Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2003, 21:46   #16
ww__
Ban za brak kultury i obrażanie użytkowników forum.
 
Data rejestracji: 06.11.2001
Posty: 23
ww__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
akurat no chorobcia nie zaliczam się do małolatów, ale chciałbym rozwiązać problem
,
wiem, że są drogie, le nikt nie nie odpowie nic na temat Libvrtpta
ww__ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.01.2003, 21:47   #17
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
koles - ciebie juz nie ma...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 26.01.2003, 21:50   #18
ww__
Ban za brak kultury i obrażanie użytkowników forum.
 
Data rejestracji: 06.11.2001
Posty: 23
ww__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
powiem ci tak...
tresc twojego pierwszego posta stawia cie w jednym rzedzie z 'malolatami' - sorry - ale tak juz jest

widze ze bys chcial - sposob w jaki sie domagasz atencji wskazuje na studenta prawa, ew. markietingu - to zla postawa - do roszczen trzba miec podstawy - a nie w dupami wyjezdzac kiedy ktos na kolanach nie przyniesie

radze przemyslec takie zachowanie - bo tu to cie najwyzej olejemy - teraz juz celowo a nie przez niewiedze - ale w zyiu bywa gorzej...

dziwie sie sam sobie ze nie wywalilem i ciebie i posta po przeczytaniu tych '*******'...
jestem glupkiem, lama i niegrzecznym chamamem - na dodatek te swinie skasowaly mi konto...

juz wiem ze to ze studiuje tam gdzie studiuje i wszyscy mi na kolanach usluguja nie znaczy ze robi tak caly swiat... to bylo STRASZNE odkrycie... nie jestem WSZECHMOGACY!!!! AAAAA!!!!! co ja teraz zrobie?...

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 26.01.2003 o godz. 21:52
ww__ jest offline  
Stary 26.01.2003, 21:57   #19
ww__
Ban za brak kultury i obrażanie użytkowników forum.
 
Data rejestracji: 06.11.2001
Posty: 23
ww__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: forum do dupy

Cytat:
Bartez napisa***322;(a)
Panie ww__ radze uwazac na takie wypowiedzi poniewaz w ten sposob obrazasz kilka tysiecy uzytkownikow. Jezeli nikt Ci nie odpowiedzial na Twoje pytanie to jest kilka mozliwosci dlaczego:
1. Nie spodobala nam sie Twoja xywka
2. Nikomu sie nie chcialo na ten temat nic napisac
3. Nie lubimy sie dzielic wiedza (prawie 100 000 postow na forum)
4. NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI
Nikomu tu nie placa za siedzenie wiec nikt nie ma obowiazku odpowiadac na kazde pytanie.

A jezeli Ci sie nie podoba to bierz grabki i wiaderko i spieprzaj do innej piaskownicy!!!

A tutaj juz po tym co napisales moderatorowi nie masz czego szukac ********!!!
********??pokaż mi się pało----------------
ww__ jest offline  
Stary 26.01.2003, 21:57   #20
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: forum do dupy

Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
nieladnie tak mowic o wlasnej matce
Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
ja po prostu szukam odpowiedzi, a wszystkie te mądre głowy mają mnie w dupie
te mniej madre tez cie olewaja
Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
ja też studiuję, i co to ma do tego, zadałem bardzo proste pytanie, dlla ludzi, którzy mają pojęcie o tym wszystkim
po 1 niestudiujesz bo twoja gadka pasuje do 12-letniego bachora po 2 moze i mamy pojecie o wszystkim ale sie nim niedzielimy
Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
******* się fiucie
do moderatora z tamim czyms cofam to co powiedzialem na temat twojego wieku wyzej ty zes dziecko jeszcze z przedszkola niewyszedl a juz znasz taki zasob przeklenstw :o
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 26.01.2003, 22:03   #21
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Re: Re: Re: forum do dupy

Cytat:
ww__ napisa***322;(a)
********??pokaż mi się pało----------------
pał to szukaj gdzie indziej

