportowali ją do FB, czyli użyli "automatycznej wyszukiwarki znajomych".

Facebook na prezydenta-wyszukiwarkafb.jpg

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
(...)

Czy to naprawdę przyszłość i założyciel facebooka ma rację, mówiąc, że anonimowość w sieci to przeżytek..?
Z powyższego wynika, że wysyłając maila gdziekolwiek, do kogokolwiek masz dużą szansę znaleźć się w relacyjnej bazie facebooka.

Facebook postępuje podobnie jak niegdyś spamerzy, którzy np. rozsyłali maile z ostrzeżeniem o wirusie i prośbą o przesłanie dalej, w celu pozyskania listy kontaktujących się, "wrażliwych" osób.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2010, 14:05   #15
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
To jak?
Ludzie, którzy mieli mojego maila w swojej książce adresowej, zaimportowali ją do FB, czyli użyli "automatycznej wyszukiwarki znajomych".
Bardzo możliwe. Wystarczy, że jedna osoba tego użyła i potem po sznurku...

Kilka dni temu ktoś napisał robocika, który zbierał publicznie dostępne profile z fb - ~170mln rekordów. FB ma ok 500mln użytkowników.

Należy też pamiętać że jeśli coś zostało wrzucone raz do internetu pozostanie tam na zawsze
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
facebook, prywatnosc

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia andrzejj9 Humor 34 16.03.2019 15:39
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
Poradnik HD - kompletna instalacja i konfiguracja kodeków i playerów. Smartek High Definition 139 11.12.2016 21:03
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 12:59
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.