Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.08.2003, 08:37   #1
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
firewall - jaki

Jaki polecacie mi Firewall moje wymagania to: żeby nie obciążał procka. żeby był po polsku, żeby był prosty w obsłudze i miał wszystkie przydatne opcje.

Myślałem nad NPF lub pakietem NIS

Prosze o nazwe programu + kruciutki opis jego możliwości.

Z góry Baaardzo dziękuje
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.08.2003, 09:07   #2
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja krozystam z Keripo Personal Firewall po polskiemu ...
Ma najprzydatniejsze opcje czyli blokowanie/dopuszczanie ip, portow, programow, ustalanie regulek itd., jest prosty i co najwazniejsze bardzo mao zre... stara nazwa to "Tiny Personal Firewall"...
NIS'a mialem niedawno, ale osobiscie nie polecam ..., a co do tego Kiero to na www.pablo.prv.pl widzialem spolszczenie
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 10:22   #3
RoKFoR
d[-.-]b
 
Avatar użytkownika RoKFoR
 
Data rejestracji: 12.08.2003
Posty: 562
RoKFoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Outpost Firewall Pro - do pobrania + opis oczywiscie PL
RoKFoR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 10:45   #4
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sygate personal firewall albo kerio (jest juz 4.0 RC3 - jak dla mmnie troche za chaotyczne).
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 10:45   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
czemu nie polecasz NIS'a? mam wersje 2003 i musze przyznac ze chodzi bardzo fajnie (wygralem w konkursie ) - u kumpla zainstalowalem darmowa wersje outposta - i tez jest fajnie - choc paru rzeczy nie umie (a i konfiguracja regulek mnie troche dziwila - bo domyslnie blokowal tak bardzo ze zadna www sie nei chciala otworzyc)

ps. outpost w wersji pro jest platny...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 11:23   #6
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja uzywam Nortona Personal Firewall 2003.
Chodzi super, polecam.
Opis NPF 2003
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 12:54   #7
RoKFoR
d[-.-]b
 
Avatar użytkownika RoKFoR
 
Data rejestracji: 12.08.2003
Posty: 562
RoKFoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisał(a):
ps. outpost w wersji pro jest platny...
... a od czego sa cracki :zeby:
RoKFoR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 13:14   #8
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,625
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... no coś ty, nie wolno używać Kraków :o
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 13:49   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
powiedzmy ze crackowanie programu sieciowego - czyli takiego ktory ma pelny i nieograniczony dostep do netu jest... ryzykowne... ale to tylko moje zdanie i naturalnie mozna wysmiac taka zenujaca ostroznosc
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 13:57   #10
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
powiedzmy ze crackowanie programu sieciowego - czyli takiego ktory ma pelny i nieograniczony dostep do netu jest... ryzykowne...
... i wrzeszczy na cala siec ze crackowany.
Raczje nie wszyscy na to uwage zwracaja.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2003, 14:22   #11
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
powiedzmy ze crackowanie programu sieciowego - czyli takiego ktory ma pelny i nieograniczony dostep do netu jest... ryzykowne... ale to tylko moje zdanie i naturalnie mozna wysmiac taka zenujaca ostroznosc
Sid ma racje... to tajemnica poliszynela, ze np. niektore "lewe" antiviry potrafia byc nie w pelni funkcjonalne lub ich funkcjonalnosc zostaje ograniczona po pierwszym sieciowym updacie,c choc wszystko wyglada jak najbardziej cacy (zawsze mozna posilkowac sie manualnym upgradem). dlatego jezeli juz, to radze ogladac rodzynki z dwoch stron jezeli jest to mozliwe
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2003, 08:24   #12
AS_Wywiadu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika AS_Wywiadu
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Lokalizacja: Płock i Wawa
Posty: 86
AS_Wywiadu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zone alarm jak i symanteca produkt to siajs siajs siajs, nie blokują wszystkich portów, łatow można je obejść nie ma to jak outpost firewall lub kerio lub sygate, jak poczytacie zachodnią prase a nawet dobrą polską to się przekonacie polecam link: http://www.infojama.pl/sections2.php...icle&artid=151
"Norton Personal Firewall 2003: Jest to, mimo swojej wielkości, najgorszy (relatywnie) program spośród czterech testowanych. Na uwagę być może zasługuje monitor połączeń który oprócz rozbudowanych filtrów pozwala na przerywanie konkretnego połączenia podobnie jak Outpost. Generalnie jednak jest to najsłabszy wybór i nie polecam tego produktu" Koniec cytatu
__________________
Pozdrówka
>>Jakby co to piszcie tutaj<<
AS_Wywiadu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2003, 09:01   #13
Relifex
Gość
 
Posty: n/a
-Sid-The-Rat=> jest chyba bogatym czlowiekiem i nie wie w jakim kraju zyje mysli ze wszystkich stac na oryginalne oprogramowanie jasne, ciekawe czy on sam ma wszystko na swoim PC oryginalna
Chyba ze gola winde :-P
Sczerze dam Ci rade czlowieku przestan pieprzyc o tych swoich legalnych programach itp dopuki ceny oprogramowania nie zmaleja to 90 % polakow nie bedzie stac na zakup legalnego oprogramowania.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2003, 10:22   #14
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
juz za ton grozi ci wylot tak samo za avatara ktory mnie drazni

bogaty nie jestem - ale moja rodzina zarabia na zycie komputerem - i musze miec czysto

co ty i inni masz na kompie i dlaczego sie chwalisz piratami guzik mnie obchodzi

koniec cytatu

ps. nie Bagdad tylko Czestochowa
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2003, 12:02   #15
Relifex
Gość
 
Posty: n/a
jestes banalnym czlowiekiem boisz sie krytyki potrafisz tylko wyrzucac ludzi ... szkoda mi ciebie na prawde szkoda
A to ze zajrzysz w logi i zobaczysz IP to myslisz ze jestes wielki ? przecoiez dziecko to potrafi .... czlowieku szkoda mi Ciebie szkoda...
Zajrzyj sobie jeszcze raz w logi ...
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.