W imieniu administracji CDRinfo.pl osobiscie usunalem Ci konto, a przekonasz sie o tym jak sie wylogujesz i bedziesz probowal ponownie zalogowac. A jak trzeba bedzie to bedzie ban na cala siec i nie bedzie przepros.

papa :cool:

PS: ******** to bylo najlzejsze slowo, ktore mi przyszlo na mysl, a mialem ochote na takie slowa, ze po ich przeczytaniu sam bym sobie konto usunal
lol
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 26.01.2003, 22:05   #22
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Re: Re: forum do dupy

Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
do moderatora z tamim czyms cofam to co powiedzialem na temat twojego wieku wyzej ty zes dziecko jeszcze z przedszkola niewyszedl a juz znasz taki zasob przeklenstw :o
ach te dzisiejsze dzieci
...w moich czasach...
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 26.01.2003, 22:23   #23
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha

^_^ ^_^

a niech mnie ale sie usmialem
heh az sesja staje sie lzejsza jak sie takie cos czyta
musze sie dowiedziec gdzie takie cyce sie rodza zeby przypadkiem do tego szpitala nie pojechac z zona

- eh moze go upuscili przy porodzie na kafelki
albo albo juz wiem pamietacie ten kawal o tym jak dziecko sie pytalo mamy czemu jest inne niz reszta rodziny a mama na to zeby sie cieszyl ze nie szczeka bo taka byla impreza - to jest wlasnie o ww_ ^_^
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 26.01.2003, 22:25   #24
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahaheh
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha

serio az sie za brzuch zlapalem...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 26.01.2003, 22:30   #25
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
- eh moze go upuscili przy porodzie na kafelki
albo albo juz wiem pamietacie ten kawal o tym jak dziecko sie pytalo mamy czemu jest inne niz reszta rodziny a mama na to zeby sie cieszyl ze nie szczeka bo taka byla impreza - to jest wlasnie o ww_ ^_^
hahahahahahahahhahahahhhhhh
hhhhhahahahahahahahahha
buahahahahahahahhahhahhahahha
hahahhahahahah

Majonez rzeczywiscie krotko i zwiezle ale dobitnie
a z Sidem wlasnie mowilismy, ze mielismy sie uczyc i przegapilibysmy taka dawke humoru. Badz co badz trzeba sie odprezyc czasem a taki koles idealnie sie do tego nadaje ^_^ ^_^

PS: Dyskusja przeniesiona na OFF topic aby wieksza ilosc forumowiczow przeczytala co uzytkownik mial do powiedzenia na ich temat
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 26.01.2003, 23:01   #26
murt
Rejestrowany
 
Avatar użytkownika murt
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Posty: 1,330
murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Buahahahahaha nawet nie wiecie jak ja sie usmialem. Przez niego spadlem z krzesla i nabilem sobie byczego guza . Gdzie oni sie rodza, chyba w wylengarni sloni hahahahahaahaha^_^ ^_^
Jeszcze w zyciu takiego przyglupa na oczy nie widzialem. to jest Radoskur x10
murt jest offline  
Stary 26.01.2003, 23:06   #27
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Nie bylo mnie tutaj chwile a tutaj juz takie teksty :
 
Stary 26.01.2003, 23:14   #28
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
ALe czad spoko uwielbiam takie sytuacje WOOOW założe se 2 konto i tez tak bede !!!! ALE CZAD !
prz okazjii sid ....BRRAWA ZA ZAPEWNIENIE MI Rozrywki w quake niezły wpiernicz mi spuściłeś ale jutro rewanż ! ja z ZIPEm na ciebie no jeszce MAJONEZ nam może pomoże

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 26.01.2003 o godz. 23:20
 
Stary 26.01.2003, 23:15   #29
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No nieee...a ja dopiero teraz to zajrzalem, qrde...ten gosc to normalnie Louis z "Manii wielkosci". Zeby sie tylko nie wylogowal to moze jeszcze cos zdazy tu napisac
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 26.01.2003, 23:27   #30
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Zeby sie tylko nie wylogowal to moze jeszcze cos zdazy tu napisac
...za pozno
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.